(2)WAW.. Tato (*)..Milenka kończy 10 LAT !

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie wrz 27, 2015 22:02 Re: (2) WAW-Mika.. wynik ok, a jutro Milenka ma urodziny! :)

meg11 pisze:
Marzenia11 pisze:
asia2 pisze:Marzenka kup od razu duża poduchę żeby starczyło jej nie tylko dla Ciebie:) Nie bądz samolub:)

To chyba dobry pomysł... taka wieelka jak drzewiej bywało :mrgreen: i mięciutka, żeby była. ach :1luvu:

U nas są takie wielkie puchowe za 56zł chyba :mrgreen: mięciuchne :mrgreen:

jakis sieciow sklep?
do Radomia w sumie nie jest strasznie daleko... :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon wrz 28, 2015 2:37 Re: (2) WAW-Mika.. wynik ok! :) integrujemy sie ze sobą :)

To niesamowite.
Leżę sobie pod kolderka, Nutka i Mika obok i oglądam zaćmienie księżyca.
Jak w super kinie. Seans przede mną bez wstawania :-D
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon wrz 28, 2015 5:51 Re: (2) WAW-Mika.. wynik ok! :) integrujemy sie ze sobą :)

Zapomniałam o zaćmieniu. :cry:
Nie mogłam spać to choć na dziwowisko bym zerknęła.
Dobrze, że z kotami dobrze :kotek:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55373
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon wrz 28, 2015 10:28 Re: (2) WAW-Mika.. wynik ok! :) integrujemy sie ze sobą :)

Marzenia11 pisze:To niesamowite.
Leżę sobie pod kolderka, Nutka i Mika obok i oglądam zaćmienie księżyca.
Jak w super kinie. Seans przede mną bez wstawania :-D



a ja położyłam się do wyra ok 2 w nocy i mialam nadzieję, że dwie godzinki dam radę i doczekam. Ale jak panowie L do mnie przyszli i zaczęli mruczeć , to mi zaslonki na oczy opadły az do siódmej rano :(

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Pon wrz 28, 2015 12:57 Re: (2) WAW-Mika.. wynik ok! :) integrujemy sie ze sobą :)

Gdybym wiedziała to bym do Was zadzwoniła.
Wstałam z łóżka, aby zobaczyć dokładnie i futra dostały szału. Potraktowaly moje wstanie jako świetną okazję do wymuszenia śniadania, a przynajmniej tłustych chrupek a Milenka radośnie była gotowa do zabawy.
Chrupki dałam, Milenke olalam co poskutkowalo lizaniem brzuszka.
Ona jeszcze nie wie, że zabieram ją na kilka dni do rodziców.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro paź 07, 2015 9:23 Re: (2) WAW-Mika.. wynik ok! :) integrujemy sie ze sobą :)

Nie zabrałam Mileny do rodziców. Wsadzałam ją dwa razy do transportera, blokowałam kolanem a i tak uciekła i była mega przerazona. Gdy ją miałam na rękach była sztywna ze strachu, ogon wtulony w brzuszek, łebkiem wcisnięta we mnie i dyszała i sapała na wszelkie sposoby. Tłumaczyłam, glaskałam, w końcu odpuściłam.
Pojechała DeeDee.
Dużo by pisać o zachowaniu Księżniczki :evil: :evil: :evil:
Charakterek się jej ukształtował - wszędzie dobrze, gdzie mnie nie ma więc jak najszybciej trzeba tam być.
3 połączone działki, z trawą, krzakami, piaskiem, drzewami, krzewami, winoroslą, ulami z pszczołami itd, a DeeDee fascynowały inne działki i zwiewała jak tylko mogła.
Gdy wracałyśmy pociągiem w przedziale wyszła z transportera i usiadła na stoliku przy oknie - przez to okno patrzyła maks minutę, a potem robiła wszystko , aby dostac sie do okna na korytarzu, za drzwiami przedziału.
No taka DeeDunia, :1luvu:
Ale to co było inne, a przeciez rok temu jeździłam z nią sporo, gdy musiała brac leki i tak nie było - no tym razem DeeDuś spała każdej nocy ze mną, nawet przy mojej głowie. I mruczała cały czas, nawet gdy jej nie głaskałam i ugniatała łapkami powietrze. Nigdy dotąd ze mną nie spała.

Po powrocie do domu znów śpi w szafie. :roll:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt paź 09, 2015 8:36 Re: (2) WAW-Mika.. wynik ok! :) integrujemy sie ze sobą :)

DeeDee na działeczce - jedna z nielicznych chwil, gdy sie wygrzewała w słońcu :evil:
Obrazek
No i spała ze mną w każdą noc...
Obrazek
Wracamy - siedzi na stoliku i patrzy przez okno...
Obrazek Obrazek
... ale bardzo chce dostac sie do tego za drzwiami, na korytarzu... :evil:
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt paź 09, 2015 10:17 Re: (2) WAW-Mika.. wynik ok! :) integrujemy sie ze sobą :)

w sloncu się wygrzewa ale łebek profilaktycznie pod choinką:))). To jednak jest Księżniczka!

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Pt paź 09, 2015 10:19 Re: (2) WAW-Mika.. wynik ok! :) integrujemy sie ze sobą :)

asia2 pisze:w sloncu się wygrzewa ale łebek profilaktycznie pod choinką:))). To jednak jest Księżniczka!

No ba! :D
Dopiero zauwazyłam, ze foty bokiem wstawiłam :oops: :oops: :oops:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto paź 13, 2015 22:28 Re: (2) WAW-Mika.. wynik ok! :) integrujemy sie ze sobą :)

Czas płynie, jesień nastała, chłód i deszcz.
Okna zamknięte.
Codziennie rano Milena i DeeDee upominają się o wyjście na parapet, bo dlaczego nie.
Otwieram zatem okno w mniejszym pokoju wczesniej chwilę tłumacząc, ze jest zimno. Kota wybiega , przebiega cały parapet i wpada z powrotem do mieszkania. I.... idzie do drugiego pokoju i dopomina się wypuszczenia. Bo przecież tu na pewno nie jest zimno. Wypuszczam zatem, chwilę tłumaczać, ze jest zimno. Kota wybiega i z miną wielce zbulwersowaną wpada z powrotem do mieszkania pyszcząc przy tym. Jakby to moja wina była :mrgreen:

Mika znów mało je i często. Doslownie co kilkanaście minut po trochu. Zaczęłam się marwtić, ze może jednakk wrócił stan zapalny w pyszczku.
Ale też wiem, ze akurat serwuję jej to za czym przynajmniej nie przepada.
Dzisiaj kupiłąm saszetki, które lubi.
Jadła bez przerwy :ok:
Poza tym bawi sie jak kociak. Poluje na Milenę i DeeDee. Włącza się do zabawy, gdy macham pióirem na sznurówce. Śmiesznie to wygląda. Wybija się naraz z czterech łap i naskakuje na pióro po czym odskakuje ja piłeczka i zwiewa. Ubaw mam po pachy. :D

Notce zdarza się znów ze mną spać. Śmiesznie, wyrósł jej jeden jedyny biały wąs, z tych rótszych wibrysów, przy pyszczku. Może uda mi się jej strzelic fotę tego wąsa.

DeeDee odkryła półki pod sufite oraz zamontowane budki i ma nową zabawę - polowania na swoją nielubianą i uwielbianą zarazem poduszeczkę. Chowa sie w budce i atakuje, warcząc i sycząc przy tym jak prawdziwy kot na polowaniu. Dzisiaj biegała między budkami i po drapaku. Z rodzoną dla siebie gracją wspina siępo drapaku. Wcześniej prawie nie korzystała z drapaka, a na pewno nie wspinała się na saą góre.

Milena odkryła półkki i możliwość wskoczenia z półki do jej szafy. Już regularnie tamtędy wchodzi i coraz częściej schodzi zamiast zeskakiwać. Myślę, ze jak położę na tych połkach coś antypoślizgowego to wogóle będą w użyciu.

Nutka jak zwykle pilnuje porządku. Gania upierdliwie DeeDee i Milenę, nie wpuszcza ich do łózka, rywalizuje z Miką o spanie i wyjada w nocy Mice jedzenie.

To tyle. :wink:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw paź 15, 2015 18:19 Re: (2) WAW-Mika.. wynik ok! :) integrujemy sie ze sobą :)

Po przetuptanym dniu, w obrębie osiedla, ale nogi mnie bolą jak diabli zasiadłam.
Tworze bazarki i słucham z kotami Chopina.
Zajrzyjcie na bazarki, może komuś się cos spodoba i przy okazji pomożecie w spłacie długu w lecznicy :roll: zapraszam z serca. :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt paź 16, 2015 16:39 Re: (2) WAW-Mika.. wynik ok! :) integrujemy sie ze sobą :)

ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie paź 18, 2015 15:20 Re: (2) WAW-Mika.. wynik ok! :) integrujemy sie ze sobą :)

Przypomnę o bazarkach! Pomoc bardzo potrzebna.


Marzenia11 pisze:Bazarki:
viewtopic.php?f=20&t=171197
viewtopic.php?f=20&t=171093

Bardzo, bardzo zapraszam!
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob paź 24, 2015 22:05 Re: (2) WAW-Mika.. wynik ok! :) integrujemy sie ze sobą :)

Zostawiłam DeeDee z początkiem kk i aftami w pyszczku.
Musiałam wyjechać. Skrocilam wyjazd do minimum ale i tak dwa dni koty będą same.
Siedzę i myślę o nich.
DeeDee słabo jadła od czwartku, ropa pojawiła się dzisiaj. Pojechałam później niż planowałam, aby zrobić jej inhalacje.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro paź 28, 2015 8:45 Re: (2) WAW-Mika.. wynik ok! :) integrujemy sie ze sobą :)

DeeDee bez ropy na zewnątrz, ale nos zatany i ślini się :roll: . Robię inhalacje, też mi się przydają, bo czuję zblizającą się infekcję.
Stadko przetrwalo, ale bardzo stęsnione.
W piątek po prawie nocnej awanturze z sąsiadką na razie przestałam wypuszczać koty na korytarz - zwyczajnie się staruchy boję, choć i tak spodziewam się wizyty SM, więc w sumie nie mam nic dp stracenia. A zwłaszcza DeeDee i Milena bardzo domagają się połazrenia po korytarzu i popatrolowania życia na schodach, za drzwiami.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], mt85 i 691 gości