(2)WAW.. Tato (*)..Milenka kończy 10 LAT !

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon wrz 22, 2014 23:18 Re: (2) WAW-8 Urodziny Milenki :) Łapko, pamietam i przepras

Wszystkiego najlepszego z okazji Urodzin Milenko. :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2633
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Wto wrz 23, 2014 5:21 Re: (2) WAW-8 Urodziny Milenki :) Łapko, pamietam i przepras

mamaGiny pisze:ja mam tylko 7 ale to niewielka róznica nie ? ;-)
wszystkiego najlepszego
Gina


Pewnie, że nie. Ja mialam 7 w tamtym roku.
Milenka


Dziękuję wszystim za zyczenia!
Wczoraj mi trochę smutno było, ale w końcu się pobawiłam razem z pańcią no i dostałam rybkę gotowaną na późny obiad, a resztę sobie upolowalam z szafki. Podobno miała być na dzisiaj rano, ale nie bylo czym dzielić, przecież widziałam, więc chwyciłam sprawę w swoje łapki i zjadłam w pudle. Notka i Nutka widzialy, ale nie podeszły.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto wrz 23, 2014 7:17 Re: (2) WAW-8 Urodziny Milenki :) Łapko, pamietam i przepras

:D
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Wto wrz 23, 2014 7:24 Re: (2) WAW-8 Urodziny Milenki :) Łapko, pamietam i przepras

ojej jaki cudny żabocik
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto wrz 23, 2014 11:57 Re: (2) WAW-8 Urodziny Milenki :) Łapko, pamietam i przepras

Fotki :1luvu: :1luvu: :1luvu:

asim

Avatar użytkownika
 
Posty: 973
Od: Wto paź 02, 2012 18:50
Lokalizacja: Żory

Post » Wto wrz 23, 2014 21:21 Re: (2) WAW-8 Urodziny Milenki :) Łapko, pamietam i przepras

Jesień, zimny wiatr, ciemno i zapch spadłych kolorowych liści.
Stadko same w domu. Jak zwykle najbardziej sie martwie o Mikę, ktora nie je suchej karmy tzn je w znikomych ilosciach. nałozylam sporo mokrej do jej miseczki, ale pewnie zezarły to Nutka i notka a poza tym starczy i bedzie jadalna przeciez tylko przez dzisiejszy dzień. Wracam chyba w czwartek. To wersja optymistyczna i tego sie trzymam. Choć realia są gorsze, ale nie skrajnie zle.
Martwię sie tez o kolejnego Diabełka z wolnozyjących - Chudą Ogonkę - zaczęła gorzje jeśc jak zachorowała Majeczka, a od tygodnia tylko zlizuje jedzenie, a dzisiaj już nawet jedynie odrobinę zlizała. Kolejny chory kot. Najgorzej, ze nie ma mnie na miejscu.
Znow wdarł sie lęk. Nadchodzi noc, wiec lęk o zycie staje się bardziej wyrazisty.
Wczoraj sobie wieczorem przystanęłam na podworku i zamarzyłam, aby ktos się mną zajął, tak od początku do końca przez dwa dni. Żeby zabrał obawy i sprawy do zalatwienia, zostawił pustą, wolną glowę, ktora sobie odpocznie.
Dzisiaj wymiękłam, po prostu popoludniu na stojąco zasnęłam, więc zaległam pod kocykiem na łózeczku. Spałam w cieple, w koncu tak odpoczynkowo i nie mogłam sie dobudzić. Wstałam i jadłam. i znów mi sie chce spać. O tej porze w Warszawie jestem na pełnych obrotach.
Jutro kolejny wazny krok mojej domowej misji.
Najwazniejsze mieć poczucie, ze się zrobilo wszystko co w danej chwili było możliwe. Zwłaszcza w sytuacji, gdy nie wszystko zalezy tylko i wyłącznie ode mnie.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro wrz 24, 2014 20:52 Re: (2) WAW-8 Urodziny Milenki :) Łapko, pamietam i przepras

Po prostu pozdrawiam.
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Śro wrz 24, 2014 22:03 Re: (2) WAW-8 Urodziny Milenki :) Łapko, pamietam i przepras

Ja również jestem, czytam regularnie, ale nic sensownego nie napiszę, prócz tego, że ciągle trzymam za was kciuki i myśl e o was ciepło! :kotek:

asim

Avatar użytkownika
 
Posty: 973
Od: Wto paź 02, 2012 18:50
Lokalizacja: Żory

Post » Czw wrz 25, 2014 0:43 Re: (2) WAW-8 Urodziny Milenki :) Łapko, pamietam i przepras

Pozdrawiam kocie stadko.
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3716
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Pt wrz 26, 2014 8:21 Re: (2) WAW-8 Urodziny Milenki :) Łapko, pamietam i przepras

Dzięki za pozdrowienia :1luvu:
Wczoraj wróciłam. Demolka na maksa - wszystkie sznurki i sznurowki wyciągnięte na podlogę, pozwalane kocyki i pozwijane, pootwierane pudła itp. itd. Zabawa na całego.
Koty w dobrej formie. Duża ilość suchej karmy, jedynej ktorą troszkę je Mika, a ktora tlusta jest okrutnie sprawiła, zeMika nie schudła, ale Nutka i Notka okropnie przytyły. Notce brzuszek dotyka podłogi :strach: jak mam ja odchudzić? Na szczęście siostrzyczki najbardziej się ganiają i nawet wdrauja na drapak. Ale muszę ją odchudzić, bo to tragedia jest.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt wrz 26, 2014 10:35 Re: (2) WAW-8 Urodziny Milenki :) Łapko, pamietam i przepras

No tak, głównego kota w domu nie ma, to koty-myszy harcują :ryk:
Nic dziwnego, że w dobrej formie, po takiej imprezie :smokin:
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Pt wrz 26, 2014 12:45 Re: (2) WAW-8 Urodziny Milenki :) Łapko, pamietam i przepras

Taizu -dobrześ rzekła.

anka1515

 
Posty: 4103
Od: Nie gru 25, 2011 16:05

Post » Pt wrz 26, 2014 16:03 Re: (2) WAW-8 Urodziny Milenki :) Łapko, pamietam i przepras

Marzenia11 pisze:Obrazek



A która jest która na tym foto? Bo ja jeszcze ich nie rozróżniam :oops:

asim

Avatar użytkownika
 
Posty: 973
Od: Wto paź 02, 2012 18:50
Lokalizacja: Żory

Post » Pt wrz 26, 2014 18:24 Re: (2) WAW-8 Urodziny Milenki :) Łapko, pamietam i przepras

,,,,,
taizu pisze:No tak, głównego kota w domu nie ma, to koty-myszy harcują :ryk:
Nic dziwnego, że w dobrej formie, po takiej imprezie :smokin:


:lol: :lol: :lol:

asim pisze:
Marzenia11 pisze:Obrazek



A która jest która na tym foto? Bo ja jeszcze ich nie rozróżniam :oops:

Chyba tylko ja je odrózniam :mrgreen:
Czarna na górze to Mika, tuz pod nią to Notka, w środku bura to Milenka i z lewej strony Milenki jest Nutka.
Widac różnicę w gabarytach między Notką a Miką przy czym Mika wyszła na focie grubiej a Notka chudziej niż jest w rzeczywistości :roll:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt wrz 26, 2014 21:36 Re: (2) WAW-8 Urodziny Milenki :) Łapko, pamietam i przepras

Czyli Notka i Nutka to "puszyste panie" :mrgreen: Mika jest chudzinką a Milenka jest buraskiem :D

asim

Avatar użytkownika
 
Posty: 973
Od: Wto paź 02, 2012 18:50
Lokalizacja: Żory

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510, misiulka, Necz, Szeska i 305 gości