(2)WAW.. Tato (*)..Milenka kończy 10 LAT !

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob maja 21, 2016 8:29 Re: (2)Mika 5 lat nowego życia.Tato (*)zaświeci dla mnie sło

MalgWroclaw pisze:A dziś?

Mniej kicha, znów pije wodę z wiadra w łazience, jest bardziej kontaktowa. Jest lepiej.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob maja 21, 2016 11:39 Re: (2)Mika 5 lat nowego życia.Tato (*)zaświeci dla mnie sło

Nutulek po wizycie u okulisty.
Wszystko ok, to pigment w dużych ilościach. Ciśnienie w oczku bardzo dobre, dno oka ładne. Kontrola za trzy miesiące, aby sprawdzić, czy pigment nie narasta i nie wybrzusza oczka, ale to się zdarza bardzo rzadko.
Nutusia wystraszona bardzo, ale u doktor była bardzo grzeczna, troszkę tylko próbowała uciec przy badaniu dna oka. Ale tylko troszeczkę :wink: :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob maja 21, 2016 12:24 Re: (2)Mika 5 lat nowego życia.Tato (*)zaświeci dla mnie sło

Uff
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob maja 21, 2016 14:35 Re: (2)Mika 5 lat nowego życia.Tato (*)zaświeci dla mnie sło

Milena ma w oku ropę
Dotąd był wyciek surowiczy. Czy to znaczy, że dostaje zły antybiotyk, czy też, że taka jest dynamika chorowania?
Kicha też, przeciera łapami oczy i nos, ale z wyglądu i zachowania jest lepiej. Taka bardziej kontaktowa jest no i nie śpi cały czas.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie maja 22, 2016 11:15 Re: (2)Mika 5 lat nowego życia.Tato (*)zaświeci dla mnie sło

Nie wiem co z Mileną.
W zachowaniu jest duzo lepiej - wczoraj się nawet bawiła, polowała w wannie na swoje ulubione pióro, a gdy ja wzięłam na ręce i głaskałam to cichutkko zamruczała. No ale własnie, w tym tkwi sęk. Podczas tego cichego ruczenia robiła przerwy na przełknięcie. Ewidentnie ciężko jej łykać, tak jakby coś jej w gardle przeszkadzało, zarówno w łykaniu jak i w mruczeniu. Dzisiaj znów nie mruczy, i ma wypływ z oczek i taka bardziej biedna jest. Z moich dotychczasowych doświadczeń unidox powinien już zadziałać a tutaj niby jest lepiej, ale pojawiaja się nowe rzeczy. Trochę się martwię, bo nie wiem, czy to znaczy, ze antybiotyk zły, czy że wirus hula a na niego antybiotyków nie ma?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie maja 22, 2016 18:57 Re: (2)Mika 5 lat nowego życia.Tato (*)zaświeci dla mnie sło

Marzena wcześniej, przed podaniem antybiotyku nie zaglądalaś jej w pysio. Tam się może dziać czyt nadżerka. Może byc mniejsza niż wcześniej ale jeszcze nie na tyle by kot czuł się lepiej. poprostu spróbuj zajrzeć do pycha. To dużo wyjąsni. Może byc tak, że unidox sobie nie poradzi.

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Pon maja 23, 2016 11:02 Re: (2)Mika 5 lat nowego życia.Tato (*)zaświeci dla mnie sło

Poszłam z Milenką do wet osiedlowej.
Mam nadzieję, ze dobrze wszystko obejrzała.
Nie ma żadnych ziman ani nadzerekk w pysiu - gardło lekko zapalone i obrzękniete, prawdopodobnie też tak się dzieje z krtanią i dlatego Milena nie mruczy, ale nie pozwoliła sobie obejrzeć gardła głębiej. Natomiast wycjodzą jej kły! Ma silny stan zapalny dziąseł, ale tez i tkanki przy korzeniach i wysuwają sie jej kły.
Ropny wyciek z oka, kichanie i trudności z przełykaniem.
Okazuje się, ze Milena wazy więcej niż myślałam, bo 5,6kg a ja jej dawałam unidoxu na 5kg.
Ale wet stwierdziła, ze i tak trzeba zmienić antybiotyk, bo unidox nie działa tak jak trzeba a poza tym trzeba cos zadziałac na zapalenie dziąseł. Dostałam synulox.
Nie wiem czy zmieniać ten antybiotyk..
Choilewka, juz nikomu nie ufam z wetów i nie wiem co z tym zrobic.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon maja 23, 2016 16:42 Re: (2)Mika 5 lat nowego życia.Tato (*)zaświeci dla mnie sło

Kurcze, nie wiem, przecież lekarz musi wiedzieć, na co działa lepiej jaki antybiotyk
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon maja 23, 2016 22:47 Re: (2)Mika 5 lat nowego życia.Tato (*)zaświeci dla mnie sło

Zmieniłam antybiotyk. Milena próbowała zamiauczec. Najpierw się wydobylo coś a potem coś podobnego w miarę do miau. Ale już próbuje, to plus.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto maja 24, 2016 10:58 Re: (2)Mika 5 lat nowego życia.Tato (*)zaświeci dla mnie sło

Milena mruczy i gada ze mną po staremu. :wink:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw maja 26, 2016 17:52 Re: (2)Mika 5 lat nowego życia.Tato (*)zaświeci dla mnie sło

Mikunia od wczorajszego wieczoru pije jak smok. Tzn dużo i często, siedzi przy miseczkach z wodą. Jest mi tak przykro i czuję taki bezsens wszystkiego co ro bię i mam poczucie winy, ze nie robię wszystkiego co powinnam. Poza tym bawi się i tuli do mnie całą noc bez zmian.. Będe jej robić kroplówki mniej ale częściej, przynajniej kilka najbliższych. Teraz, jak ma ok 125ml raz na cztery dni to ta kroplówka całkowicie wchłania się dopiero po 12 godzinach od podania..
Poza tym to czort jest niesamowity. Gdy nie ma na łóżku w nocy ze mną żadnego innego kota to Mice jest obojętne, z której strony mnie się położy. Ale jak tylko zobaczy kota podchodzącego do łóżka, od razu stara się go zniechęcić do wejścia głośno miaucząc, ale jeslisię nie zniechęci, tak jak Nutuś, , która się kładzie na brzegu łózka,a ja obok niej to Mika robi dwie rzeczy. Najpierw stara się wcisnąć w przestrzeń niewielką między mną a Nutką próbując wymusić na mnie odsunięcie się, a gdy nie udaje się jej wymmusić to kkładzie się na Nutce i leży. Generalnie chodzi o to, aby oddzielić mnie od innych kotów.

DeeDuś w niedzielę ma 10 Urodziny!
I jako Prawdziwa Dama i Księżniczka życzenia przyjmuje życzenia już od dzisiaj. :wink:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw maja 26, 2016 17:59 Re: (2) STO LAT DeeDee!!! .Tato (*)czy zaświeci dla mnie sło

Dla DeeDee :birthday: :balony: :1luvu:
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Blekitny.Irys

 
Posty: 3329
Od: Nie lut 17, 2013 11:36
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 26, 2016 19:36 Re: (2) STO LAT DeeDee!!! .Tato (*)czy zaświeci dla mnie sło

DeeDee :201461 :birthday: :birthday: :balony: :201413 :201430 zdróweńka.

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Czw maja 26, 2016 19:54 Re: (2) STO LAT DeeDee!!! .Tato (*)czy zaświeci dla mnie sło

DeeDee, dużo zdrówka i pociechy z Dużej
:201461 :balony:
Pralcia
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt maja 27, 2016 17:38 Re: (2) STO LAT DeeDee!!! .Tato (*)czy zaświeci dla mnie sło

Marzeniu, jak zdrowie Dorotki ?
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Blekitny.Irys

 
Posty: 3329
Od: Nie lut 17, 2013 11:36
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 280 gości