(2)WAW.. Tato (*)..Milenka kończy 10 LAT !

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lip 31, 2015 19:21 Re: (2) WAW-Mika. Sezonowe zabawy. 100 lat dla Nutki i Notki

:birthday:
Wszystkiego najlepszego, bliźniaki :1luvu:
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Sob sie 01, 2015 13:47 Re: (2) WAW-Mika. Sezonowe zabawy. 100 lat dla Nutki i Notki

Mika ma od wczoraj znow ruję. I ciągle pije więcej niż ;pozostałe kocice. Sprawdziłam wyniki z kweitnia tego roku - w usg nerki ok, ale kreatynina była już poza normą 1,87 więc może podskoczyła... :roll:
DeeDee znów zasmarkana - odpuściłam trochę uodparniacze i inhalacje, ale wróciłyśmy do wszystkiego. Ma apetyt i humor, a to się liczy.
Pozostałe panienkki jakoś dają radę z moim zakręeniem, zajętością i róznymi stanami psychicznymi.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon sie 03, 2015 17:27 Re: (2) WAW-Mika. Sezonowe zabawy. 100 lat dla Nutki i Notki

Marzenka kreatynina często ze stresu do gory podskakuje ale chyba mieścila się w normie . Pije więcej, to chyba dobrze bo jest goraco a przy rui to dopiero upal. Trzymam za dziewczyny a zwlaszcza za DeeDee żeby jej to juz dalo spokój to chorowanie :ok:

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Śro sie 05, 2015 18:04 Re: (2) WAW-Mika. Sezonowe zabawy. 100 lat dla Nutki i Notki

asia2 pisze:Marzenka kreatynina często ze stresu do gory podskakuje ale chyba mieścila się w normie . Pije więcej, to chyba dobrze bo jest goraco a przy rui to dopiero upal. Trzymam za dziewczyny a zwlaszcza za DeeDee żeby jej to juz dalo spokój to chorowanie :ok:

Milenka i Notka po wizycie.
Milena ma kreatyninę 2 a Notka jakieś wywindowane erytrocyty. Przy nastęnej wizycie u wet będę rozmawiac o tych wynikach.
Poza tym Milena ma małą nadżerkę w uszku - do obserwacji, a Notka koniecznie odchudzanie i wizyte u dermatologa - mamy rozmaite problemy ze skorą.
Dziewczyny obrazone na nie i wykończone podróżowaniem w takie upały. Ja również, jeśli nie bardziej. W sumie niosłam 14,8kg. Gdyby wet nie wyjeżdżała....
Jeśli chodzi o Mikę yto najbardziej jest prawdopodobne, że mając tak częste ruje w tym roku pewnie się częściej liże ((fakt) plus zbiera tez futro innych kotów - więc się zakłacza, kłaki i wymioty podrazniaja jej żołądek, może ma stan zpalny jakiś lekki i nadkkwasotę, a przy nadkwasocie się więcej pije.
Juz teraz pilnuję podawania jej pasty odkłaczającej codziennie no i jest lepiej. Niemniej wet chętnie ją zobaczy przed swoim wyjazdem - i zrobi jej kontrolnie profil nerkowy ze względu na wysoki fosfor jaki miała ostatnio w kwietniu.
generalnie wszystkie panny wymiotują ogromnymi kłakami, Milena kulturalnie w wannie :roll:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro sie 05, 2015 23:56 Re: (2) WAW-Mika. Sezonowe zabawy. 100 lat dla Nutki i Notki

Wysoki poziom erytrocytów na ogół oznacza odwodnienie. Powinnaś ją dopajać w jakiś sposób
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Pon sie 10, 2015 22:25 Re: (2) WAW-Mika. Sezonowe zabawy. 100 lat dla Nutki i Notki

Mika się kompletnie zatkała. Przestała zupełnie jeść. Od trzech dni podaję jej pastę - podaję , czyli najpierw łapanka i zagonienie gdzies tam a potem wysmarowanie futerka. Już wczoraj zaczęła jeść i w nocy się dopominała, teraz tez zagląda do misek. Niestety tym razem nie mogę odpuścić podawania tej pasty przez dłuższy czas, zwłąszcza teraz gdy sa upały i z kotow się sypie non stop w ogromnych ilościach.
Notka stwierdziła, ze to już przesada i że nie zauważa upałów i trzeba się w kkońcu pobawić. Podskoczyła trzy razy i koniec.
Ze względu na siebie i swoje złe znoszenie tego gorąca otworzyłam okno i mam w domu przeciąg. DeeDee od razu mokkry nos, ale coś za coś. Chciała wczoraj wejść do szafy i wytrzymała 5 minut - tam w tych kocach jest potwornie duszno. Wybrała parapet.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon sie 10, 2015 22:40 Re: (2) WAW-Mika. Sezonowe zabawy. 100 lat dla Nutki i Notki

U mnie też kłaków masa i koty się zatykają na potęgę
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Pon sie 10, 2015 22:43 Re: (2) WAW-Mika. Sezonowe zabawy. 100 lat dla Nutki i Notki

taizu pisze:U mnie też kłaków masa i koty się zatykają na potęgę

No własnie. Miamora pasta jest już za slaba dla Miki i dlatego obie się męczymy z podawaniem pasty.
Co podajesz? Tego whiskasa tylko i wystarczy?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon sie 10, 2015 22:47 Re: (2) WAW-Mika. Sezonowe zabawy. 100 lat dla Nutki i Notki

Podaję whiskasy i trawę. A potem, po trawie, sprzątam podłogi :twisted:
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Pon sie 10, 2015 22:52 Re: (2) WAW-Mika. Sezonowe zabawy. 100 lat dla Nutki i Notki

taizu pisze:Podaję whiskasy i trawę. A potem, po trawie, sprzątam podłogi :twisted:

Ja tez mam trawę, ale na Mikę to nie działa. Może dlatego że ona nie ma zębow i jej trudno taką trawę zjeść.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro sie 12, 2015 18:53 Re: (2) WAW-Mika. Sezonowe zabawy. 100 lat dla Nutki i Notki

Marzenko chyba w piątek bedzie smilla dla malców.

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Śro sie 12, 2015 19:06 Re: (2) WAW-Mika. Sezonowe zabawy. 100 lat dla Nutki i Notki

asia2 pisze:Marzenko chyba w piątek bedzie smilla dla malców.

Dzięki bardzo.
Zrobiłam wczoraj w końcu maluchom ogłoszenia i nawet ktoś zadzwonił wieczorem. Więc na dobry początek była ta rozmowa. niech znajdą szybko domy.
Mój laptop się przegrzewa, za dużo na nim pracuję a mam robotę do zrobienia. Dlatego mniej piszę, więcej pracuję, bo nie wiem kiedy mi padnie. Dzisiaj już myslałam, zę się spalił bo nie świeciła się żadna ikona, ale w końcu ruszył, po wyjęciu baterii. Martwię się, bo chciałam zgrac wazne rzeczy na pena ale mi się nie udało.

Koty fatalnie... dzisiaj jakiś mega kryzys cieplny mają. Wyglądaja jak szmatki.
Otworzyła w dzien na kilka godzin drzwi na korytarz łudząc się, ze będzie jakis powiew wiatru czy coś - wyszły, oedwo stały na łapach i wrociły , aby schować się w pudła. I do wersalki.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro sie 12, 2015 19:09 Re: (2) WAW-Mika. Sezonowe zabawy. 100 lat dla Nutki i Notki

Jak używasz lapka na sznurze to wyjmuj baterię. Bateria szybciej się zużywa gdy jest w lapku.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19582
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Śro sie 12, 2015 19:33 Re: (2) WAW-Mika. Sezonowe zabawy. 100 lat dla Nutki i Notki

meg11 pisze:Jak używasz lapka na sznurze to wyjmuj baterię. Bateria szybciej się zużywa gdy jest w lapku.

Dzięki. I na pewno szybciej się nagrzewa. Jest gorący aż trudno do niego dotknąć.
A ja mam tyle różnej pracy na nim...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro sie 12, 2015 19:48 Re: (2) WAW-Mika. Sezonowe zabawy. 100 lat dla Nutki i Notki

Bo grzeje i sznur i bateria. Ja też taka mądra byłam, mało baterii nie rozwaliłam :evil: trzymaj go też na podwyższeniu żeby środek był w powietrzu, wtedy się chłodzi. Książki z obydwóch stron i masz chłodzenie.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19582
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 558 gości