Koty Darłowo- 10 lat minęło...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob kwi 16, 2016 17:33 Re: Koty Darłowo- kot z FeLV bardzo pilnie szuka domu :( str

Z tego co wiem, to jesteście już w kontakcie z Marzeną jeśli chodzi o cykloferon :ok:
dziękuję !

Wczoraj złapałyśmy dwie koteczki.
Jedną młodziutką, bardzo sprytną tricolorkę oraz dorosłą tri z brzuchem.
Jak się okazało, dorosła tri nie była w ciąży, tylko miała ropomacicze !!!
A jeszcze musiałyśmy się naużerać z karmicielem, żeby ją złapać... nawet groził, że poda nas do sądu, jak mu kota nie odwieziemy albo jak się jej coś stanie....
Stałoby się, gdybyśmy akurat wczoraj jej nie złapały... kicia pewnie długo by nie pożyła....
Trzymajcie kciuki za nią, bo ropomacicze było już dość zaawansowane. Kicia dochodzi do siebie u Kasi.

Podobną sytuację miałam rok temu. Dlatego bardzo proszę wszystkich przeciwników sterylizacji aborcyjnych o "nawrócenie", bo czasami to może nie być ciąża.... :(

A na koniec dnia złapałyśmy u Beaty trzy kocurki, które dzisiaj zawiozła na zabiegi !!
:)

Dzisiaj zabieg przeszła też wysoko ciężarna koteczka, której pomogła Beata !!! :)
I... znalazła koteczce kochający dom ! :1luvu:
Oczywiście pomogła niezawodna Powszechna Sterylizacja ! Bardzo proszę o wsparcie dla akcji !

Fundacja «Szare, bure i łaciate»
ul. Kopalniana 14 m 3, 42-271 Częstochowa
KRS 0000508232
Konto: 39 1140 2004 0000 3302 7515 2721
W tytule: Powszechna Sterylizacja ( można dodać też dopisek dla kotów z Darłowa :) )
BIC/SWIFT mBanku: BREXPLPWMBK

Paypal: powszechnasterylizacja@gazeta.pl


A wczoraj do swojego nowego, kochającego domku w Świnoujściu pojechał ten psiaczek :)
Nowy dom przyjechał osobiście do Pani Mirki po maluszka :)

Obrazek
Ostatnio edytowano Pon kwi 18, 2016 19:39 przez kinia098, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

kinia098

 
Posty: 9947
Od: Pt maja 01, 2009 21:53
Lokalizacja: Darłowo

Post » Pon kwi 18, 2016 17:20 Re: Koty Darłowo- kot z FeLV bardzo pilnie szuka domu :( str

Bardzo proszę o wsparcie na opłacenie biletu dla Ani.
Bilet Kasi już opłacony dzięki Ani B.
Niestety nie ma deklaracji na sfinansowanie biletu Ani :(
Dziewczyna zgodziła się pojechać z nadzieją, że uda się jej znaleźć chętnego do opłacenia biletu.... :(
Za synka zapłaciła ze swojej kieszeni.
Wieźli czarnego Blejka od nas, aż do Krakowa. Dzięki nim, Blejk ma teraz kochający dom.
U nas był tylko bity przez inne kocury, mieszkał pod krzaczkiem, w pokoju bytował tylko wtedy, kiedy trafił na dobrego turystę mieszkającego na parterze....
Można więcej poczytać na wątku kotów z Dąbek.

Obrazek

Domów szukają:

Niestety nadal Kostek.... Wykastrowany, zdrowy, około 3 letni. Bez problemu korzysta z kuwety. Akceptuje w zupełności psy. Szuka domu z kotem rozrabiaką. DT Koszalin.
Obrazek

Pusia, kotka na dystans, do podziwiania a nie głaskania :) Około 8 miesięczna. Wysterylizowana. Kocha inne kotki. DT Koszalin.
Obrazek

Łapka, którą zabrałam z Dąbek w ostatniej chwili. Umierała pod drzewkiem. Okazało się, że ma pogryzioną łapkę, z której lała się ropa.... Rana już ładnie się goi, a Łapka zrobiła się jakaś miziasta, rozmruczana... No i nie wiadomo, czy łapka na pewno będzie całkowicie sprawna. Kicia ma około 2 lata. Wysterylizowana. DT Darłowo.
Obrazek

Misza piękny husky, ale trudny. Dla osób z doświadczeniem. Około 8/9 lat. Okolice Darłowa/Sławna
Obrazek

Miętus ( podejrzenie FeLV ), Mamba i Maciupka z DT pod Nowym Dworem Mazowieckim
Obrazek Obrazek Obrazek

Bazyl, Kajtuś i Ruda po śmierci opiekunów. DO BARDZO PILNEJ ADOPCJI !!! Okolice Darłowa
Obrazek Obrazek Obrazek

Dodatkowo spaniel na łańcuchu.
Obrazek

kinia098

 
Posty: 9947
Od: Pt maja 01, 2009 21:53
Lokalizacja: Darłowo

Post » Pon kwi 18, 2016 17:27 Re: Koty Darłowo- kot z FeLV bardzo pilnie szuka domu :( str

Wiadomość z ostatniej chwili:
Piesio niedawno pojechał od Pani Mirki ze swoją nową rodziną :)
Będzie mieszkał bardzo blisko, bo w Darłowie :)

Obrazek

Także cała trójka już w nowych domach :)
Teraz pozostaje "tylko" złapać nieoswojoną matkę... :roll:
Obrazek

kinia098

 
Posty: 9947
Od: Pt maja 01, 2009 21:53
Lokalizacja: Darłowo


Post » Wto kwi 19, 2016 7:19 Re: Koty Darłowo- kot z FeLV bardzo pilnie szuka domu :( str

Szalony Kot pisze:Ale dużo... Z tym haszczakiem moze napisz do Sos Husky?

Dla huskiego miejsce teoretycznie jest.
Ale to bardzo niefajna historia.
I tak na razie tymczasowo jego adopcja jest wstrzymana, ponieważ na miejscu nie ma właścicielki.
Obrazek

kinia098

 
Posty: 9947
Od: Pt maja 01, 2009 21:53
Lokalizacja: Darłowo

Post » Nie kwi 24, 2016 11:05 Re: Koty Darłowo- kot z FeLV bardzo pilnie szuka domu :( str

Wczoraj Kasia i Beata odwiozły na zabieg 3 kocurki :ok:
Obrazek

kinia098

 
Posty: 9947
Od: Pt maja 01, 2009 21:53
Lokalizacja: Darłowo

Post » Pon kwi 25, 2016 18:45 Re: Koty Darłowo- kot z FeLV bardzo pilnie szuka domu :( str

I dzisiaj kolejny kocurek dzięki Kasi i Beacie :ok:

No to... mamy 200 wyciętych sztuk w niecałe dwa lata :piwa:
Obrazek

kinia098

 
Posty: 9947
Od: Pt maja 01, 2009 21:53
Lokalizacja: Darłowo

Post » Pon kwi 25, 2016 20:13 Re: Koty Darłowo- 200 wyciętych sztuk w niecałe dwa lata :)

super :ok: :201461
ObrazekObrazek

Romi85

Avatar użytkownika
 
Posty: 1808
Od: Wto lut 18, 2014 12:29
Lokalizacja: Warszawa


Post » Wto kwi 26, 2016 20:19 Re: Koty Darłowo- 200 wyciętych sztuk w niecałe dwa lata :)

Szalony Kot pisze:Nieustająco podziwiam i wspieram co miesiac :ok:

Jesteś jedyną osobą, która wspiera nas co miesiąc regularną kwotą....
A dopiero od bardzo niedługiego czasu co miesiąc wpłaca dodatkowe 20zł domek jednej z naszych darłowskich kotek :(
Obrazek

kinia098

 
Posty: 9947
Od: Pt maja 01, 2009 21:53
Lokalizacja: Darłowo

Post » Wto kwi 26, 2016 22:25 Re: Koty Darłowo- 200 wyciętych sztuk w niecałe dwa lata :)

Ja po prostu wiem, ze warto. Od tylu lat działasz nieustająco dla kociastych, a efekty sa policzalne i duże :ok:

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Śro kwi 27, 2016 13:57 Re: Koty Darłowo- 200 wyciętych sztuk w niecałe dwa lata :)

Szalony Kot pisze:Ja po prostu wiem, ze warto. Od tylu lat działasz nieustająco dla kociastych, a efekty sa policzalne i duże :ok:

Staram się tyle ile mogę :oops:

Madie, czy są jakieś wieści od Miluta ?
Obrazek

kinia098

 
Posty: 9947
Od: Pt maja 01, 2009 21:53
Lokalizacja: Darłowo

Post » Śro kwi 27, 2016 16:13 Re: Koty Darłowo- 200 wyciętych sztuk w niecałe dwa lata :)

;)

Napiszę wieczorem, były już po świetach, a potem później.

Jest OK
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro kwi 27, 2016 18:19 Re: Koty Darłowo- 200 wyciętych sztuk w niecałe dwa lata :)

Madie pisze:;)

Napiszę wieczorem, były już po świetach, a potem później.

Jest OK

Super, to czekamy na wieści :ok: i zdjęcia ! :201461
Obrazek

kinia098

 
Posty: 9947
Od: Pt maja 01, 2009 21:53
Lokalizacja: Darłowo

Post » Nie maja 01, 2016 12:38 Re: Koty Darłowo- 200 wyciętych sztuk w niecałe dwa lata :)

kinia098, może będziesz mogła pomóc...
https://www.facebook.com/katarzyna.dziedzic.754
to w Łazach jest
Obrazek

Obrazek
nie wiem dlaczego print screen wychodzi mi nieostry
ale jak się kliknie w obrazek, to jest dużo lepiej
---
:smokin:
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 265 gości