WADOWICE - maluchy potrzebują wsparcia

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt maja 30, 2014 5:49 Re: WADOWICE - kotka z małymi już bezpieczna-potrzebne wspar

dziś, jutro jestem poza zasięgiem forum
jeśli ktoś chciałby mi coś przekazać proszę o pw, jadę w przyszły weekend
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt maja 30, 2014 9:55 Re: WADOWICE - kotka z małymi już bezpieczna-potrzebne wspar

Wszystkie kociaki dobrze sie czuja, jedza przybieraja na wadze
cztery kotki i jeden kocurek










P.s dzis znalazlam wyrzuconego pieska podobnego do jamnika maly zaglodzony i chory
jak ktos go zglosi do SM wyladuje w Nowym Targu w schronie :roll:

viewtopic.php?f=21&t=162538
porosze o pomoc!!
Kotka Milka
 

Post » Pt maja 30, 2014 11:36 Re: WADOWICE - kotka z małymi już bezpieczna-potrzebne wspar

Anka, normalnie te zwierzaki to mają jakiś radar, albo oznaczyły Cię jakoś te uratowane i wszystko do Ciebie ściąga :mrgreen: .

Aha - w kwestii zakupu karmy i żwirku oczywiście się dorzucę.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24228
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pt maja 30, 2014 11:45 Re: WADOWICE - kotka z małymi już bezpieczna-potrzebne wspar

biedny wyczuje biednego - swoj sciaga swego

ten starszy pan ktory miał byc tdt tymczasowym dla tych kotow okazalo się że ma córkę.
i wygadał córeczce że chce mu podrzucić koty :roll: coreczka zrobiła awanture i szczela focha że mam się nie wtrącać to jej kot i ona nie wyraża zgody na sterylke :roll:
tylko kurw...jak pan kipnie to pierwsza będzie do spadku a koty ktorych bedzie mnostwo zostana na pastwe losu
bede jeszcze gadac bo na 3 umowiona sterylka cholera,skad moglam wiedziec ze dziadek wypapla o kotach? i ze on ma gdzies corke?


CZYLI JAK USTALONE? MAMA GINY WSZYSTKO ZAWIEZIE DO DT?
Kotka Milka
 

Post » Pt maja 30, 2014 11:52 Re: WADOWICE - kotka z małymi już bezpieczna-potrzebne wspar

katarzyna1207 zamówi w zooplusie (ma większą niż moja zniżkę) ze swojego konta, a z adresem dostawy DT. Jeśli ktoś z okolicy ma coś, co chciałby przekazać DT (w sensie karma, żwirek, etc.) to jeśli mieszka gdzieś na trasie Katowice - Chrzanów, może się umawiać z mamaGiny na pw. Przynajmniej ja tak zrozumiałam.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24228
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pt maja 30, 2014 13:59 Re: WADOWICE - kotka z małymi już bezpieczna-potrzebne wspar

Kotka Milka pisze: coreczka zrobiła awanture i szczela focha że mam się nie wtrącać to jej kot i ona nie wyraża zgody na sterylke

Podobno jest przepis, ze nie wolno wypuszczać prywatnych, niewysterylizowanych kotów. I jest to karalne.
Może ktoś pamięta i zacytuje.
Pieniądze zawsze są najlepszym argumentem.

Nas troje

Avatar użytkownika
 
Posty: 304
Od: Sob kwi 09, 2011 11:31

Post » Pt maja 30, 2014 19:16 Re: WADOWICE - kotka z małymi już bezpieczna-potrzebne wspar

u nas tego nie ma :roll:

nie chce nic na siłe pan chce poczekac az maluchy skoncza cyckac mame choc juz same jedza :roll:
nie chce nic na sile ani na awanture bo ten pan ma do mnie zaufanie a jak je strace to i tak nic nie wskoram a kotki juz nigdy nie zobacze
poczekam tyle ile chce a jak kotka w tym czasie urodzi znow to niech sam im domu szuka



zobaczylam przed chwila na spacerze z psami nad rzeka tego wyrzuconego pieska biedak zmarzniety glodny..moze ktos znajdzie dla niego kat? blagam
Ostatnio edytowano Pt maja 30, 2014 20:08 przez Kotka Milka, łącznie edytowano 1 raz
Kotka Milka
 

Post » Pt maja 30, 2014 20:06 Re: WADOWICE - kotka z małymi już bezpieczna-potrzebne wspar

Kotka Milka pisze:
nie chce nic na siłe pan chce poczekac az maluchy skoncza cyckac mame choc juz same jedza :roll:
nie chce nic na sile ani na awanture bo ten pan ma do mnie zaufanie a jak je strace to i tak nic nie wskoram a kotki juz nigdy nie zobacze
poczekam tyle ile chce a jak kotka w tym czasie urodzi znow to niech sam im domu szuka




Trzymam za Ciebie kciuki. :cry: :ok: :ok: :ok: :ok:

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Pt maja 30, 2014 20:11 Re: WADOWICE - kotka z małymi już bezpieczna-potrzebne wspar

Nas troje pisze:[...]Podobno jest przepis, ze nie wolno wypuszczać prywatnych, niewysterylizowanych kotów. I jest to karalne.[...]

Dz.U. 1997 Nr 111 poz. 724
USTAWA z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ochronie zwierząt (tekst ujednolicony)

[...]
Art. 10a.
1. Zabrania się:
[...]
3. Zabrania się puszczania psów bez możliwości ich kontroli i bez oznakowania umożliwiającego identyfikację właściciela lub opiekuna.

4. Zakaz, o którym mowa w ust. 3, nie dotyczy terenu prywatnego, jeżeli teren ten jest ogrodzony w sposób uniemożliwiający psu wyjście.

5. Zakaz, o którym mowa w ust. 1 pkt 3, nie dotyczy podmiotów prowadzących schroniska dla zwierząt oraz organizacji społecznych, których statutowym celem działania jest ochrona zwierząt.

6. Zakaz, o którym mowa w ust. 2, nie dotyczy hodowli zwierząt zarejestrowanych w ogólnokrajowych organizacjach społecznych, których statutowym celem jest działalność związana z hodowlą rasowych psów i kotów.
[...]

----------------
o kotach nic nie ma
... mry!
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 31, 2014 17:54 Re: WADOWICE - kotka z małymi już bezpieczna-potrzebne wspar

To kto się dokłada do zakupu karmy i żwirku dla mamy z maluchami? I jakie papu kupujemy - chyba tę animondę co domek daje?
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24228
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Wto cze 03, 2014 8:45 Re: WADOWICE - kotka z małymi już bezpieczna-potrzebne wspar

Witajcie czy juz jest ustalone? komu podac adres do wysylki?
Kotka Milka
 

Post » Czw cze 05, 2014 13:29 Re: WADOWICE - kotka z małymi już bezpieczna-potrzebne wspar

czy ktoś dorzuci sie do paczki z żarełkiem ? ja mogę podwieźć w niedzielę
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw cze 05, 2014 13:31 Re: WADOWICE - kotka z małymi już bezpieczna-potrzebne wspar

Gosiu przesyłka ode mnie poszła, tak że ode mnie 10,00 :ok:
Obrazek

alab108

 
Posty: 12890
Od: Wto lis 09, 2010 22:35
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post » Czw cze 05, 2014 13:34 Re: WADOWICE - kotka z małymi już bezpieczna-potrzebne wspar

ok, ja juz kupiłam ;-)
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw cze 05, 2014 14:12 Re: WADOWICE - kotka z małymi już bezpieczna-potrzebne wspar

To ja też do Ciebie poślę, tylko daj nr konta. Bo chyba nie będzie robione takie większe zamówienie z zoo+.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24228
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, kotcsg, muza_51 i 259 gości