Powszechna Sterylizacja N°1

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 29, 2014 13:35 Re: Powszechna Sterylizacja. Już w akcji! :)))

N°5, czyli klasyczna piękność - Maja. Na długo przed wpisem, chyba w kwietniu, odebrałam SMSa od Zosik o nowym tymczasku w łazience. Kicia została wyrwana ze wsi zagłodzona i bardzo słaba. Byłyśmy pewne, że jest w ciąży i bardzo się bałyśmy czy przeżyje sterylkę... Kiedy okazało się, że jednak nie jest ulga była ogromna. Kicia miała szczęście. Pod skrzydłami rodzącej się Fundacji "Szare, bure i łaciate" i czułą opieką Zosik kicia powoli przestała przypominać smutne kociopodobne stworzenie i stała się perską księżniczką. Wysterylizowałyśmy ją, zoperowałyśmy jej zęby ( trzeba było ciąć dziąsło, miała kilka zgiłych zębów ). Wetki zgodziy się czekać z wystawieniem FV aż ruszymy. Sterylka kosztowała 80 zł, a pozostałe leczenie 520 zł. Bałyśmy się tego rachunku, ale przecież najważniejsze, że uratowałyśmy kotkę. Czy przeżyłaby poród ? Czy odchowałaby kocięta ? Zosik zapobiegła dramatowi, fundacja podjęła kolejne ryzyko...

Obrazek

Jeśli możesz pomóż nam spłacić zadłużenie, FV zostanie wystawiona 1 czerwca.

Fundacja "Szare, bure i łaciate"
ul. Kopalniana 14 m 3, 42-271 Częstochowa
KRS 0000508232
konto: 39 1140 2004 0000 3302 7515 2721
w tytule: Maja
BIC/SWIFT mBanku: BREXPLPWMBK

Maja jest już gotowa do adopcji. Jej wątek na miau:
viewtopic.php?f=13&t=162160

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Czw maja 29, 2014 16:59 Re: Powszechna Sterylizacja. Już w akcji! :)))

Napisała do mnie pani Lucyna, karmicielka ze Szczecina, z którą już współpracowałam. Znalazła kocurka :kotek: z chorą łapką i zabrała go do weterynarza. Przy okzacji kocurek został wykastrowany, a Powszechna Sterylizacja poproszona o sfinansowanie zabiegu, którego koszt wynosi 50 zł. Dopisałam kocurka do akcji w toku, a nasze zadłużenie wygląda obecnie tak:

Stan zadłużenia Powszechnej Sterylizacji w sumie to: 2 950 zł plus kotka inusi00111 ( plus dług fundacji 520 zł za Majkę. )

Pomożecie ? :1luvu:

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Czw maja 29, 2014 18:00 Re: Powszechna Sterylizacja. Już w akcji! :)))

Pomożecie??? Obrazek
ObrazekObrazek

Zosik

 
Posty: 3797
Od: Pt sty 25, 2013 17:10
Lokalizacja: Częstochowa

Post » Czw maja 29, 2014 19:00 Re: Powszechna Sterylizacja. Już w akcji! :)))

Kotka Milka pisze:Podrzucam!!
To bardzo ważna akcja-przeciez tyle bezdomnych cierpiących kotow wszedzie jest!!po co maja sie rozmnażac w bólu?
jakie to chore że sterylizacja kota nie jest jak chleb ze powinna byc codziennie, ze kazdy powinien na nia mieć żeby nie bylo umierajacych maluszkow i cierpiacych kotek :((


Dzięki takim osobom jak Ty, które nie przeszły obojętnie wobec nieszczęścia kotki w sąsiedztwie i takich jak tomek_k, który zdecydował się opłacić jej zabieg Powszechna Sterylizacja ma szansę działać.

Działajmy razem na rzecz Powszechnej Sterylizacji!!!

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Czw maja 29, 2014 22:40 Re: Powszechna Sterylizacja. Już w akcji! :)))

Nie chcę zapeszać, ale dogrywam na pw trzy kolejne sterylizacje wiejskich kotek w dwóch różnych częściach kraju. :kotek: :kotek: :kotek: :ok: Cudnie, że ludzie widząc nieszczęście starają się pomóc wciąż rodzącym kotkom.


Pomóżmy im pomagać! :ok: :ok: :ok:

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Pt maja 30, 2014 9:05 Re: Powszechna Sterylizacja. Już w akcji! :)))

Przypomnę więc o bazarku, bo pieniądze na sterylki z nieba nie spadną:

viewtopic.php?f=20&t=162464
ObrazekObrazek

Zosik

 
Posty: 3797
Od: Pt sty 25, 2013 17:10
Lokalizacja: Częstochowa

Post » Pt maja 30, 2014 9:14 Re: Powszechna Sterylizacja. Już w akcji! :)))

Kiedy zobaczyłam zdjęcie kotki N°6 nogi się pode mną ugięły... :( Byłam pewna, że już po nas... Ale Sylwia po zarwanej w pracy nocy rzuciła wszystko, złapała rower i dosłowanie na ostatnią chwilkę zdążyła kicię złapać i wysterylizować... Ta dziewczyna jest niewiarygodna. 8O Musimy zrobić wszystko, aby mogła w komforcie sterylizować. Pomóżcie Jej proszę...

Obrazek

A tu kicia z koleżanką, która dostaje N°7 w naszej ewidencji i która również jest już po zabiegu:

Obrazek

Na ul. Zamkowej, gdzie kotki mieszkają czeka na naszą pomoc jeszcze jedna kotka i kocurek. :kotek: :kotek:

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Pt maja 30, 2014 9:22 Re: Powszechna Sterylizacja. Już w akcji! :)))

Zdążyła?!
Ja pierniczę...
Sylwia - szacun wielki!
ObrazekObrazek

Zosik

 
Posty: 3797
Od: Pt sty 25, 2013 17:10
Lokalizacja: Częstochowa

Post » Pt maja 30, 2014 12:00 Re: Powszechna Sterylizacja. Już w akcji! :)))

chcialabym zgosic kotke u mamay mojej sasaidki
kotka zostala przygarnieta niesteTy jest w ciazy jak uda nam sie ja zlapac prosilBYM O POMOC
Kotka Milka
 

Post » Pt maja 30, 2014 12:05 Re: Powszechna Sterylizacja. Już w akcji! :)))

Kotka Milka pisze:chcialabym zgosic kotke u mamay mojej sasaidki
kotka zostala przygarnieta niesteTy jest w ciazy jak uda nam sie ja zlapac prosilBYM O POMOC


Oczywiście, ale musisz znaleźć weterynarza, który przeprowadzi sterylizację w rozsądnej cenie. 120 zł to nasza górna granica, ale jesteśmy biedni jak myszy kościelne i najlepiej by było znaleźć weta, który ciachnie za 80, 100 zł. Wtedy mogłabyś sterylizować z nami na stałe. Postaraj się proszę dobrze poszukać. :ok: :ok: :ok: Za jedną kotkę zapłacimy 200 zł dlatego, że pojawił się darczyńca, który ją zasponsoruje, ale jest to zabieg zdecydowanie za drogi, 2 i pół kotki w Bielsku czy Częstochowie... :(

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Pt maja 30, 2014 12:09 Re: Powszechna Sterylizacja. Już w akcji! :)))

ZAPYTAM O TANSZA OPCJE :oops:
niewiadomo co bedzie ze sterylka kotki od starszego faceta nie chce sie zgodzic pertraktacje trwaja :roll: dam znac
Kotka Milka
 

Post » Pt maja 30, 2014 12:18 Re: Powszechna Sterylizacja. Już w akcji! :)))

Kotka Milka pisze:ZAPYTAM O TANSZA OPCJE :oops:
niewiadomo co bedzie ze sterylka kotki od starszego faceta nie chce sie zgodzic pertraktacje trwaja :roll: dam znac


Może się uda, zachowaj kamienny spokój i bądź urocza. :ok: Jesteś jedyną szansą tej kici. Trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki. :ok: :ok: :ok:

Wszyscy musimy negocjować ceny, prosić w imieniu bezdomnego kota to żaden wstyd! 8)

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Pt maja 30, 2014 15:14 Re: Powszechna Sterylizacja. Już w akcji! :)))

Zosik pisze:Przypomnę więc o bazarku, bo pieniądze na sterylki z nieba nie spadną:

viewtopic.php?f=20&t=162464


Brutalne i prawdziwe! :lol:

Zapraszamy serdecznie, warto pomóc nam realizować sterylizacyjny potencjał, który aż się prosi, by spożytkować go dla kotów! :idea:

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Pt maja 30, 2014 19:16 Re: Powszechna Sterylizacja. Sterylizujemy! :)))

A wiec tak,pertraktowalam zpanem od kotki ale niestey nie chce teraz :cry: chce jak kociaki skoncza pic mleko(bo jeszcze im sie zdarza)
nie chce na sile nic ani kłótnia bo tak nic nie wskoram a zraże do siebie tylko faceta.
poczekam tyle ile chce a jak sie pojawia male niech jego w tym głowa zeby znależc im dom

prosze darczynce o zgode na wykorzystanie tych pieniedzy na sterylke innej kotki z gminy tłuczan
kotka juz w ciazy, jak uda sie ja zlapac to 3.06.tniemy
niestety jak urodzi wczesniej kotki zostana utopione
Kotka Milka
 

Post » Pt maja 30, 2014 19:21 Re: Powszechna Sterylizacja. Sterylizujemy! :)))

Kotka Milka pisze:niestety jak urodzi wczesniej kotki zostana utopione

Nie dasz rady zanieść ich do uśpienia ? 8O
Obrazek

kinia098

 
Posty: 9947
Od: Pt maja 01, 2009 21:53
Lokalizacja: Darłowo

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Majestic-12 [Bot], Szeska i 248 gości