Powszechna Sterylizacja N°1

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie paź 05, 2014 22:26 Re: Powszechna Sterylizacja. Się kręci! :)))

kinia098 pisze:Wpadłam na pomysł rozpowszechnienia Powszechnej Sterylizacji.
Ogłoszenia w internecie. Mam napisany tekst.
Wiele portali umożliwia dublowanie ogłoszeń.
Wystarczy jedno ogłoszenie na województwo.
Ja zrobiłam już ogłoszenia na każdym województwie na portalu przygarnijzwierzaka.pl
Gdyby tak kilka osób wzięło na siebie po jednym portalu....
Proponuję jeszcze: cafeanimal, koty.org.pl, alegratka, morusek, pineska, rozglos.
I jeśli ktoś ma konto, to jedno ogłoszenie na OLX, bo ja mam zablokowane. Na Gumtree wrzuciłam.
Tekst mogę podesłać na priv :ok:
Ktoś chętny ?


ja teraz w necie z doskoku - padałam ostatnio na pyszczek, ale wiesz, że jeśli chodzi o promowanie sterylizacji zawsze jestem zwarta i gotowa, więc w razie czego śmiało ścigaj mnie na fejsie :)

zapraszam też wszystkich na wydarzenie z mojego podpisu - razem możemy więcej :)

mylę się, czy OLX obiecało pomagać promować sterylki jakiś czas temu? Może coś źle zrozumiałam... a jak jednak dobrze zrozumiałam, to trzeba pomyśleć jak ich do tego zmotywować :mrgreen:
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów


Post » Pon paź 06, 2014 17:33 Re: Powszechna Sterylizacja. Się kręci! :)))

Ogołociłam naszą Sakiewkę, aby opłacić dwie kolejne faktury.

160 zł zapłaciłam za sterylizację kotki N°125 i kastrację kocurka N°76 ( FV 32/2014 z dnia 03.09.2014 na kwotę 160 zł ). To zabiegi wykonane już dość dawno temu, ale dopiero teraz lekarze wystawili fakturę.

Zapłaciłam też 70 zł za sterylizację bezdomnej trikolorki z Częstochowy N°228 ( FV/22/2014 z dnia 03.10.2014 na kwotę 70 zł )

W tym miesiącu wpłynęła jak dotąd jedna wpłata na PS w wysokości 10 zł. Nie dziwi mnie to, bo naprawdę nadszarpnęłam finanse darczyńców pod koniec miesiąca. :cry:

Ale może ktoś nowy, ktoś z czytających zechce nas wesprzeć ? Bardzo proszę, bo faktury są w drodze, a nowe zabiegi wciąż są umawiane...

W Sakiewce brakło - 6 zł

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Pon paź 06, 2014 17:35 Re: Powszechna Sterylizacja. Się kręci! :)))

dziś zlecam przelewy :-)

magoska_

 
Posty: 1756
Od: Nie lis 07, 2004 13:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon paź 06, 2014 19:14 Re: Powszechna Sterylizacja. Się kręci! :)))

magoska_ pisze:dziś zlecam przelewy :-)


:1luvu: :1luvu: :1luvu: Dzięki! :201461

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Wto paź 07, 2014 0:35 Re: Powszechna Sterylizacja N°1

Ponieważ to już setna strona wątku Czarny Kot i ja zapraszamy do wątku PS N°2:

viewtopic.php?f=1&t=165168

Oby kolejny wątek był równie udany jak ten. :ok: :ok: :ok:

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 527 gości