Powszechna Sterylizacja N°1

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt wrz 19, 2014 14:21 Re: Powszechna Sterylizacja. Szczęśliwe koty. :)

Cindy pisze:Dziewczyny kochane - czy macie jakies limity? Czy nalezy sie wstydzic proszac o kolejna sterylke dla bezdomnej koteczki?
Bo fiona nie smie Was prosic viewtopic.php?f=13&t=164279&start=45 przeciez nie prosi dla siebie tylko dlal bezdomnej koteczki, ktora zdawala sie byc kocurkiem :wink:


Powszechna Sterylizacja bez limitów. :lol: Załatwione. :ok:

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Pt wrz 19, 2014 14:39 Re: Powszechna Sterylizacja. Szczęśliwe koty. :)

steylizacje bez limitów :1luvu: , ale Fundacja chyba potrzebuje teraz silnego wsparcia, bo z czegoś te wszystkie bezlimitowe :1luvu: :1luvu: :1luvu: sterylki trzeba opłacić.Dlatego w imieniu kotów proszę o wspieranie Fundacji :201494
Jak kazdy dorzuciłby swoj grosik to sterylizacje zawsze będą bez limitu :piwa:
Obrazek Obrazek

Agłaja^..^

 
Posty: 1763
Od: Czw lip 07, 2005 12:37
Lokalizacja: Jarosławiec

Post » Pt wrz 19, 2014 16:42 Re: Powszechna Sterylizacja. Szczęśliwe koty. :)

Chiara pisze:Wysterylizowaliśmy bedomną kotkę ze zdjęcia. Kotka bytuje w Bielsku Podlaskim przy ul. Ogrodowej, ma N°174. Kotka była w bardzo wysokiej ciąży i urodziłaby kolejne bezdomne kociaki... Bardzo się cieszę, że udało nam się jej pomóc. :piwa: Koszt zabiegu to 80 zł.

Obrazek


A tu druga bezdomna kotka z ul. Ogrodowej, którą PS wysterylizowała. N°186, koszt 80 zł.

Obrazek

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Pt wrz 19, 2014 20:14 Re: Powszechna Sterylizacja. Szczęśliwe koty. :)

Chiara pisze:
Cindy pisze:Dziewczyny kochane - czy macie jakies limity? Czy nalezy sie wstydzic proszac o kolejna sterylke dla bezdomnej koteczki?
Bo fiona nie smie Was prosic viewtopic.php?f=13&t=164279&start=45 przeciez nie prosi dla siebie tylko dlal bezdomnej koteczki, ktora zdawala sie byc kocurkiem :wink:


Powszechna Sterylizacja bez limitów. :lol: Załatwione. :ok:


Koteczka słodka. Całe szczęście, że została złapana przed pierwszymi kociakami. Cena za zabieg ( promocyjna :strach: ) to 160 zł, ale fiona.22 dorzuca się bazarkami do kosztów, więc damy radę. :ok:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Pt wrz 19, 2014 22:22 Re: Powszechna Sterylizacja. Szczęśliwe koty. :)

W ciągu niecałych czterech miesięcy naszej działalności Sylwia1982 zorganizowała 81 sterylizacji kotek i 27 kastracji kocurków w Bielsku Podlaskim i okolicznych wioskach. Nie urodzi się tam morze zbędnych, niechcianych kociąt bez szans na godne życie. To Sylwia jest największym atutem Powszechnej Sterylizacji, tajną bronią, czarnym koniem, sterylizującym perpetuum mobile. :lol: :lol: :lol:

Proszę, udostępniajcie, abyśmy nadal rozwijali tempo, aby nic nas nie zatrzymało. :ok: Każdy kolejny darczyńca, każda kolejna choćby drobna wpłata co miesiąc to nowe wysterylizowane koty. Warto wspierać właśnie nas, bo bardzo się stramy i mamy efekty. :D

To Wy jesteście naszą siłą, naszą pocztą pantoflową - zadbajcie, aby jak najwięcej osób usłyszało o naszej raczkującej fundacji. :lol:

https://www.facebook.com/powszechna.ste ... =1&theater

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Pt wrz 19, 2014 23:03 Re: Powszechna Sterylizacja. Szczęśliwe koty. :)

Chiara pisze:W ciągu niecałych czterech miesięcy naszej działalności Sylwia1982 zorganizowała 81 sterylizacji kotek i 27 kastracji kocurków w Bielsku Podlaskim i okolicznych wioskach. Nie urodzi się tam morze zbędnych, niechcianych kociąt bez szans na godne życie. To Sylwia jest największym atutem Powszechnej Sterylizacji, tajną bronią, czarnym koniem, sterylizującym perpetuum mobile. :lol: :lol: :lol:

Proszę, udostępniajcie, abyśmy nadal rozwijali tempo, aby nic nas nie zatrzymało. :ok: Każdy kolejny darczyńca, każda kolejna choćby drobna wpłata co miesiąc to nowe wysterylizowane koty. Warto wspierać właśnie nas, bo bardzo się stramy i mamy efekty. :D

To Wy jesteście naszą siłą, naszą pocztą pantoflową - zadbajcie, aby jak najwięcej osób usłyszało o naszej raczkującej fundacji. :lol:

https://www.facebook.com/powszechna.ste ... =1&theater



Powszechna Sterylizacja daje czadu :ok: 8O i mam nadzieję, że jeszcze przez długi czas nie będziemy zwalniać tempa ze sterylkami, coraz więcej ludzi zgłasza się do mnie i prosi o sterylki (ludzie dzwonią do mnie, piszą maile), oby szczęśliwych wysterylizowanych kotów było coraz więcej :ok: :ok: :201461
ObrazekObrazekObrazek

sylwia1982

 
Posty: 2101
Od: Pt wrz 03, 2010 22:15
Lokalizacja: Warszawa/Bielsk Podlaski

Post » Sob wrz 20, 2014 8:29 Re: Powszechna Sterylizacja. Szczęśliwe koty. :)

Wstawiam zdjęcie, mówiące wiele o Powszechnej Sterylizacji :ok:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob wrz 20, 2014 8:51 Re: Powszechna Sterylizacja. Szczęśliwe koty. :)

Chiara pisze:
Agłaja^..^ pisze:
bobkowa pisze:
Agłaja^..^ pisze:
bobkowa pisze:Drogie Forumki,proszę mi pod powiedzieć kiedy można ciachnąć kotkę,która karmi.Młodziaki mają obecnie 8 tygodni(plus/minus .


Juz mozna, a nawet powinno się, bo kto wie czy znowu nie jest w ciąży :roll:

Próbowałam przyśpieszyć urzędowe procedury,no ale niestety muszę czekać wedle procedur.Nie chcę być nachalna,bo boję się że wogóle mi odmówią i to byłby klops.Ale w tym oczekiwaniu zaczęłam się zastanawiać co będzie z tymi maluchami przez ten okres kiedy zabiorę im matkę.Co prawda maluchy jedzą już samodzielnie ale boję się,że bez opieki mamy malce sie pogubią.Uszczelniłam to pomieszczenie gospodarcze jak tylko mogłam,a i tak jakimś sposobem bobki kolejnego dnia szaleją na zewnątrz.Chyba poczekam z tym ciachnięciem.Doradźcie.....


Nie czekaj, bo mozesz się doczekać...następnych maluchów 8O poza tym, teraz jeszcze jest ciepło, tym samym kotkę mozna wypuścić szybciej niz jak będzie zimno.Przez te 3 dni nie powinno się nic stać, a jakby się udało zrobić boczną to jeszcze lepiej.Potem to małe będą się jeszcze bardziej rozłazić, a matka moze się opiekować kociakami nawet do roku, więc nie ma co czekać az przestanie.


Bobkowa, jakbyś nie miała talonu na czas to dziewczyny tu polecały lecznicę w Żorach i najwyżej zapłacimy tam za sterylkę. Nie możamy ryzykować kolejnych kociąt... :cry:

Dziękuję bardzo za wsparcie ale uwazam ze w sytuacji kiedy to miasto przeznaczyło spora kwotę na sterylizację byłoby nie w porządku .Wasza pomoc z pewnością przyda się innym,którzy nie maja wsparcia z miasta ,gminy.
Mój czas oczekiwania na decyzje to jeszcze tydzień,a ja zrobie wszystko,by ta kotka i jej 6 mlodych (o zgrozo aż 5 kotek)została wysterylizowana z funduszy miasta.
Teraz kiedy doczytałam co miasto ma w obowiązku nie dam za wygraną.
pozdrawiam i życzę Wam jak i sobie jak najwięcej ciachnięć.

bobkowa

 
Posty: 149
Od: Sob sie 30, 2014 21:37
Lokalizacja: Rybnik

Post » Sob wrz 20, 2014 9:40 Re: Powszechna Sterylizacja. Szczęśliwe koty. :)

Życzę Ci, bobkowa :ok:
Tobie i kotkom
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob wrz 20, 2014 12:03 Re: Powszechna Sterylizacja. Szczęśliwe koty. :)

Bobkowa, a kotka jest w widocznej ciąży ?

N°190 to kotka, która ma dom i już dwa razy rodziła. Wygląda bardzo biednie, ale i tak jest piękna, ma absolutnie zjawiskowe, zapadające w pamięć oczy. :1luvu: Teraz na pewno wydobrzeje. :ok: Jej sterylizacja będzie nas kosztować 80 zł.

Obrazek

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Sob wrz 20, 2014 13:26 Re: Powszechna Sterylizacja. Szczęśliwe koty. :)

Chiara pisze:Bobkowa, a kotka jest w widocznej ciąży ?

N°190 to kotka, która ma dom i już dwa razy rodziła. Wygląda bardzo biednie, ale i tak jest piękna, ma absolutnie zjawiskowe, zapadające w pamięć oczy. :1luvu: Teraz na pewno wydobrzeje. :ok: Jej sterylizacja będzie nas kosztować 80 zł.

Obrazek

co prawda tak jak tutaj ktoś zasugerował kotka teoretycznie mogłaby już zaciążyć,ale z moich obserwacji(a w jej towrzystwie spędzam prawie połowę każdego dnia)nie zaobserwowałam by weszła w ruje.Karmi często młode,dba o nie a takim konkretnym wyznacznikiem jest kocur,który regularnie pojawia się przy miskach i kompletnie ignoruje kotkę,a pod ogonem ma się czym pochwalić(to mój kolejny cel na ciachnięcie).Także obstawiam,że ciężarówką nie jest. Jeszcze ze spokojem poczekam na decyzję urzędu mając mamusię wciąż na oku :wink:

bobkowa

 
Posty: 149
Od: Sob sie 30, 2014 21:37
Lokalizacja: Rybnik

Post » Sob wrz 20, 2014 13:37 Re: Powszechna Sterylizacja. Się kręci! :)))

Tydzień to nie tak długo, myślę, że spokojnie zdążysz ją wysterylizować. :ok: :ok: :ok:

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Sob wrz 20, 2014 13:37 Re: Powszechna Sterylizacja. Szczęśliwe koty. :)

MalgWroclaw pisze:Wstawiam zdjęcie, mówiące wiele o Powszechnej Sterylizacji :ok:
Obrazek


:ok:

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Sob wrz 20, 2014 16:00 Re: Powszechna Sterylizacja. Się kręci! :)))

N°194 to kocurek z Bielska Podlaskiego z ul. Białowieskiej. Koszt jego kastracji to 40 zł.

Obrazek

Obrazek

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Sob wrz 20, 2014 16:24 Re: Powszechna Sterylizacja. Się kręci! :)))

Podrzucam powszechną sterylizacje i życze owocnych łowów!!
Kotka Milka
 

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Chanelka, Halina50, kasiek1510, magic99, magnificent tree i 543 gości