FAN

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sie 27, 2014 13:41 Re: FAN - koty z przeszłością - Manga i chłoniak :(

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Śro sie 27, 2014 21:43 Re: FAN - koty z przeszłością - Manga i chłoniak :(

I jak rudy?

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Śro sie 27, 2014 21:51 Re: FAN - koty z przeszłością - Manga i chłoniak :(

Przeżył operację, ale jest marniutki.
Dostaje wszystko co się da, teraz chyba tylko czekać trzeba.

Załąmał się buras ze zdrutowana szczęką. Przestał jeść, jest osowiały, mozliwe, że to calicii.
Jest nawadniany, dostaje leki, zeby tylko zadziałały.
...

CoToMa

Avatar użytkownika
 
Posty: 34546
Od: Pon sie 21, 2006 14:34

Post » Wto wrz 02, 2014 10:25 Re: FAN - koty z przeszłością - Manga i chłoniak :(

Jest lepiej?

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw wrz 04, 2014 15:28 Re: FAN - koty z przeszłością - Manga i chłoniak :(

Mam problemy z internetem, więc wieści marne.

Kocurek z drutowaną szczęką nie żyje - pisałam w jego wątku.
Bardzo mi go szkoda, był fajnym kotem.
Moja córka stwierdziła, że miał charakter naszego Myszkina.
Pewnie teraz oba kocurki biegają za TM.

Rudy Sherlock żyje i ma się lepiej, sam nie je, ciągle jest karmiony strzykawką. dostaje kroplówki.
W ogóle to cud, ze żyje.

Odszedł Nikoś z Rudy (fip) i Kabanos (chłoniak).

Do adopcji poszła suczka z uszyskami i kotka Blanka.

Mamy do adopcji króliczkę miniaturę, gdyby ktos reflektował...
...

CoToMa

Avatar użytkownika
 
Posty: 34546
Od: Pon sie 21, 2006 14:34

Post » Czw wrz 04, 2014 18:35 Re: FAN - koty z przeszłością - Manga i chłoniak :(

A macie wieści z domu, który adoptował tego wielkiego kocurka biało-burego? Ciekawe jak się ma ten wielki misio... Jak byłam u Was ostatnio to miał iść do adopcji, tak mówiła p. Ala. Nasypała kotom chrupki do podajnika na parapet. On jadł i dostał z łapy od któregoś. cały znieruchomiał, nawet nie oddał. Tak mi go było żal. Dobrze, że znalazł akurat dom, mam nadzieję że będzie rozpieszczanym jedynakiem :wink:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw wrz 04, 2014 21:01 Re: FAN - koty z przeszłością - Manga i chłoniak :(

Franek ma się bardzo dobrze, niedawno fotki dostaliśmy z jego nowego domu.
Też się cieszę, że ma fajny dom :D

Dzisiaj do adopcji poszedł szczeniak. mam nazieje, ze będzie ok.
...

CoToMa

Avatar użytkownika
 
Posty: 34546
Od: Pon sie 21, 2006 14:34

Post » Sob wrz 06, 2014 9:06 Re: FAN - koty z przeszłością - Manga i chłoniak :(

Watson został najprawdopodobniej uderzony w głowę, stracił wzrok, nie chodził. Syczał i bardzo bał się tego, co się wokół niego działo. Na szczęście kości głowy były całe, kotek dostawał kroplówki i leki. Powoli jego stan się poprawiał, zaczął sam jeść, choć początkowo trzeba mu było wkładać pyszczek do miski. Teraz już je sam, ma ogromny apetyt, odzykał wzok i zaczął już chodzić. Jest bardzo miłym i kochanym kocurkiem.

Obrazek Obrazek Obrazek

FAN-fundacja

Avatar użytkownika
 
Posty: 11
Od: Pt maja 16, 2014 6:43
Lokalizacja: Opole

Post » Nie wrz 07, 2014 19:49 Re: FAN

Fiodor to wiekowy kocurek, bardzo spokojny, typowy emeryt. Trafił do nas po operacji gwoździowania łapy. Musiał mieć jakiś wypadek, bo przednie łapki stawia bardzo krzywo, ale nie przeszkadza mu to w chodzeniu i skakaniu. Najbardziej lubi się wylegiwać, zwłaszcza w wolierze na słoneczku, wtedy jest najczęśliwszym kotem na świecie. Fiodor zapomina o myciu futerka, raz zapomniał, że siedzi na szafce i z niej spadł. Możliwe, że to objawy demencji starczej. Czasami daje sobie zrobić trochę porządku z futrem, ale nie zawsze, są dni, gdy bardzo mu się to nie podoba i daje wyraz swemu niezadowoleniu. Jednak, mimo niezbyt pięknego wygladu, dla nas jest pięknym dziaduniem :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
...

CoToMa

Avatar użytkownika
 
Posty: 34546
Od: Pon sie 21, 2006 14:34

Post » Nie wrz 07, 2014 19:53 Re: FAN

Na drzewie siedział kot, siedział i siedział, nie umiał zejść. Nikt nie chciał mu pomóc. Dopiero po trzech dniach zainteresowała się nim pewna osoba, która go z tego drzewa zdjęła. Okazało się, że kot miał wyrwaną nogę, konieczna była operacja, w trakcie której okazało sie, że już jeden zabieg kot przeszedł jakis czas wcześniej. Operacja była trudna, kocurek miał wstawioną śrubę. Rokowania były ostrożne, obawialiśmy się, że noga nie będzie sprawna. Początkowo tylko wisiała, jednak z biegiem czasu kocurek zaczął się na niej opierać. Teraz coraz wiecej jej używa, więc jest szansa, że dojdzie do dużej sprawności. Kocurek dostał na imię Vinci. Początkowo bał się innych kotów, ale powoli się z nimi oswaja. Przytył, bo gdy do nas trafił był szkieletem, na którym można było uczyć się kociej anatomii. Vinci jest i kuwetkowy, czeka na własny dom i kochającego człowieka.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
...

CoToMa

Avatar użytkownika
 
Posty: 34546
Od: Pon sie 21, 2006 14:34

Post » Nie wrz 07, 2014 19:57 Re: FAN

:ok: wyjątkowy jest
Obrazek Obrazek

Thorkatt

 
Posty: 17122
Od: Czw sty 04, 2007 23:29
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie wrz 07, 2014 20:41 Re: FAN

CoToMa pisze:Na drzewie siedział kot, siedział i siedział, nie umiał zejść. Nikt nie chciał mu pomóc. Dopiero po trzech dniach zainteresowała się nim pewna osoba, która go z tego drzewa zdjęła. Okazało się, że kot miał wyrwaną nogę, konieczna była operacja, w trakcie której okazało sie, że już jeden zabieg kot przeszedł jakis czas wcześniej. Operacja była trudna, kocurek miał wstawioną śrubę. Rokowania były ostrożne, obawialiśmy się, że noga nie będzie sprawna. Początkowo tylko wisiała, jednak z biegiem czasu kocurek zaczął się na niej opierać. Teraz coraz wiecej jej używa, więc jest szansa, że dojdzie do dużej sprawności. Kocurek dostał na imię Vinci. Początkowo bał się innych kotów, ale powoli się z nimi oswaja. Przytył, bo gdy do nas trafił był szkieletem, na którym można było uczyć się kociej anatomii. Vinci jest i kuwetkowy, czeka na własny dom i kochającego człowieka.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Aż mi ciarki przeszły jak przeczytałam że siedział tyle na drzewie z wyrwaną łapką, co on wtedy czuł biedaczek

jessi74

Avatar użytkownika
 
Posty: 14236
Od: Sob kwi 11, 2009 23:21
Lokalizacja: wro

Post » Nie wrz 07, 2014 22:16 Re: FAN

CoToMa pisze:Na drzewie siedział kot, siedział i siedział, nie umiał zejść. Nikt nie chciał mu pomóc. Dopiero po trzech dniach zainteresowała się nim pewna osoba, która go z tego drzewa zdjęła. Okazało się, że kot miał wyrwaną nogę, konieczna była operacja, w trakcie której okazało sie, że już jeden zabieg kot przeszedł jakis czas wcześniej. Operacja była trudna, kocurek miał wstawioną śrubę. Rokowania były ostrożne, obawialiśmy się, że noga nie będzie sprawna. Początkowo tylko wisiała, jednak z biegiem czasu kocurek zaczął się na niej opierać. Teraz coraz wiecej jej używa, więc jest szansa, że dojdzie do dużej sprawności. Kocurek dostał na imię Vinci. Początkowo bał się innych kotów, ale powoli się z nimi oswaja. Przytył, bo gdy do nas trafił był szkieletem, na którym można było uczyć się kociej anatomii. Vinci jest i kuwetkowy, czeka na własny dom i kochającego człowieka.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek



Zrobić mu parę ogłoszeń w tygodniu?

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Pon wrz 08, 2014 5:39 Re: FAN

justyna8585 pisze:Zrobić mu parę ogłoszeń w tygodniu?

Za tydzień będzie juz mozna, teraz jeszcze bierze leki na katar.
Ja teraz przez kilka dni znowu nie będę miała netu, jak mi nowy założą, to sie odezwę.
...

CoToMa

Avatar użytkownika
 
Posty: 34546
Od: Pon sie 21, 2006 14:34

Post » Sob wrz 20, 2014 18:53 Re: FAN

Pozdrawiam FANtastycznych opiekunów FANtastycznych zwierzaków i zapraszam na kolejny bazarek. Może tym razem dopisze nam szczęście i ktoś pomoże viewtopic.php?f=20&t=164823

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Agnieszka2009, Google [Bot], magnificent tree, ryniek i 509 gości