TYSKIE MRUCZKI XIV DŁUG u weta ponad 2 tyś.zł POMOCY :(:(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sie 18, 2014 21:11 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-PILNIE DT dla 5 nowych kotów w tym ko

Josie pisze:Z Hubercika jest mega slodziak! :D W pierwszym momencie jeszcze odrobinkę kuli się przed wyciągniętą ręką, ale jak widzi że będą mizianki to potem nie może się zdecydować, którą stronę kota wystawić do miziania - a to boczek, a to drugi boczek, a to dupcię wystawia. Jest cudowny :) Tylko jeszcze boi się reszty kotów, ale żeby miał spokój to jak nikogo na kociarni nie ma to siedzi w klatce w której czuje się bezpiecznie. Myślę, że się w końcu całkiem przekona. Ale uwielbiam takie koty jak on, taki wielki kocur a taka pierdoła ;)

super , aby tylko jeszcze dom sie dla niego znalazl ...

PS pisze z kompa od znajomej bo mam problem z netem :evil:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Pon sie 18, 2014 21:12 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-PILNIE DT dla 5 nowych kotów w tym ko

phantasmagori pisze:Małżonka i dzieci Huberta w DT.Też niedługo będą szukały domu.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ale super sie maja , mam tylko nadzieje ze znajda kiedyś dom ...
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Pon sie 18, 2014 21:14 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-PILNIE DT dla 5 nowych kotów w tym ko

AgaS1987 pisze:Kochani! dziekujee za wplaty! :201494 :1luvu: :1luvu: mamy 200 zl (bo Ciocia Pako wyslala z nadwyżką) :1luvu: . Zamowilam karme Urinary HD stad:
viewtopic.php?f=36&t=164018
czyli zostalo dla Noemci 85 zł.
a wiec zamowie Jej w keko 16 puszeczek po 5,3 kazda, a wyslka jest darmowa w paczkomatach od 79 zl, wiec dobrze sie sklada.

Ale Ty Justys musisz wyrazic zgode ze odbierzesz w paczkomacie puszeczki . zaraz Ci podesle na PW do ktorego paczkomatu moznaby zzamowic :ok:

naprawde nie wiem jak mam wam wszystkim dziekowac :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: pw odpisane :ok:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Pon sie 18, 2014 21:23 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-PILNIE DT dla 5 nowych kotów w tym ko

no i dziś bylam u weta z karolka , jest lepiej w piatek lub poniedzialek zno do weta i nadal dwa razy dzinnie dostaje leki no i u weta zastrzyki , noemi i bartus lepiej , laki ma powazny problem z zaparciami , i bedzie na karmie rc fibre response

a wczaraj mieliśmy urodzinki opiekunów wirtualnych bartusia :1luvu: :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Pon sie 18, 2014 22:23 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-PILNIE DT dla 5 nowych kotów w tym ko

Kochani jedzonko juz zamowilam (Justynka odbierze puszeczki w paczkomacie).
wyszlo za Urinary HD 115 zl
a za 16 puszeczek ok 85 zl. takze nastepne zamowienie bedziemy robic we wrzesniu :ok:
Dziękuje Wszystkim za pomoc! :201494 :201494 :201494 Jesteście Wspaniałe Kochane Ciocie! :1luvu: :1luvu: :1luvu:

AgaS1987

 
Posty: 3677
Od: Wto mar 12, 2013 9:33

Post » Śro sie 20, 2014 19:26 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-PILNIE DT dla 5 nowych kotów w tym ko

Miki przytulony do Bony
Obrazek

I jeszce ze Szłapusiem (zobaczcie jak dziadeczek pięknie przytył) :1luvu:

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Śro sie 20, 2014 20:23 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-PILNIE DT dla 5 nowych kotów w tym ko

Cudny ten szkrab schowany za pleckami mamy :-)
Nie wiedziałam, że Miki tak lubi Bonę

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Czw sie 21, 2014 17:18 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-PILNIE DT dla 5 nowych kotów w tym ko

AgaS1987 pisze:Kochani jedzonko juz zamowilam (Justynka odbierze puszeczki w paczkomacie).
wyszlo za Urinary HD 115 zl
a za 16 puszeczek ok 85 zl. takze nastepne zamowienie bedziemy robic we wrzesniu :ok:
Dziękuje Wszystkim za pomoc! :201494 :201494 :201494 Jesteście Wspaniałe Kochane Ciocie! :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Kochani puszeczki sa juz w paczkomacie :1luvu: :ok: , ale paczkomat sie zespół :evil: , i muszę jutro iść je odebrać , może juz będzie działać :roll:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Czw sie 21, 2014 17:47 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-PILNIE DT dla 5 nowych kotów w tym ko

Jest problem z Lakim , ma potworne zaparcia, i to powoduje u niego potworne cierpnie :(:(:(, a nie moge mu co drugi dzień robić lewatywy , wiec domowymi sposobami go rozluźniam ,ale to tez nie jest nic dobrego wtedy ma biegunkę i mamy juz ziejący krwawiący odbyt , jest źle :( Kocia Przystań kupi mi rc fibree i mam nadzieje że to pomoże mu ... Martwię sie tez tym iz mimo iz juz od 2 tyg dostaje Niwalin nie ma żadnej poprawy , nadal nie kontroluje czynn fizjologicznych i trzeba go wyciskać , bo jak jest przepełniony to sam gubi , ale tak nie moze być bo bakterie wtedy sie zbierają i może być zapalenie pęcherza , tak bardzo bym chciała aby wyzdrowiał , Laki jest taki kochany , taki grzeczny ( nie dotyczy wyciskania , bo wtedy to jest bestia , ale każdy by był taki ) Kocia Przystań dowiaduje sie na temat terapii komórkami macierzystymi ...
Kochani codziennie zużywam ponad 10 podkładów 60 na 90 cm , bardzo Was prosze o pomoc , bo przy 7 pampersowacach muszę ich tyle używać , może ktoś pomoże , takie np http://www.ceneo.pl/12281830, bardzo dużo też idze teraz octaniseptu , to jest płyn gojaco dezynfekujący , http://www.ceneo.pl/7419817?se=vvDX7URV ... wwodUZQAhQ
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Czw sie 21, 2014 18:44 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-PILNIE DT dla 5 nowych kotów w tym ko

Antoś bardzo źle sie czuje :( , meczy go bardzo kaszel , i jutro jedziemy do weta , do weta też pojedzie Karolka .
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Czw sie 21, 2014 23:08 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-PILNIE DT dla 5 nowych kotów w tym ko

Tygrysek i Gaja

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Pt sie 22, 2014 19:19 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-PILNIE DT dla 5 nowych kotów w tym ko

Byłam dziś u weta z Antonim i Karolką :
Antoni mocno przeziębiony , ale i tak dokazuje :twisted: , jest na antybiotyku , w niedziele też i w wtorek do weta .
Coraz bardziej sie boje że Antonio nie znajdzie domu , a oprócz niego to domu szuka Gracja i 11 innych kotów w domach tymczasowych w tym 3 miesięczne kociaki i mniejsze kociaki też i kocia młodzież i dorosłe i w prawie każdym kolorze :cry:

A z Karolką gorzej całkowicie oślepła :( , i muszę jej klatkę przygotować dla jej własnego bezpieczeństwa , dostała dzis zastrzyki i w wtorek znów do weta , a w domu jak do tej pory podajemy leki ...

I dzis też byłam w paczkomacie po puszki dla Noemci , i niestety i dzis nie udało sie ich pobrać :evil: ponieważ paczkomat wydał mi inna paczki , jakieś leki i ja je z powrotem tam schowałam i na nowo w klikałam nr tel i kod ale nic z tego , AgaS do nich dzwoniła i może jutro sie uda pobrać paczke :roll:

A też dzis dla Lakiego przyszła paczka z 2 kg rc fibre , bardzo mu smakuje a za te 100 zł kupiłam 60 podkładów i nospe .
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Pt sie 22, 2014 20:15 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-PILNIE DT dla 5 nowych kotów w tym ko

masakra z tym paczkomatem. albo nie dziala albo wydaje zle paczki :evil: ale tylko taka opcja darmowej wysylki byla za kwote 85 zl :(
mam nadzieje, ze jak najszybciej naprawia swoj blad i ze paczuszka juz bedzie u Noemci bo sie denerwuje :evil:
a jedzonko Urinary bedzie w przyszlym tygodniu :ok:

AgaS1987

 
Posty: 3677
Od: Wto mar 12, 2013 9:33

Post » Nie sie 24, 2014 17:28 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-PILNIE DT dla 5 nowych kotów w tym ko

Laki sika z krwią :(, jutro jade z nim do weta .

A dzis dostał antybiotyk Antonio , niestety nadal kaszle , ale i tez szaleje , wiec nie jest ak źle ha ha , tylko czy kiedyś znajdzie dom :(

A domu nadal szuka :
3 miesięczna buraska
3 miesięczny burasek
6 miesięczny burasek
12 miesieczny czarny kocurek
12 miesięczny burasek ma szasne na DS , ale jeszcze nie zapeszajmy
5 letnia buraska z FIV
6 letnia pingwinka
6 letni biało rudy
10 letni biało rudy bez sznas na dom , dzika dzicz :(:(:(
oraz malenki 3 kociaki , biało-czarny , dymny i szylkretowa koteńka .
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Pon sie 25, 2014 1:28 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-PILNIE DT dla 5 nowych kotów w tym ko

Jest dużo , bardzo dużo krwi w moczu Lakiego :(:(:( Dawno nie widziałam tak mocno krwawego moczu , bo prawie dwa lata temu u Eustaszka [*], bo Gaja , Wincenty i Bartuś tez miewały krew w moczu , ale to było o wiele mniejszym nasileniu , boje sie o niego i to bardzo :(:(:(
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Cosmos, Google [Bot], Kocia Lady, pimpuś..wampirek i 189 gości