TYSKIE MRUCZKI XIV DŁUG u weta ponad 2 tyś.zł POMOCY :(:(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt wrz 19, 2014 19:40 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Tyle smutnych chwil na Ciebie spadło :cry:
:cry: Kacperku, Karolciu, Maluszki [*] :cry:
Justynko, trzymaj się...
kicikicimiauhau
 

Post » Pon wrz 22, 2014 8:50 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Bartuś ;-) jako śpioszek i czyścioszek
Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon wrz 22, 2014 23:57 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Bardzo Ci dziekuje za wstawienie fotek Bartusia , a Bartuś znów ma krew w moczu :(

A Węgielek sika kropelkowo :(

Jutro przyjedzie miko_bs i pojedziemy do weta i na wizyte po adopcyjna do Soni ...
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Wto wrz 23, 2014 0:19 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Kochani trzymajcie sie! Za zdrowko :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

AgaS1987

 
Posty: 3677
Od: Wto mar 12, 2013 9:33

Post » Śro wrz 24, 2014 7:44 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

zapraszam na kolejną prezentację tyskich mruczków ;-)
Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro wrz 24, 2014 7:49 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

a tu kto zagląda ?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro wrz 24, 2014 8:25 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

mamaGiny pisze:Obrazek

:ryk: Te oczka <3
"We don't apologize
And that's just the way it is
But we can harmonize
Even if we sound like shit
Don't try to criticize
You bitches better plead the fifth" \\m//
MRRRRAAUUUUUU! :twisted: HELL BLOODY YEAH! :twisted:
"Dark matter. It's not atoms. It's the other stuff." :ryk:

Caragh

Avatar użytkownika
 
Posty: 26628
Od: Pon sie 03, 2009 23:03
Lokalizacja: Ślůnsk

Post » Śro wrz 24, 2014 16:34 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Caragh pisze:
mamaGiny pisze:Obrazek

:ryk: Te oczka <3

To juz tydzień jak nie ma z nami Kacperka [*]
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Śro wrz 24, 2014 16:35 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

AgaS1987 pisze:Kochani trzymajcie sie! Za zdrowko :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Dzięki za :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Śro wrz 24, 2014 16:38 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

mamaGiny pisze:a tu kto zagląda ?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Dzięki za wstawianie fotek , pamiętacie kto to a podpowiem ze jest juz od kilku tygodni w DS , w DS gdzie jest najbardziej rozpieszczonym kotem pod słońcem :lol: Wczoraj byłam razem z miko_bs która może to potwierdzić :ok:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Śro wrz 24, 2014 16:56 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

I takich DSow dla wszystkich :ok:
"We don't apologize
And that's just the way it is
But we can harmonize
Even if we sound like shit
Don't try to criticize
You bitches better plead the fifth" \\m//
MRRRRAAUUUUUU! :twisted: HELL BLOODY YEAH! :twisted:
"Dark matter. It's not atoms. It's the other stuff." :ryk:

Caragh

Avatar użytkownika
 
Posty: 26628
Od: Pon sie 03, 2009 23:03
Lokalizacja: Ślůnsk

Post » Śro wrz 24, 2014 17:13 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Caragh pisze:I takich DSow dla wszystkich :ok:

O tak , ale widze ze nikt n ie wie co to za kot :twisted:

2 tygodnie temu wyróżniłam ogłoszenie na olx Gracji i Antoniemu i nikt , dosłownie nikt nie dzwoni , one chyba nie znajda domu :? , takie zwykłe łaciate ,bure ...
A przecież jeszcze domu szukają koty odemnie które sa na DT u Alienor , czyli roczny Justyn i młodziutki 4 mieś Basileus i jeszcze 6 letni Hubert , który aktualnie przebywa w Kociej Przystani ...

A wczoraj wieczorem otrzymałam sms a ze pilnie domu szuka czarna kotna kotka , a ja nie mam jak jej pomóc , nie wiem co sie z nia stanie :(:(:( Błagam o DT , błagam o sterylke aborcyjna , błagam o tymczas dla niej ...
Bo póki na kwarantannie jest Gracja to ja nie mogę ani jednego kota brać na kwarantanne bo Gracja dostaje szału jak widzi kota, psa :(:(:(
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Śro wrz 24, 2014 17:18 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

W tym momencie nawet na bardzo awaryjny tymczas nie mogę nic wziąć :( .
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro wrz 24, 2014 17:38 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

A wiesci po wizycie u weta :

Miki ma zawalone zatoki i zmianę wyglądającą na zmianę nowotworową na języku , jest na antybiotyku i po wyleczenie musi mieć biopsje cienko igłową celem zdiagnozowania co to za twór :(

Bartuś znów sika z domieszką krwi , dostał dodatkowo carthophen .

Wincenty ma jelitówke , jest na antybiotyku .

A Fibi znów nie trzyma moczu , dostał testosteron który dobrze na niego działa , ale zmiana nowotworowa na głowie rośnie i jest bardzo niepojąca, rokowania złe , bo nawet jakby sie zrobiła rtg i inne badania to i tak juz nic sie nie da zrobić,bo guz jest nad okiem na czole i rośnie :(:(:(

Węgielek po podaniu nospy zaczął ładnie sikać :)

A Lakuś dostał planowa dawke carthophenu i ..... juz dwa razy wszedł sam od siebie do kuwety i grzebał w niej , choć siku nie zrobił , ale to jest dobry znak ze może cos zaczyna czuć :)
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Śro wrz 24, 2014 17:40 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Alienor pisze:W tym momencie nawet na bardzo awaryjny tymczas nie mogę nic wziąć :( .

Wiem , przecież jeszcze dwója odemnie siedzi u ciebie i nie ma dla nich DS :( Ty jak tylko możesz to zawsze nam pomagasz i za to Ci bardzo dziękuje , dziękuje tez za cierpliwość bo juz tak długo zasiedziały sie u ciebie tymczasy ...
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Chanelka, kasiek1510, magnificent tree i 500 gości