TYSKIE MRUCZKI XIV DŁUG u weta ponad 2 tyś.zł POMOCY :(:(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro wrz 17, 2014 17:32 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-pilnie potrzebne podkłady 60x90 .....

Justa&Zwierzaki pisze:Za Kacperkiem za T.M. pobiegła Karolka :cry: :cry: :cry:

:( Karolciu [*]
"We don't apologize
And that's just the way it is
But we can harmonize
Even if we sound like shit
Don't try to criticize
You bitches better plead the fifth" \\m//
MRRRRAAUUUUUU! :twisted: HELL BLOODY YEAH! :twisted:
"Dark matter. It's not atoms. It's the other stuff." :ryk:

Caragh

Avatar użytkownika
 
Posty: 26628
Od: Pon sie 03, 2009 23:03
Lokalizacja: Ślůnsk

Post » Śro wrz 17, 2014 17:41 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Nie. to jakiś koszmar jest :cry: :cry:
Justynko, strasznie mi przykro :cry:
Obrazek

bulba

Avatar użytkownika
 
Posty: 22953
Od: Pt paź 09, 2009 8:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro wrz 17, 2014 20:08 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Kochani bardzo chce Wam podziękować, podziękować Pani dr Juli Mazur i dr Karolinie Włodarczuk za walkę o Kacperka i Karolkę , za to iz zawsze mają czas dla moich podopiecznych , choć nie zawsze sa grzeczne i za to iż zawsze lecza z największym zaangażowaniem mimo zadłużenia. chce też podziękować za pomoc każdą , za to ze jesteście , za telefony i sms y z słowami wsparcia a potem szczere współczucie , dziękuje Wam , gdyby nie Wy ....
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Śro wrz 17, 2014 20:09 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

A też wczoraj dotarły pampersy dwa kartony po 76 szt dla Lakiego od
Kociej Przystani , dziękujemy :)
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Śro wrz 17, 2014 20:54 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Karolka [*] bardzo mi przykro ;(

AgaS1987

 
Posty: 3677
Od: Wto mar 12, 2013 9:33

Post » Śro wrz 17, 2014 23:00 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Codziennie rano i wieczorem jeżdżę do 3 kotów na os A i jak już wracałam do domu na wysokości energetyki na drodze leżały dwa ciałka maleńkie ciałka kociaczków ["] ["] pewnie to było rodzeństwo , niewiele większe od Kaperka i tez były czarne , boże dlaczego :(:(:( Bezimienne nawet na chwilkę nie miały domu , ale za to miały bezdomność i poniewierke :(:(:(
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Śro wrz 17, 2014 23:48 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Justa&Zwierzaki pisze:Codziennie rano i wieczorem jeżdżę do 3 kotów na os A i jak już wracałam do domu na wysokości energetyki na drodze leżały dwa ciałka maleńkie ciałka kociaczków ["] ["] pewnie to było rodzeństwo , niewiele większe od Kaperka i tez były czarne , boże dlaczego :(:(:( Bezimienne nawet na chwilkę nie miały domu , ale za to miały bezdomność i poniewierke :(:(:(

:cry: :cry:
czarne bidusie ['] [']
Pamiętam :( Migosiu, Okruszko, Masieńko, Maurycy, Sasza [']
Moja Paciunia ['] :(

natur11

 
Posty: 11849
Od: Śro sie 23, 2006 22:41
Lokalizacja: W-wa

Post » Czw wrz 18, 2014 12:31 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

dzisiaj ja ściągałam z jezdni małego kotka :(
w lipcu w tym samym miejscu leżał inny mały...
musiał zginąć na miejscu, widać że uderzenie było silne, droga dwupasmowa ludzie pędzą
Pamiętam :( Migosiu, Okruszko, Masieńko, Maurycy, Sasza [']
Moja Paciunia ['] :(

natur11

 
Posty: 11849
Od: Śro sie 23, 2006 22:41
Lokalizacja: W-wa

Post » Czw wrz 18, 2014 18:55 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

natur11 pisze:
Justa&Zwierzaki pisze:Codziennie rano i wieczorem jeżdżę do 3 kotów na os A i jak już wracałam do domu na wysokości energetyki na drodze leżały dwa ciałka maleńkie ciałka kociaczków ["] ["] pewnie to było rodzeństwo , niewiele większe od Kaperka i tez były czarne , boże dlaczego :(:(:( Bezimienne nawet na chwilkę nie miały domu , ale za to miały bezdomność i poniewierke :(:(:(

:cry: :cry:
czarne bidusie ['] [']

A dzis jak byłam na oś ''A'' to znów widziałam jak przez te jezdnie przebiega kot, ja truchleje bo i auta tez jada i ani nie myślą zwalniać a kot się zatrzymuje i wącha w miejscu ...... gdzie leżały ciałka tych kociąt , pewnie to była ich matka :(:(:(
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Czw wrz 18, 2014 18:56 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

natur11 pisze:dzisiaj ja ściągałam z jezdni małego kotka :(
w lipcu w tym samym miejscu leżał inny mały...
musiał zginąć na miejscu, widać że uderzenie było silne, droga dwupasmowa ludzie pędzą

Ile jeszcze takich kocich i psich ciałek jeszcze będzie rozjechanych :(:(:(
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Czw wrz 18, 2014 18:58 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Biedne maluchy[*][*][*]
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24232
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Czw wrz 18, 2014 19:00 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

A wczoraj też dostały karthophen Bartuś, Wincenty i Gajeczka .
A Szłapus dostał wczoraj tez leki przeciw wymiotne i ma zaczerwienione gardło , wyniki krwi ok , wiec pewnie męczyło go zakłaczenie :roll:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Czw wrz 18, 2014 20:16 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Justa&Zwierzaki pisze:Za Kacperkiem za T.M. pobiegła Karolka :cry: :cry: :cry:


Bardzo mi przykro Justynko.
Obrazek

aleusha

 
Posty: 2347
Od: Pon lip 09, 2012 14:19
Lokalizacja: okolice Mielca

Post » Czw wrz 18, 2014 20:22 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Justa&Zwierzaki pisze:Codziennie rano i wieczorem jeżdżę do 3 kotów na os A i jak już wracałam do domu na wysokości energetyki na drodze leżały dwa ciałka maleńkie ciałka kociaczków ["] ["] pewnie to było rodzeństwo , niewiele większe od Kaperka i tez były czarne , boże dlaczego :(:(:( Bezimienne nawet na chwilkę nie miały domu , ale za to miały bezdomność i poniewierke :(:(:(


Na trasie do pracy, mój mąż codziennie widuje martwe zwierzaki. Jakiś czas temu jak jechał, to na drodze leżał jeszcze żywy kotek. Nikt się nie zatrzymał, nikt nie pomógł. Umarł na jego rękach, nie zdążył zadzwonić nawet do wetów... Ale może gdyby ktoś przed nim się zainteresował, może kociak by żył.
Obrazek

aleusha

 
Posty: 2347
Od: Pon lip 09, 2012 14:19
Lokalizacja: okolice Mielca

Post » Czw wrz 18, 2014 20:34 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Justa&Zwierzaki pisze:A dzis jak byłam na oś ''A'' to znów widziałam jak przez te jezdnie przebiega kot, ja truchleje bo i auta tez jada i ani nie myślą zwalniać a kot się zatrzymuje i wącha w miejscu ...... gdzie leżały ciałka tych kociąt , pewnie to była ich matka :(:(:(

Biedne kotusie :cry:
Obrazek

bulba

Avatar użytkownika
 
Posty: 22953
Od: Pt paź 09, 2009 8:44
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 211 gości