TYSKIE MRUCZKI XIV DŁUG u weta ponad 2 tyś.zł POMOCY :(:(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro paź 22, 2014 16:27 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Wojtusiu [*][*][*]
Tak bardzo mi przykro :( , byłeś już jako małe kocie bezdomny , poznałeś co to jest głód i chłód , poznałeś co to jest strach i przeganianie , choć pewne dzieci sie z tobą bawiły , nie raz cie pogryzły bezdomne koty, nie raz i pies pogonił , mimo iz miałeś postawiona budkę przez ludzi którzy cie karmili , ja też karmiłam , tylko karmiłam a powinnam cie wcześniej zabrać, ale nie miałam gdzie bo Gracja jest agresywna do kotów , ale i tak po wielu tygodniach cie zabrałam , ale sie tak bardzo bałes Gracji :( ale na szczęście pojechałeś na dt do mamy Giny i dziekuje za to ze poznałeś co to jest mieć pełny brzuszek , co to jest ciepło domu i czułeś sie bezpiecznie , ale nie na długo bo trafiłeś do ds ale takiego nieodpowiedniego , aby nie powiedzieć nieodpowiedzialnego i znów czułeś strach i musiałeś walczyć o jedzenie z psem , ale po jakimś czasie sie troszkę poprawiło , ale i tak cie juz nie chcieli , bo zachorowałeś , i znów trafiłeś do dt i wizyty u weta, leczenie , zastrzyki , badania , ale było juz za późno , może gdybym wcześniej ktoś cie zabrał ... Wojtusiu :cry: :cry: :cry:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Śro paź 22, 2014 16:33 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Niestety mojego laptopa nie da sie naprawić , a na nowy , ba , na używany mnie nie stać :( , jak mam teraz problem nawet z zapłaceniem rachunku za prąd :( , a czy ktoś mi kiedyś podaruje jakiś stary już nikomu nie potrzebny laptop tracę nadzieje :( , nie wiem tez jak często będę info co u nas słychać, bo tez nie mogę codziennie sie prosić ludzi o udostępnianie kompa :( :( :(
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Śro paź 22, 2014 16:49 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Wczoraj byłam u weta z Mikusiem , Tygryskiem , Boną i Fibim .
Miki , Tygrys i Bona mieli badanie krwi a Fibi dostął testosteron bo znów nie trzyma moczu :(

A carthopchen dostali Gaja , Bartuś i Wincenty , za miesiąc maja dostać kolejna dawkę a za dwa tygodnie maja dostać carthopchen Węgielek i Laki .

Noemi ma zmianę diety , jadła i/d plus troszkę mięska indyczego ale zaczęły sie zaparcia a przy jej problemie z odbytem było to bardzo bolesne i ma teraz jeść mieszane i/d z rc fibre a tej drugiej praktycznie nie mam , bo te karmę dostaje Laki i juz sobie odsypałam trochę od niego , ale to zafundowała kocia przystań dla Lakiego a nie Noemi i nie wiem czy mogę pożyczyć , zresztą Laki tez ma zmianę diety , na rc urinary hd , ale ostrożnie bo nie wiemy czy nie powrócą problemy z kupalem , nie jest lekko oj nie :( :( :(

Wiec aktualnie potrzebna karma to rc fibre , i karma i/d bo trochę dla Noemi a te karmę je tez Matyldzia , bo rc urinary jeszcze troszkę mam , ale za około miesiąc znów będzie potrzebna , a nie ma za co kupić :(

Dług u weta szybko rośnie, jest już około 2000 tyś :cry: :cry: :cry:
Błagam o pomoc , sama nie dam rady :( :( :(
I bardzo proszę o wstawienie moich ostatnich postów na fb , nie pamiętam tam hasła i nie mogę sama tam pisać ... czy ktoś może ...
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Śro paź 22, 2014 19:54 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Justa&Zwierzaki pisze:Niestety mojego laptopa nie da sie naprawić , a na nowy , ba , na używany mnie nie stać :( , jak mam teraz problem nawet z zapłaceniem rachunku za prąd :( , a czy ktoś mi kiedyś podaruje jakiś stary już nikomu nie potrzebny laptop tracę nadzieje :( , nie wiem tez jak często będę info co u nas słychać, bo tez nie mogę codziennie sie prosić ludzi o udostępnianie kompa :( :( :(


Mam swojego starego laptopa, bardzo starego. Jutro zobaczę czy działa, ale nie wiem czy mam dla niego system. Napiszę Ci też jutro jakie ma parametry i powiesz czy Ci pasuje. Bartek ma kocioł w pracy, więc nie będzie miał czasu, żeby Ci go przygotować, wgrać co trzeba, będzie to musiał ktoś zrobić u Ciebie. Wszystko Ci napiszę jutro wieczorem.
Obrazek

aleusha

 
Posty: 2347
Od: Pon lip 09, 2012 14:19
Lokalizacja: okolice Mielca

Post » Śro paź 22, 2014 21:02 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

:)

miko_bs

 
Posty: 984
Od: Pt lis 30, 2012 22:34

Post » Czw paź 23, 2014 7:35 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Podniesiemy z rana:)

miko_bs

 
Posty: 984
Od: Pt lis 30, 2012 22:34

Post » Czw paź 23, 2014 12:29 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Ten laptop, to HP 500 M740 14,1 cala. Specyfikacja podobna do tego: http://tech.money.pl/hi-tech/laptopy/hp ... ,1509.html .
Niestety jest problem, a nawet dwa :cry: . Po uruchomieniu, po jakimś czasie sam się wyłącza. Nie wiem co jest przyczyną i ile to by kosztowało. Drugi problem, to to, że mam do niego zasilacz, ale brak końcówki tzw "koniczynki" , która wygląda jak w poniżej:
http://bitcomputer.pl/userdata/gfx/2ef0 ... 9381ab.jpg , ale jej koszt nie jest duży.
Obrazek

aleusha

 
Posty: 2347
Od: Pon lip 09, 2012 14:19
Lokalizacja: okolice Mielca

Post » Czw paź 23, 2014 17:10 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

aleusha pisze:Ten laptop, to HP 500 M740 14,1 cala. Specyfikacja podobna do tego: http://tech.money.pl/hi-tech/laptopy/hp ... ,1509.html .
Niestety jest problem, a nawet dwa :cry: . Po uruchomieniu, po jakimś czasie sam się wyłącza. Nie wiem co jest przyczyną i ile to by kosztowało. Drugi problem, to to, że mam do niego zasilacz, ale brak końcówki tzw "koniczynki" , która wygląda jak w poniżej:
http://bitcomputer.pl/userdata/gfx/2ef0 ... 9381ab.jpg , ale jej koszt nie jest duży.

Było by super, ale ja nie wiem czy ktos sobie z im poradzi :( :( :(
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Czw paź 23, 2014 17:24 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

ja dawno temu miałam podobny problem ze stacjonarnym komputerem, w oprogramowaniu był jakiś błąd i chyba wystarczyło od nowa wgrać windowsa

miko_bs

 
Posty: 984
Od: Pt lis 30, 2012 22:34

Post » Czw paź 23, 2014 17:37 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Mamy wyniki badan krwi Bony, Mikiego i Tygrysa .
Bona ma wysoką leukocytoze i obniżone płytki krwi :( i mam z nią jutro jechać do weta na usg :(
Miki ma to samo , czyli wysoka leukocytoza i jeszcze wysoka kreatynina i wysoki cukier :( :( :( , jutro mam z nim jechać też na badanie usg i na badanie krwi pod względem cukru :( Operacji usuniecia guza na jezyku na razie jest niemozliwe :(
A Tygrys ok, mimo iż schudł , może to tylko z powodu wieku :lol:

I mam kolejny dramat , mam tylko tydzień na znalezienie domu dla psa , małemu kudłatemu 2 latkowi bo jego pani wraz z dziećmi idzie do jakiegoś ośrodka a pies na bruk , lub do schroniska a to mały piesek , nie zaszczepiony , nie kastrowany i nie będzie miał szans na przeżycie w schroniskowych warunkach , chce mi sie wyć znam tego psa , od 1.5 roku , nie raz tez mu karmę dawałam , co z nim bedzie , mamy tak mało czasu :( :( :(
Dziś tez przyjechało mięso , 35 kg mięsa ...
Prosze o fb , jak zawsze ...
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Czw paź 23, 2014 18:11 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Założyłam Łatkowi watek viewtopic.php?f=21&t=165506
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Czw paź 23, 2014 18:31 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Laptop jedzie już na Tychy. Kolega Justyny jutro do niego zajrzy. Nie jest on pierwszej nowości, ale póki co powinien wystarczyć. Czy ktoś może dzisiaj go odebrać, ale koło 22 i dostarczyć do Justy?
Obrazek

aleusha

 
Posty: 2347
Od: Pon lip 09, 2012 14:19
Lokalizacja: okolice Mielca

Post » Czw paź 23, 2014 18:42 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Już nieaktualna prośba o odbiór :wink: . Trzymajcie kciuki, żeby nie było przy nim dużo roboty.
Obrazek

aleusha

 
Posty: 2347
Od: Pon lip 09, 2012 14:19
Lokalizacja: okolice Mielca

Post » Czw paź 23, 2014 22:50 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Zdjęcia Łatka :

Obrazek

Obrazek

Obrazek
"...i w swoim cierpieniu odnajdziesz radość, jeśli jego celem będzie ratowanie czyjegoś życia"

ZENUŚ -MIŁOŚC MOJEGO ŻYCIA 17.06.2014 ['] LALUŚ 05.11.2013[']
Obrazek Obrazek

Ania G

 
Posty: 634
Od: Pt paź 15, 2010 19:44
Lokalizacja: Śląskie

Post » Pt paź 24, 2014 9:08 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Podniosę.
Obrazek

aleusha

 
Posty: 2347
Od: Pon lip 09, 2012 14:19
Lokalizacja: okolice Mielca

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], Majestic-12 [Bot], qumka, Rudolfa, Silverblue i 523 gości