TYSKIE MRUCZKI XIV DŁUG u weta ponad 2 tyś.zł POMOCY :(:(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw paź 16, 2014 21:35 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Przypominam o bazarku, podsyłajcie dalej:)

viewtopic.php?f=20&t=165313

miko_bs

 
Posty: 984
Od: Pt lis 30, 2012 22:34

Post » Pt paź 17, 2014 19:37 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Jak zdrowie Mikiego?

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Sob paź 18, 2014 17:12 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

marivel pisze:Jak zdrowie Mikiego?

Nie najlepiej :( , w wtorek ma mieć badanie krwi a potem mamy sie umawiać na operacje , ale dziś zaczął kichać , i to mnie martwi , bo wtedy nie będzie pewnie można operować :( :( :(

W wtorek też jedzie na badanie krwi Bona i Tygrys .
Nadal jestem bez laptopa, i mam już dość tego , ciągle w biegu pisać jak jestem u kogoś :( :( :(
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Nie paź 19, 2014 13:53 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Historia trącąca myszką :)
:evil:
co mnie budzisz
Obrazek

o, co tam masz ciekawego ? Obrazek

ej, no daj mi to Obrazek

a co to ? to MYSZ ! Obrazek

hurra, ale super zabawka :) dla mnie? tylko dla mnie ? nie uciekniesz mi myszko Obrazek

zwiała..no nie ..jednak zwiała... Obrazek

i tak to właśnie z myszami bywa...
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie paź 19, 2014 16:00 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

dylematy Lakiego..

oj twardo na tym stole... Obrazek

no długo będę czekał na ten kocyk ? Obrazek
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Nie paź 19, 2014 16:20 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Gosiu bardzo i to bardzo Ci dziękuję za wstawienie fotek :1luvu:

No a ja nadal bez laptopa :( :( :( :( Pisze od koleżanki ...

U Noemi mamy problem z kupalem , ale nie biegunka lecz zaparcia a u niej jest ziejący odbyt i przy kupalu aż krwawi i bardzo boli , i chyba będzie trzeba zmienić jej dietę na RC Fibree a ona też jest bardzo bardzo droga :( :( :( :(

Mikuś mało je , w wtorek do weta ...

Martwi mnie tez Fibi , znów sika pod siebie i też jadę z nim do weta w wtorek ...

A Laki sie już tak zadomowił że bawi sie z kotami a najchętniej z Antonim :lol: a Antonio ma szanse na dom , ale dopiero na wiosnę , do koleżanki którą sie wybudowała ,a teraz robi wykończeniówkę , wiec jeśli by do tego czasu nie znalazł domu to na wiosnę zamieszka w nowym domu i będzie miał do towarzystwa innego kota , tez z dt , ale innego ...

Bardzo Was proszę pomóżcie mi znaleźć dom dla Gracji , ona już tyle czasu czeka na dom , fakt że codziennie z nia wychodzę na spacer , skacze po drzewach i jest wtedy taka szczęśliwa , ale resztę doby jest sama a to nie jest dla niej dobre :( :( :(

Gosiu wstawisz mi to na fb, bardzo proszę ...
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Pon paź 20, 2014 9:18 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

WOjtuś ma fip
nie jestem w stanie nic wiecej napisać
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon paź 20, 2014 10:00 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Przykro mi bardzo :( . Przytulam.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48


Post » Pon paź 20, 2014 15:22 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

mamaGiny pisze:WOjtuś ma fip
nie jestem w stanie nic wiecej napisać

:( :( :(
kicikicimiauhau
 

Post » Pon paź 20, 2014 16:11 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Wojtusiu:(

miko_bs

 
Posty: 984
Od: Pt lis 30, 2012 22:34

Post » Pon paź 20, 2014 16:18 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Wojtusiu[*] :cry:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon paź 20, 2014 17:23 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Przykro mi MamaGiny :(

Wojtusiu [']
"We don't apologize
And that's just the way it is
But we can harmonize
Even if we sound like shit
Don't try to criticize
You bitches better plead the fifth" \\m//
MRRRRAAUUUUUU! :twisted: HELL BLOODY YEAH! :twisted:
"Dark matter. It's not atoms. It's the other stuff." :ryk:

Caragh

Avatar użytkownika
 
Posty: 26628
Od: Pon sie 03, 2009 23:03
Lokalizacja: Ślůnsk

Post » Wto paź 21, 2014 20:57 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

A jak Mruczki dzisiaj? zdrowe po wizycie u weta?

miko_bs

 
Posty: 984
Od: Pt lis 30, 2012 22:34

Post » Wto paź 21, 2014 22:31 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-Kacperek, Karolka, Blecki za T.M.:(:(

Tak mi przykro... :cry:
Wojtusiu... [*] Baw się z wszystkimi naszymi zmarłymi zwierzęcymi Przyjaciółmi, bez bólu i chorób... Kiedyś się wszyscy spotkamy...
:cry:
kicikicimiauhau
 

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], jolabuk5 i 390 gości