TYSKIE MRUCZKI XIV DŁUG u weta ponad 2 tyś.zł POMOCY :(:(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lip 28, 2014 18:01 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-PILNIE DT dla 5 nowych kotów w tym ko

Super :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24232
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon lip 28, 2014 23:36 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-PILNIE DT dla 5 nowych kotów w tym ko

No i mamy ciąg dalszy tej historii , było już po 21 wiec ja sie szykowałam na spacer z psami a tu ktoś puka do drzwi a za nimi stoi pan tatuś i żąda wydania mu kota , a ja mu że wie wszystko co powinien wiedząc a on że mnie poda na Policje , a niech podaje i niech udowodni że to jego kot ...
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Wto lip 29, 2014 9:16 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-PILNIE DT dla 5 nowych kotów w tym ko

Faktycznie można się czasem załamać :roll:

Jeśli to jego kot to można go oskarżyć o skrajne zaniedbanie, nieprawdaż? A jeśli nie jego, to o nachodzenie Cię?

Masz personalia tego pana?
Obrazek

Agulas74

Avatar użytkownika
 
Posty: 4566
Od: Pt maja 11, 2007 12:30
Lokalizacja: Tychy

Post » Wto lip 29, 2014 14:49 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-PILNIE DT dla 5 nowych kotów w tym ko

kot jest już adoptowany :)
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto lip 29, 2014 14:51 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-PILNIE DT dla 5 nowych kotów w tym ko

No to super :ok:
Obrazek

Agulas74

Avatar użytkownika
 
Posty: 4566
Od: Pt maja 11, 2007 12:30
Lokalizacja: Tychy

Post » Śro lip 30, 2014 0:06 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-PILNIE DT dla 5 nowych kotów w tym ko

Agulas74 pisze:Faktycznie można się czasem załamać :roll:

Jeśli to jego kot to można go oskarżyć o skrajne zaniedbanie, nieprawdaż? A jeśli nie jego, to o nachodzenie Cię?

Masz personalia tego pana?

Niestety nie znam personali tego pana , dzis nie był go a i Policji też nie było :roll:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Śro lip 30, 2014 0:08 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-PILNIE DT dla 5 nowych kotów w tym ko

mamaGiny pisze:kot jest już adoptowany :)

Nawet nie wiesz jak ja sie ciesze i bardzo i to bardzo Ci dziękuje za DT i opieke nad nim , bardzo tez dziekuje AniG za opieke , za pomoc w transporcie :1luvu:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Śro lip 30, 2014 0:41 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-PILNIE DT dla 5 nowych kotów w tym ko

No i na tym koniec dobrych wiesci :(:(:(
Przyjechała dzis do nas miko_bs i pojechałyśmy do weta z Karolką i nie jest dobrze , porażenie postępuje , chudnie w oczach , choć ma apetyt , miała pobrana krew i USG :(

Potem poszłyśmy na spacer z Etna i Fibim na krótki spacer po chwilkę mieliśmy iść na długi z Laryską i Maksiem do Reala po szelki dla Laryski ale nie poszłyśmy od razu bo dzieci mi przyniosły burego kota , kota około 10-12 miesięcznego pełno jajecznego , kota wręcz przelewającego sie przez ręce który leżał pod śmietnikiem , podejrzewam że go upal tak załatwił bo jeśli to będzie cos innego a ja na kwatantannie mam Gracje a za kilkanaście godzin trafi do mnie 5 kotów , BŁAGAM O POMOC .... kupiłam tez dziś chusteczki nawilżane , za ponad 300 zł , ogromne ilości tego zużywam :roll: a w ostatnich dniach pampersy za 200 zł , reczniki papierowe za 180 zł i podkłady .
BŁAGAM O DT, O POMOC W ICH UTRZYMANIU , SAMA NIE DAM RADY :(:(:(
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Pt sie 01, 2014 16:20 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-PILNIE DT dla 5 nowych kotów w tym ko

W górę!

miko_bs

 
Posty: 984
Od: Pt lis 30, 2012 22:34

Post » Nie sie 03, 2014 9:41 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-PILNIE DT dla 5 nowych kotów w tym ko

Nikt nie zagląda do mruczków?:(

miko_bs

 
Posty: 984
Od: Pt lis 30, 2012 22:34

Post » Nie sie 03, 2014 10:34 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-PILNIE DT dla 5 nowych kotów w tym ko

Zaglądają, ale sił nie mają pisać :oops: .
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24232
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Nie sie 03, 2014 11:51 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-PILNIE DT dla 5 nowych kotów w tym ko

Ja też zaglądam, ale na razie nie wiem co poradzić :oops:
Obrazek

Agulas74

Avatar użytkownika
 
Posty: 4566
Od: Pt maja 11, 2007 12:30
Lokalizacja: Tychy

Post » Nie sie 03, 2014 17:02 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-PILNIE DT dla 5 nowych kotów w tym ko

Kochani bardzo , bardzo przepraszam że tak mało info pisze, ale padam juz na pysk ze zmęczenia :( :oops: Wiec teraz bedzie w telegraficznym skrócie :

Wczoraj do bezterminowego DT do Walentyny poszła mamuśka biało czarna z 3 maleństw szylkretka kotka, biało - czarny kocurek i czarny dymny chyba kocurek , jeszcze wszystkie bez imion .
Dałam spory zapas karmy i żwirku, ale pilnie potrzebne sa środki na weta , na odrobaczenie , na zaszczepienie i niebawem na sterylke mamuśki , a to sa ogromne koszty :(:(:(

Jutro do T.D.T. do mamy AniG na dwa tyg jedzie Horacy , bury przerażony kocurek przyniesiony przez dzieci , już wykastrowany ale koniecznie musi byc jeszcze zaszczepimy i odrobaczony no i testy Felv i Fiv ... musiałam dla niego wziąć na kreskę obroże z feromonami bo ze strachu sikał pod siebie , teraz jest troszkę lepiej . Po 2 tyg jedzie do innego T.D.T. do koleżanki od Ani ale tylko do końca września i pilnie szukamy bezterminowego D.T. lub najlepiej D.S.

Pilnie szukamy D.T lub D.S. dla Huberta , biało rudego kocura tego z tej kociej rodzinki , niestety tez bardzo źle znosi zamkniecie w klatce , tez musze mu kupić obroże z feromonami , jest juz wykastrowany , musi jeszcze być zaszczepiony , odrobaczony , testy Felv i Fiv

Koty od pani z domu starców :
Attica i Basileus bure kociaki maja T.D,T. u Alienor ale tylko jeszcze maja czas dwa tyg , Pilnie szukamy dla tej dwójki maluchów D.T. bezterminowego , lub najlepiej D.S .

Dwa maluchy tri juz w DS .

Kocur biało rudy bardzo agresywny w DT , raczej bez szans na DS , za około 2 tyg pojedzie do jednej z warszawskich fundacji , jest juz wykastrowany , testy Felv i Fiv ujemnie , nie jest jeszcze zaszczepiony .

Jedna kotka adoptowana przez sasiadke tej pani .

Ale jest jeszcze jedna niesterylizowana , i prawdopodobnie juz kotna , ale ja nie daje rady jej sama złapać ,współpraca z paniami zgłaszającymi współpraca jest bardzo trudna bo wszystko sie nie da , bo to ,bo tamto itd :evil:

A kocurek z podwórka jest w bezterminowym D.T. u MamyGiny , jest juz wykastrowany , czeka na szczepienia . szukamy mu domu .

Labladorka z niedowładem tylnich kończyn już w klinice dzięki wielkiemu zaangażowaniu Budrysek , niestety nie mam dobrych wiesci , kręgosłup jest prawdopodobnie pęknięty, czeka ja jeszcze rezonans i co dalej nie wiem...

No a za godzinę idę na spacer z Gracją a o 20 tej jestem umówiona z Panem na wizytę przed adopcyjną , bo Pan jest zainteresowany Sonią :)

A dziś byłam z psami prawie 2 godziny a dokładniej z dwiema wolontariuszkami które też przyjdą jutro i juz same pójda z Laryska i Fibim :)

Do kogo mogę wysłać zdjęcia mmsem, bo ja mam z tym problem a sa koniecznie potrzebne do ogłoszeń , bo bez nich nie ma sensu ogłaszać kotów :(
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Nie sie 03, 2014 23:38 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-PILNIE DT dla 5 nowych kotów w tym ko

Sonia w wtorek sie przeprowadza, będzie nadal tyszanką :)
I na tym koniec dobrych wieści :(

Hubert coraz gorzej :(:(:( Pilnie szukam mu DT, DS bo inaczej bedzie źle :(:(:(
https://www.facebook.com/events/4813005 ... 618290646/
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Nie sie 03, 2014 23:52 Re: TYSKIE MRUCZKI XIV-PILNIE DT dla 5 nowych kotów w tym ko

Założyłam Hubertowi wątek, ale czy to coś da :?
Prosze podnoście go. viewtopic.php?f=1&t=163875
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: CargoMoism, Google [Bot], Marze-na i 189 gości