kociaki pilnie do adopcji a kocice do sterylki TYCHY !!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto maja 06, 2014 1:12 kociaki pilnie do adopcji a kocice do sterylki TYCHY !!!

24 kwietnia trafiły do mnie kociaki od kocicy która dokarmiam ,one przeżyły i szukaja wspólnego domu , ale kolejne mogą nie mieć tyle szczęścia , trzeba sterylizować kocice , ale nie mam na to srodków , ano możliwości ich łapania , bo u mnie jest wiele zwierzat w tym kilka niepełnosprawnych a to zabiera dużo czasu i nakładów fin , i błagam o pomoc w łapankach , w finansowaniu strylek bo sama nie dam rady a kotów bedzie wiecej i wiecej i wiecej ...

Obrazek Obrazek

Pierwsze badanie :

Obrazek Obrazek

Druga wizyta u weta :)

Obrazek Obrazek
ObrazekObrazek

Po wizycie u weta maluchy wtulone w siebie ;)

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Wto maja 06, 2014 17:52 Re: kociaki pilnie do adopcji a kocice do sterylki TYCHY !!!

Podnoszę :!:
Dzieciaki takie biedne :( Ale na drugiej wizycie już i tak lepiej wyglądają :ok:
kicikicimiauhau
 

Post » Wto maja 06, 2014 17:55 Re: kociaki pilnie do adopcji a kocice do sterylki TYCHY !!!

zaznaczam
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto maja 06, 2014 17:57 Re: kociaki pilnie do adopcji a kocice do sterylki TYCHY !!!

Justyś, poszło 105 zł z konkursu wyborów Miss, chociaż troszkę pomoże :1luvu:

Spilett

Avatar użytkownika
 
Posty: 14588
Od: Śro wrz 25, 2013 14:57
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw maja 08, 2014 11:06 Re: kociaki pilnie do adopcji a kocice do sterylki TYCHY !!!

Spilett pisze:Justyś, poszło 105 zł z konkursu wyborów Miss, chociaż troszkę pomoże :1luvu:

Bardzo bardzo dziękujemy i już nawet dotarły :1luvu:

Kochani mam chętny dom dla braci , dla Antonia i Freda , tylko jest mały problem bo chciała bym aby szło to przeprowadzić tak jak było z Sroczkami , czyli pojechać np w weekend na wizyte P/A i na następny tydzień adopcja a pan mieszka w Katowicach na Kruczej , no i mam tez wielka prośbę do Was , czy ktos mógłby temu panu wysłać na maila fotki kociaków , podam na PW maila , proszę :oops:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Czw maja 08, 2014 11:45 Re: kociaki pilnie do adopcji a kocice do sterylki TYCHY !!!

poszły zdjęcia :ok:
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw maja 08, 2014 11:47 Re: kociaki pilnie do adopcji a kocice do sterylki TYCHY !!!

Za kotki :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3714
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Czw maja 08, 2014 12:03 Re: kociaki pilnie do adopcji a kocice do sterylki TYCHY !!!

mamaGiny pisze:poszły zdjęcia :ok:

Bardzo dziekuje :lol:
Meteorolog1 pisze:Za kotki :ok: :ok: :ok: :ok:

dzieki :)
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Pt maja 09, 2014 18:33 Re: kociaki pilnie do adopcji a kocice do sterylki TYCHY !!!

Niestety nie będzie jutro spotkania przed adopcyjnego w Katowicach w sprawie kocich braci Antonia i Freda :(
Dzwonił pan dziś wieczorem że zona i teściowa sie nie zgadzają na zabezpieczenie okien, a w garażu zaległy sie mu myszy , w schronisku tez nie dostał bo nie było maluchów , zaproponowałam panu aby wystawił karmę to koty do niego same przyjdą , tylko oby je wysterylizować ...
Wiec nadal szukamy im domu , wspólnego domu ...
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Pt maja 09, 2014 18:48 Re: kociaki pilnie do adopcji a kocice do sterylki TYCHY !!!

widocznie to nie był TEN domek
na myszy jest tam w okolicach cała ekipa mruczków, wystarczy wystawić miszeczkę
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon maja 19, 2014 23:46 Re: kociaki pilnie do adopcji a kocice do sterylki TYCHY !!!

Antonio i Fredi zostały dziś po raz drogi odrobaczone , bo miały w odchodach nicienie :(
Niestety telefonów brak , coraz bardziej sie martwię czy znajda dom , a jeszcze inne dorosły mam do adopcji ...
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Nie maja 25, 2014 23:40 Re: kociaki pilnie do adopcji a kocice do sterylki TYCHY !!!

Nikt tu nie zagląda, nikogo los tych kociaków nie obchodzi :(:(:(

A wczoraj minął miesiąc jak Antonio i Fred są u mnie , jak długo jeszcze , czy ktoś pomoże jak tylko jeden z braci znajdzie dom a co z drugim ? Szukam DT jak by jeden z nich znalazł dom na kilka , kilka naście dni , być może ze na kilka tyg , ale sam w klatce nie może być ... A razem maja małe szanse , one sa coraz większe a kociąt do adopcji tylko w Tychach dziesiątki i bedzie coraz więcej ...
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Pon maja 26, 2014 0:31 Re: kociaki pilnie do adopcji a kocice do sterylki TYCHY !!!

Kochani, tak jak Justyna pisze, są telefony o maluchy, ale tylko o jednego.
Nikt nie jest w stanie przewidzieć kiedy będzie telefon o drugiego, a drugi sam w klatce nie może zostać :(
O dom dla dwóch na raz naprawdę ciężko, wręcz graniczy z cudem.
Gdyby Justa była wróżką, wydała by już oba osobno, ale wróżką nie jest.
Potrzebne jest DT dla drugiego, od czasu wyadoptowania pierwszego. Może kilka dni, a może dwa miesiące.

Ja mieszkam w kawalerce, mam koty dochodząco - wychocdzące, które z trudem akceptują nawet maluchy.
Czasem biorę tymczasy, ale późną jesienią, gdy okna pozamykane, a ja wybieram resztę urlopu i jestem w stanie przypilnować. Teraz naprawdę nie jestem w stanie.

Może ktoś mieszka na większym metrażu, gdzie by mógł oddzielić maleńtasa, ma bardziej przyjazne koty?

Justa naprawdę zrobi wszystko aby znaleźć dom.

Ogłoszenia są na wszelkich możliwych portalach, stare ogłoszenia kotów, które są już w domach, też Justyna odświeża, aby zaproponować inne koty poszukujące domu.
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Pon maja 26, 2014 19:11 Re: kociaki pilnie do adopcji a kocice do sterylki TYCHY !!!

Jutro jada na szczepienie Antonio i Fredi , a Gracja na powtórkę badania na FIV, zawiezie nas miko_bs .
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Wto maja 27, 2014 21:03 Re: kociaki pilnie do adopcji a kocice do sterylki TYCHY !!!

Dzis zostały zaszczepione Antonio i Fredi , a domu nadal nie widać :(:(:(
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Goldberg, Google [Bot] i 415 gości