Fundusz Immuno-pomagamy i szukamy chętnych do pomocy :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lis 12, 2014 20:44 Re: Fundusz Immunologiczny pomóżcie nam pomagać!

phantasmagori pisze:Bożenko zaraz skontaktuję się z Anna61, która założyła kotu wątek. Rozumiem, że kot nie jest u niej.
Rozumiem też iż test PCR jest potrzebny na już, my zaś możemy udzielić pomocy w lutym.
Jeśli kociak będzie potrzebował pomocy immunologicznej lub szczepień, a Anna61 będzie w stanie koordynować sprawę, to jak najbardziej wpiszę kociaka w kolejkę .

Na razie go wpisuje,bo jest w TDT, ale jest chory i na pewno bedzie potrzebował leków....
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Śro lis 12, 2014 21:50 Re: Fundusz Immunologiczny pomóżcie nam pomagać!

Wpisuję kota na listę, o koordynację proszę Anna61

Uaktualniam listę:

1. Koty z opolskiego schroniska 4 fiolki lydlum x 40zł = 160zł
2. Pixelek u Erin
3. Boni u Madie viewtopic.php?f=13&t=164847&p=10783266#p10783266
4. Megi u Madie viewtopic.php?f=13&t=164847&p=10783266#p10783266
5. Niewidomy kot z białaczką viewtopic.php?f=1&t=165932 u ? koordynuje Anna61
Ostatnio edytowano Czw lis 13, 2014 19:11 przez phantasmagori, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Czw lis 13, 2014 11:25 Re: Fundusz Immunologiczny pomóżcie nam pomagać!

Pieniażki za Daisy już sa na moim koncie,bardzo dziękuje :kotek:
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Czw lis 13, 2014 20:17 Re: Fundusz Immunologiczny pomóżcie nam pomagać!

Dziękuję za potwierdzenie :)
Stan konta: 29,00
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Sob lis 22, 2014 23:46 Re: Fundusz Immunologiczny pomóżcie nam pomagać!

Kochani już od jakiegoś czasu jestem na Forum tylko ze względu na nasz Fundusz.

Rejestrowałam się na Forum, aby pomagać zwierzętom.
Myślałam, ze ludzie kochający zwierzęta wspierają się nawzajem i na początku tak było.
Od jakiegoś czasu to Forum to jedna wielka paranoja, wątki pomocowe są zamykane, ludzie pomagający bezdomnym kotom banowani, bo ktoś miał widzimisię uznać ich za zbieraczy.
Nie można nawet zwrócić uwagi, od razu straszonym jest się banem.

Przepraszam, ale to nie mój świat, nie chcę w nim uczestniczyć.

Szkoda mi jednak naszego Funduszu, nie mamy dużo, ale jednak przez parę lat jego istnienia wspomogliśmy masę kotów i bardzo bym chciała aby tak zostało.

Dlatego proszę, aby ktoś przejął prowadzenie Funduszu.

To naprawdę nie jest skomplikowane, nie zabiera też wiele czasu, a kociaki otrzymają pomoc, która czasem ratuje życie.
Ja przekażę wszystkie rozliczenia i służę pomocą.
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Sob lis 22, 2014 23:58 Re: Fundusz Immuno zapisy wstrzymane Szukamy nowego skarbnik

Wiesz, mam podobne odczucia. Właśnie przeczytałam przy uzasadnieniu dzisiejszego bana dla jednej z "dokarmiających zbyt dużo kotów", że koty muszą jeść codziennie. No więc oczywiście dla ich dobra i zachowania standardów forum, z początkiem zimy należy dać dziewczynie bana na 3 miesiące. Bo jeszcze ktoś by pomógł tym kotom, a one nie zasługują, bo niewłaściwa osoba je karmi.
Duszno tu i paskudnie.

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Nie lis 23, 2014 0:03 Re: Fundusz Immunologiczny pomóżcie nam pomagać!

phantasmagori pisze:Kochani już od jakiegoś czasu jestem na Forum tylko ze względu na nasz Fundusz.

Rejestrowałam się na Forum, aby pomagać zwierzętom.
Myślałam, ze ludzie kochający zwierzęta wspierają się nawzajem i na początku tak było.
Od jakiegoś czasu to Forum to jedna wielka paranoja, wątki pomocowe są zamykane, ludzie pomagający bezdomnym kotom banowani, bo ktoś miał widzimisię uznać ich za zbieraczy.
Nie można nawet zwrócić uwagi, od razu straszonym jest się banem.

Przepraszam, ale to nie mój świat, nie chcę w nim uczestniczyć.

Szkoda mi jednak naszego Funduszu, nie mamy dużo, ale jednak przez parę lat jego istnienia wspomogliśmy masę kotów i bardzo bym chciała aby tak zostało.

Dlatego proszę, aby ktoś przejął prowadzenie Funduszu.

To naprawdę nie jest skomplikowane, nie zabiera też wiele czasu, a kociaki otrzymają pomoc, która czasem ratuje życie.
Ja przekażę wszystkie rozliczenia i służę pomocą.


Niestety to forum jest dla nowicjuszy jakich można"przymknac" i dla starych wyjadaczy jacy zza kuluarów dyktuja co i komu mozna :(
Od dawna bowiem wiadomo,że tutaj sa dwa rodzaje kotów:te "nasze' i te "ich' co mogą zdychac jak własciciel straci prace,albo cokolwiek złego się stanie.
To smutne,że odcina się pomoc ludziom jacy POMAGAJA realnie kotom,a nie tylko trzepia wątki:"znalazłam kotka i co dalej-mam przekocenie 3 koty w domu na kolejnego znajdka nie mam miejsca,bo w jednym pokoju mieszkaja dzieci,inny dla gości,a w łazience to się kota nie zamyka"-czyli niech zdycha na ulicy,KTOŚ mu pomoze. :roll:
Różnie się w życiu układa:dzisiaj się śmiejesz,pewnego dnia będziesz lała gorzkie łzy...


Ja jeszcze raz chciałabym podziękowac Funduszowi za wsparcie dla moich i "nie moich"kotów pod opieką,melduje,że wczoraj Daisy została doszczepiona,ma się dobrze i szaleje właśnie z towarzystwem
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Nie lis 23, 2014 0:03 Re: Fundusz Immuno zapisy wstrzymane Szukamy nowego skarbnik

Nie Wy jedne :(
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19556
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Nie lis 23, 2014 0:11 Re: Fundusz Immuno zapisy wstrzymane Szukamy nowego skarbnik

marivel pisze:Wiesz, mam podobne odczucia. Właśnie przeczytałam przy uzasadnieniu dzisiejszego bana dla jednej z "dokarmiających zbyt dużo kotów", że koty muszą jeść codziennie. No więc oczywiście dla ich dobra i zachowania standardów forum, z początkiem zimy należy dać dziewczynie bana na 3 miesiące. Bo jeszcze ktoś by pomógł tym kotom, a one nie zasługują, bo niewłaściwa osoba je karmi.
Duszno tu i paskudnie.


Tak, to właśnie była kropla, która przelała czarę.

Nawet powiedzieć nie mogę co myślę, bo ze względu na Fundusz nie mogę sobie pozwolić na bana. Koty czekają na pomoc.

Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto jeszcze nie jest tym wszystkim zmęczony i przejmie Fuddusz.
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Nie lis 23, 2014 0:15 Re: Fundusz Immuno zapisy wstrzymane Szukamy nowego skarbnik

marivel pisze:Wiesz, mam podobne odczucia. Właśnie przeczytałam przy uzasadnieniu dzisiejszego bana dla jednej z "dokarmiających zbyt dużo kotów", że koty muszą jeść codziennie. No więc oczywiście dla ich dobra i zachowania standardów forum, z początkiem zimy należy dać dziewczynie bana na 3 miesiące. Bo jeszcze ktoś by pomógł tym kotom, a one nie zasługują, bo niewłaściwa osoba je karmi.
Duszno tu i paskudnie.

Dlatego jest to nie do przyyjęcia,że się mówi o przyzwoitosci ,a robi się tak,zeby pomagac w "podziemiu"bez rozliczeń.Ja pamiętam jak kiedys napisała do mnie dziewczyna:"Bożena,nie wpisuj mojej pomocy na forum,bo juz dostałam kilka pw,zeby tobie nie pomagac i komplet róznych linków, gdzie sa LEPSZE osoby niz ty"No tak to prawda,co tam ja,ja mam TYLKO 20 kotów(z przejetymi białaczkami po zmarłej)+kilkanascie na wsi+kilka adopcji rocznie psów wiejskich jakie "zbieram,".zeby ich nie zlikwidowano "łopatologicznie",bo tutaj tez sami dobrzy ludzie mieszkaja...Watki zamknełam....(działam w podziemiu :wink: )-jeszcze dwoje dzieci dozbieram ....moze uda się nam je z pzrytułku wyciagnac( teraz to juz na pewno bedę patologia :twisted: )
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Nie lis 23, 2014 0:20 Re: Fundusz Immuno zapisy wstrzymane Szukamy nowego skarbnik

BOZENAZWISNIEWA masz absolutną rację.
Przez te parę lat prowadzenia Funduszu miałam priwy w stylu "ty wiesz u kogo jest ten kot, to taka, śmaka i owaka"
Zawsze odpowiadałam, że Funduszu nie interesuje u kogo jest kot, ale czy potrzebuje naszej pomocy.
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Nie lis 23, 2014 0:31 Re: Fundusz Immuno zapisy wstrzymane Szukamy nowego skarbnik

no, ale jest nadzieja na przyszłość :mrgreen: , jak parę kotów ulicznych, które dziewczyna dokarmia nie przeżyje zimy, to będzie ich mniej . Jak wyrzuci kilka z domu, to też poprawi standardy. Wtedy będzie mogła wrócić. Może...
A czujnie raportujący będą pilnie liczyć czy aby nie przyplątał się jakiś nadprogramowy bezczelnie głodny kot.

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Nie lis 23, 2014 0:34 Re: Fundusz Immuno zapisy wstrzymane Szukamy nowego skarbnik

Wiecie, w tym wszystkim to jest najgorsze że cierpią na tym zwierzęta, nie ludzie tylko właśnie zwierzęta. Są ludzie, którzy nie patrzą czy zimno czy ciepło, tylko zasuwają żeby im dać jeść, są często wyśmiewani, rzucani kamieniami a oni leżą żeby dać jeść, sobie nie kupią kupią zwierzakowi i dadzą.
Ale zawsze znajdzie się " lepsiejszy ludż" on nie rzuci kamieniem, on nie wyzwie, on doniesie. Za miesiąc wigilia "lepsiejszy ludz" też siądzie do wigilii, połamie się opłatkiem złoży życzenia będzie się cieszył że są Święta.

Wiecie co - na wymioty mi się zbiera.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19556
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Nie lis 23, 2014 0:36 Re: Fundusz Immuno zapisy wstrzymane Szukamy nowego skarbnik

marivel pisze:no, ale jest nadzieja na przyszłość :mrgreen: , jak parę kotów ulicznych, które dziewczyna dokarmia nie przeżyje zimy, to będzie ich mniej . Jak wyrzuci kilka z domu, to też poprawi standardy. Wtedy będzie mogła wrócić. Może...
A czujnie raportujący będą pilnie liczyć czy aby nie przyplątał się jakiś nadprogramowy bezczelnie głodny kot.

co Ty piszesz,jak koty "bryknA za TM" TO NAPISZA,ZE TO ZŁA KARMICIELKA JEST.... :kotek:
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Nie lis 23, 2014 1:53 Re: Fundusz Immuno zapisy wstrzymane Szukamy nowego skarbnik

Cicho Baby, bo zaraz tu wszyscy bana zarobimy włącznie z Funduszem :mrgreen:
Tylko kotów będzie żal :(
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Mhml i 245 gości