Czy wszystkie dzielnice W-wa dostały już talony na strerylki

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro kwi 16, 2014 11:06 Czy wszystkie dzielnice W-wa dostały już talony na strerylki

Cały czas nie ma talonów na sterylki w Śródmieściu ,dzisiaj dowiedziałam się że będą za jakieś dwa tygodnie ,czyli w maju.To jakiś żart ,w maju to będą potrzebne podwójne. :evil: Wiem że inne dzielnice już dawno dostały ,czy wszystkie? czy zostało tylko Śródmieście.
Tym bardziej że podobno w tym roku nie robią przetargu ,więc powinno byc szybciej
Obrazek

Henia

 
Posty: 3068
Od: Pt mar 10, 2006 14:29
Lokalizacja: Warszawa-Muranów

Post » Śro kwi 16, 2014 11:14 Re: Czy wszystkie dzielnice W-wa dostały już talony na strer

Na Woli są już od ponad miesiąca 8O

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro kwi 16, 2014 11:32 Re: Czy wszystkie dzielnice W-wa dostały już talony na strer

Heniu, dzwoniłam w poniedziałek do UD Śródmieście i pani powiedziała, że są do odbioru po 16 (czyli od jutra). Mamy sprzeczne informacje. Jeżeli masz jakiś przypadek nie cierpiący zwłoki, to zadzwoń do mnie.

moguncja

 
Posty: 112
Od: Wto lip 01, 2008 10:52

Post » Śro kwi 16, 2014 11:56 Re: Czy wszystkie dzielnice W-wa dostały już talony na strer

Dzisiaj byłam powiedziała że za dwa tygodnie.Nie mam nic brzuchatego :) w tej chwili mam znaczące kocury do kastracji ,więc mogą jeszcze poczekać.Dziękuje Moguncja w pierwszej kolejności niech lecą kotki.
Tylko mnie wnerwiło że tak przekładają termin .
Obrazek

Henia

 
Posty: 3068
Od: Pt mar 10, 2006 14:29
Lokalizacja: Warszawa-Muranów




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Majestic-12 [Bot], qumka, Zeeni i 533 gości