animalia - pytanie co zamowic

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon cze 21, 2004 9:44 animalia - pytanie co zamowic

wiem, ze wielu z was zamawia jedzonko + akcesoria na www
tak w sumie pomyslalam sobie, ze moze i ja zamowie. Glownie chodzi mi o mokre, a w normalnych sklepach nie umiem trafic. Nie bede sie po raz n-ty rozpisywac na temat wybrednosci mojej koty, ale co byscie mi polecili. Moze wasze koty tez wola czasemi glodowac niz zjesc cos co im nie podchodzi, a jednak znalezliscie dla nich cos za czym przepadaja (moja dalaby sie pokroic za whiskasa, ale musze z tym skonczyc). Kiedys kupilam jej dwie puszki IAMSa, ale nie zjadl, nawet pies nie chcial.
Moze Animonda lub Hills lepszy. A jak tak to ktore dokladnie??
Obrazek

carmella

 
Posty: 15616
Od: Nie lut 29, 2004 14:46
Lokalizacja: Podbeskidzie

Post » Pon cze 21, 2004 9:58

Ja Ci nic nie doradzę bo moje to odkurzacze, nawet porcelane wciągaja :D
po whiskasach chodziły głodne (ale to był epizod w ich życiu)
teraz jedzą animondę Carny i nie muszę myć talerzy po nich :D
lubią też Felixy , dostają czasami jak mi się Carny wykończy
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

Post » Pon cze 21, 2004 12:43

puszki Iamsa bardzo niewielu kotom smakuja, sprobuj rzeczywiscie z Animonda - Carny, albo sa takie okragle (nie pamietam nazwy, zajrze zaraz do cennika KasiD), albo Animonda w tackach - tutaj jest spory wybor smakow i na pewno, po probach, cos dobierzesz...

Beata

 
Posty: 31551
Od: Nie lis 03, 2002 18:58

Post » Pon cze 21, 2004 12:44

MOje diabły ogólnie wybredne nie były , ale za kichę nie wcisnę im puriny, nie ruszą i koniec

Basia_G

Avatar użytkownika
 
Posty: 8733
Od: Śro paź 02, 2002 15:33
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon cze 21, 2004 13:00

Beata pisze:puszki Iamsa bardzo niewielu kotom smakuja, sprobuj rzeczywiscie z Animonda - Carny, albo sa takie okragle (nie pamietam nazwy, zajrze zaraz do cennika KasiD), albo Animonda w tackach - tutaj jest spory wybor smakow i na pewno, po probach, cos dobierzesz...


co to sa te tacki??????????????
I kto kupuje u kasi d ??
Obrazek

carmella

 
Posty: 15616
Od: Nie lut 29, 2004 14:46
Lokalizacja: Podbeskidzie

Post » Pon cze 21, 2004 13:04

carmella pisze:
Beata pisze:puszki Iamsa bardzo niewielu kotom smakuja, sprobuj rzeczywiscie z Animonda - Carny, albo sa takie okragle (nie pamietam nazwy, zajrze zaraz do cennika KasiD), albo Animonda w tackach - tutaj jest spory wybor smakow i na pewno, po probach, cos dobierzesz...


co to sa te tacki??????????????
I kto kupuje u kasi d ??


tacki to sa tacki, 100 g w jednej, no takie male plaskie kwadratowe z grubszej folii aluminiowej chyba

puszki sa z metalu :D

u KasiD kupuje duzo osob z forum, szczegolnie Warszawa, zaraz znajde Ci odpowiedni watek
chyba wysyla tez do innych miast

Beata

 
Posty: 31551
Od: Nie lis 03, 2002 18:58

Post » Pon cze 21, 2004 13:41

Ccialam tylko powiedzieć bo nie wszyscy chyba wiedzą że Animalia i Kasia D to nie to samo.

I to tyle w tym temacie.

Ja kupuję u Kasi D i jestem zadowolona :)))

Ska

 
Posty: 6073
Od: Sob lut 28, 2004 20:40
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów Górny

Post » Pon cze 21, 2004 14:19

Kasia ma tacki Animondy troche taniej niz Animalia.
Koci jest od nich uzalezniony, jeszcze nie trafilam na taka, ktora by mu nie smakowala :)
Pozdrawiam,
Nuśka & Romeros

Nuśka

 
Posty: 1957
Od: Wto gru 16, 2003 0:23
Lokalizacja: Krakow

Post » Pon cze 21, 2004 15:11

Ska pisze:Ccialam tylko powiedzieć bo nie wszyscy chyba wiedzą że Animalia i Kasia D to nie to samo.

I to tyle w tym temacie.

Ja kupuję u Kasi D i jestem zadowolona :)))

Ja wiem i dlatego od razu do niej skierowalam :roll: i watki odpowiednie odswiezylam tez :D

Beata

 
Posty: 31551
Od: Nie lis 03, 2002 18:58

Post » Pon cze 21, 2004 15:19

Ja przepraszam, że się wetnę w temat ale pytałam w wątku o dostawach regionalnych i sie nie dowiedziałam - jak mozna kupić u Kasi D będąc z Krakowa? Bo w końcu nie wiem, czy mam zebrać większą ilość zamówień? A może jest gdzieś jakaś lista? I jakie bedą koszty wysyłki? Ceny owszem niskie ale jak dolicze 15 złotych za przesyłkę to mnie taniej wyjdzie na miejscu kupić! Błagam niech mnie ktoś oświeci, moze być na pw jeśli to drażliwy temat. A co do smakołyków kocich, to tacki Animondy są super, Zoja zawsze do czysta wymiata miseczke, chociaż nieczęsto ma okazję bidulka, bo musi na suchym być.

Astana

 
Posty: 1117
Od: Wto sty 06, 2004 13:18
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon cze 21, 2004 16:14

Z Lublina do Krakowa kursuja busiki prywatne 2 razy dziennie. Za 10 zł pakuje towar do bagaznika a Ty odbierasz na miejscu ( do uzgodnienia z kierowcą).
www.fundacjafelis.org
na FB: Foondacja Felis
KRS 0000228933 - podaruj nam 1%

Kasia D.

 
Posty: 20244
Od: Sob maja 18, 2002 13:40
Lokalizacja: Lublin i okolice

Post » Pon cze 21, 2004 16:22

Ja z Animondy polecam niezmiennie tacki Vom Feinsten Light Lunch - maja bardzo dobry sklad i smakuja Paskudom. Carny tez nie jest zle ;)

Astano, nie wiem czy Twoja kicia jest w stanie zjesc na raz 200g puszki, ewentualnie czy nie kreci nosem na papu przechowane w lodowce.
Moje w zyciu czegos takiego nie zjedza, wiec kupuje 100g tacki i max 200g puszki wtedy nic sie nie marnuje a talerze sa wylizane do czysta ;)
Pamietam, ze przy jednym kocie duzo papu zostawalo, a i koszty tez byly wieksze ;)

Kasie D. polecam, ostatnio zamawialam u niej 3kg RC i szczotke do zbierania klakow - swietna obsluga i blyskawiczna dostawa :) Na pewno bede u niej zamawiala w przyszlosci :)

moni_citroni

 
Posty: 6548
Od: Czw sty 23, 2003 19:17
Lokalizacja: Europa ;)

Post » Pon cze 21, 2004 18:12

Ja Szarce kupowałam Carny, ale ostatnio bestyja zrobiła się wybredna i chyba przerzucę się na Vom Feinsten (też Animondy).
Deli

Deli

 
Posty: 14345
Od: Nie cze 29, 2003 11:14

Post » Pon cze 21, 2004 18:43

dziekuje wszystkim za odpowiedzi!! I za rekomendacje KasiD :!!!
Widze, ze jednak Animonda kroluje. Jak sie zdecyduje zamowic to juz wiem co.

U mnie to moga i byc + koszty przesylki, bo u mnie tego w zadnym sklepie nie znalazlam..
Obrazek

carmella

 
Posty: 15616
Od: Nie lut 29, 2004 14:46
Lokalizacja: Podbeskidzie

Post » Pon cze 21, 2004 21:10

Deli pisze:Ja Szarce kupowałam Carny, ale ostatnio bestyja zrobiła się .

U mnie tez carny bylo cacy cacy, a nagle bleee... Za to teraz od jakiegos czasu z powodzeniem tejze samej firmy Integre... a ukochane przysmaczki to rafine soupe i cousine :)

Jednak ja z zamowieniami poczekam az sie ktos z 3miasta zglosi.. zawsze to lepiej na wiecej dzielic koszt przesylki.
Ktosia i Kiti&gigi
Fotografia dla hodowli i nie tylko: http://foto-web.pl

ktosia

 
Posty: 2058
Od: Pon gru 02, 2002 18:29
Lokalizacja: Sopot

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Chanelka, kasiek1510, Silverblue i 523 gości

cron