Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta -7

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 06, 2014 23:07 Re: U zbieraczki w domu cz-7 - Kacperek TM , SARA TM.;((((((

Lidzia bo odrobaczać to wiesz trzeba z odstępem.
Ale ten nifuroksazyt jest dobry - spytaj i gastro też dobrze że dałaś, może przydało by się convalescenta zamiast mleczka
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________________________________________________

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon lip 07, 2014 10:50 Re: U zbieraczki w domu cz-7 - Kacperek TM , SARA TM.;((((((

Conwa mam ale też odstawiłam bo myślałam ze może po tym , nie dałam wczoraj im animondy mokrej do kociąt , dałam im cosme z kurczakiem i jak by troche lepiej nie ma tylu kup i nie takie już rzadkie ...Dziś im daałam też cosme może po tej animondzie mają rozwolnienie...

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pon lip 07, 2014 14:01 Re: U zbieraczki w domu cz-7 - Kacperek TM , SARA TM.;((((((

Dorota Wojciechowska pisze:Mam pytanie , czy macie jakieś doświadczenie i cos możecie doradzić do jedzenia (mokrego) dla kota z problemammi trzustkowymi.
Znajoma ma kota chorego chyba na nerki i teraz z ma gorsze parametry trzustkowe. Lekarze zalecili suche, którego za bardzo nie chce jesć.

Bardzo dobra karma OM Puriny ,taką karmę zalecił wet moje koleżance która ma kota trzustkowego.
http://zooart.com.pl/product-pol-3055-P ... uszka.html

Lidka ,spróbuj dać maluchom Dicoflor w kropelkach ,bardzo ładnie reguluje żołądeczek.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 08, 2014 14:47 Re: U zbieraczki w domu cz-7 - Kacperek TM , SARA TM.;((((((

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie viewtopic.php?f=1&t=163068&p=10664104#p10664104
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Wto lip 08, 2014 16:40 Re: U zbieraczki w domu cz-7 - Kacperek TM , SARA TM.;((((((

Dziś jade zostawic kotke trzustkową na badanie bo płuca nic nie lepiej nie reaguje na leczenie , Becia po sterylce ..
Małe lepiej daje im gastro intensinal , dam im przez kilka dni a w niedziele znów odrobaczę i zobaczymy...

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Czw lip 10, 2014 21:25 Re: U zbieraczki w domu cz-7 - Kacperek TM , SARA TM.;((((((

Zapraszam na nasz zakręcony bazarek. Z inicjatywy isabell36 dzisiaj wariujemy dla podopiecznych Twoich Lidko droga!
Chodźta! :D

viewtopic.php?f=20&t=163355
ObrazekObrazek

Zosik

 
Posty: 3797
Od: Pt sty 25, 2013 17:10
Lokalizacja: Częstochowa

Post » Nie lip 13, 2014 12:15 Re: U zbieraczki w domu cz-7 - Kacperek TM , SARA TM.;((((((

dZIĘKI :1luvu:
Małe ok
Koteczka szara ma tak zawalone płuca oskrzela i przełyk że musi brać sterydy bo leki nie pomagają , za tydzień będzie wiadomo czy to moze grzyb jak nie to testy bo wtedy tylko jakaś choroba zakaźna :(
Szczajek miał krwotoczne zapalenie pęcherza :| ma leki kupiłam pastę i musi mieć karme urinary :| jest lepiej ..Trzy dni siedziały u weta to teraz w domu grzeczniutkie jak trusie..
I tak jednym słowem mam przerąbane .

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Nie lip 13, 2014 13:51 Re: U zbieraczki w domu cz-7 - Kacperek TM , SARA TM.;((((((

co prawda to prawda ... przerąbane jak nic :?
taki los ... spokój ma ten, co nic nie robi, widzi, słyszy
życie :?
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Wto lip 15, 2014 21:55 Re: U zbieraczki w domu cz-7 - Kacperek TM , SARA TM.;((((((

U nas bez zmian dwa koty na lekach reszta na razie ok...
A ja pochłonięta byłam sunią owczarka wywalono ją 7 tyg temu wyglądała tak ładnie że myślałam że komuś ucieka ...Ale kilka razy widziałam jak z ciąga chleb z kontenera potem sie przyglądałam zasięgnełam języka i sie okazało że sunia wywalona tak panicznie bała sie ludzi że przed ludźmi wchowiła na ulice w samochody , i chyba ja raz coś potraciło bo ledwie szła ...Więc się poświęciłam spała koło mnie na rozebranym placu co dzień chodziłam do niej przez 2 tyg o 5-6 rano i wieczorem , w dzień jak ją widziałam długo by pisac siedziałam u niej po godzinie , dwie pierwszy raz jak ledwie przyszła siedziałam z nią 4 h wtedy pierwszy raz dała mi sie pogłaskać ostrożnie ,,,robiłam takie podchody ...raz próbowałam złapać na smycz odpiełam bo sie wyrywała piszczała gryzła smycz ...zanim bym to opisała to dwie strony i w zeszłym tygodniu poszłam do niej rano i sunia za mną przyszła pod blok nie było mi to na reke ale co zrobić bo byłam sama ..pozamykałam psy i koty i zeszłam a ona czekała tak się cieszyła nie dałam rady jednak ja do klatki wprowadzic bo sie strasznie bała zostawiłam kltkę otwartą i po kilku nieudanych próbach poszłam do domu z 2 piętra patrze na dół a ona idzie 8O tak sie bała że prawie sie czołgała po tych schodach :( widok był straszny ...zabrałam ja do pokoju cała tak dygotała do rana ......a w piątek znów stres bo miała przepukline wielkości jaja wet mówi musi zobaczyć ja załamana bo jak z nią zejść ....ale musiałam do samochodu podchody ale jak wsiadłam w bagażnik wlazła przednimi łapami a reszte załatwiła smycz ....Pojechalismy do weta i zaraz na stół miała operacje i teraz pilnuje ...Już z chodzeniem ok jest taka wierna , ktoś ją ładnie wyszkolił chodzi tylko przy lewej nodze nie ciągnie nic , daje łape itd ...i ktoś takiego psa porzucił :( no i dostała cieczke :( ech...

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Śro lip 16, 2014 14:46 Re: U zbieraczki w domu cz-7 - Kacperek TM , SARA TM.;((((((

myśle, Lidziu, że Sara ją przysłała do Ciebie ...

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw lip 17, 2014 10:43 Re: U zbieraczki w domu cz-7 - Kacperek TM , SARA TM.;((((((

A to ona
Obrazek
Obrazek

Małe koty odrobaczyłam znów maja glizdy dużo ich ...

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Czw lip 17, 2014 11:54 Re: U zbieraczki w domu cz-7 - Kacperek TM , SARA TM.;((((((

Piękna jest. Przyszła na miejsce Sary.Żeby puste nie było..
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23012
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lip 19, 2014 13:44 Re: U zbieraczki w domu cz-7 - Kacperek TM , SARA TM.;((((((

morelowa pisze:Piękna jest. Przyszła na miejsce Sary.Żeby puste nie było..

Ldna ale pies jak to pies każdy dla mnie jest ładny :D
A co do pustki jak zauważyłaś u mnie nigdy pusto nie jest :mrgreen: :strach:
Nie wiem czy sunia dogada się z moimi na razie to mam urwanie głowy ze wszystkim i z pilnowaniem zobaczymy..Przydałby jej sie domek z ogrodem :)

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Sob lip 19, 2014 19:31 Re: U zbieraczki w domu cz-7 - Kacperek TM , SARA TM.;((((((

MOże się dogada.. i domek z ogródkiem by się przydał, i dobry człowiek. Ale jak ona taka przerażona, taka po przejściach i zaufała Tobie, to oddanie jej znowu namiesza jej w głowie strasznie. Wiem, wiem, że ciasno, koszty , braki itd. , ale ja tak z punktu widzenia psa..
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23012
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lip 19, 2014 21:34 Re: U zbieraczki w domu cz-7 - Kacperek TM , SARA TM.;((((((

Widzisz bo my takie głupie jesteśmy :( nic mi nie idzie wszystko kręci sie teraz wokół psa i koty i pilnowanie , patrze jak reaguje i dostaje już jobla :| Żal mi jej ech wszystkiego mi żal a mnie nikt nie żałuje :mrgreen:
I tak dla bezpieczeństwa jest niby luzik agresji nic tylko ciekwośc :|
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 486 gości