Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta -7

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw paź 23, 2014 13:48 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

No i za myszy mamy :1luvu: , tylko myslałam że będzie większy :(
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Rozpoznaje ktoś kto jest na zdjęciu :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Czw paź 23, 2014 13:59 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

jak patrze na ten drapak, Lidziu, to Ty niezła hodowle tych myszy masz :lol:

Putin, Chłopczyk,Oskar, szare na pewno pomylę :oops:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw paź 23, 2014 14:07 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Nie powinnam tego brać ale co tam raz się żyje , niech maja ..Troche myszy zeszło ale teraz juz cisza :mrgreen: .Rynek nasycony :ryk:

Tak od góry Chłopczyk , Na lewo wciągnięty Zyzio z jednym oczkiem , w środku niewidoma Lenka , na prawo przy niej Toffik , szara Inka , rudy lejek , i w budce Oczko inaczej Romek :mrgreen: :201461

A ostatniej suni co dałam do hoteliku tej małej szykuje się domek w Łodzi trzymamy :ok:
No i Fundacja Kastor zapłaciła mi za jej sterylke aborcyjna , ja tylko za hotelik .I niech idzie do domku bom już spłukana :mrgreen:

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Czw paź 23, 2014 14:15 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Piękny drapak! też bym chciała :mrgreen: Ale nie mam hodowli myszy . Rynek nasycony? a co Ty sie dziwisz, nie wiesz jak myszy się szybko mnożą?

Wystarczyło napisać , że na drapaku sa wszystkie. Prawie.

A ten drapak i to towarzycho potwierdza to co już pisane było - nie nadajesz się na zbieraczkę!

Dziewczę na zdjeciu z dredami, to Ty czy Paulina?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23005
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw paź 23, 2014 14:19 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

To córa , chciałabym takie kłaki ale już za stara jestem :mrgreen:
A tu Kaśka krzyczy udało mi sie , adoptuj mnie :1luvu: :ok: .Kto chce małą przytulankę jak widać bardzo kudłata :mrgreen: Zaczipowana , wysterylizowana , jak ktoś sobie życzy może iść do fryzjera .. :mrgreen:
Obrazek
Co do drapaka stare drą mi się , ale kurcze ten by mógłby mieć wszystko większe , półki i budkę ..Przez to na drugiej ścianie mam kombinowany , powiększony to koty się spokojnie wyciągną .
Co do zbieraczki ilość kotów mam za dużą wiem i to doskonale, ale co mam dawać tak ot...chce żeby trafiły dobrze ..

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Czw paź 23, 2014 14:45 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Ale tatuaż możesz sobie zrobić... Czy może masz?

Psiura piękna :D
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23005
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw paź 23, 2014 15:23 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

I ja Lenki nie poznałam -laureatki konkursu ooooo... :oops: Obrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw paź 23, 2014 16:09 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Czw paź 23, 2014 18:19 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Cudne filmiki :ryk: :ryk: :ok: koty górą :201461
Co do tatuażu mam dwa , nie ma kasy ...robote straciłam 4 lata w tył i dupa...Kiedyś zrobie sobie Dziewczynkę i tak planuje miec tak z tatu cały rękawek :mrgreen: ale musze w totka wygrać :oops: ..Uwielbiam jak ludzie sie na mnie krzywo patrzą :ok:
Na fb pan od Beci powiedział że można się już chwalić adopcją , cieszę się bardzo :1luvu:

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Czw paź 23, 2014 18:21 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

alessandra pisze:I ja Lenki nie poznałam -laureatki konkursu ooooo... :oops: Obrazek

Wstyd wstyd wstyd :twisted: to jest nie wyobrażalne ...Powiedziałam Lenki ma na ciebie focha :|

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Czw paź 23, 2014 18:29 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

lidka02 pisze:Na fb pan od Beci powiedział że można się już chwalić adopcją , cieszę się bardzo :1luvu:



Obrazek tak się cieszę :ok: :ok: :ok: ale trzymam jeszcze mocno za wszystko :ok: :ok: :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw paź 23, 2014 18:30 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

lidka02 pisze:No i za myszy mamy :1luvu: , tylko myslałam że będzie większy :(
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Rozpoznaje ktoś kto jest na zdjęciu :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Śliczne koty :1luvu: Jak się cieszą :D
Chłopczyk przesłodki <3
kicikicimiauhau
 

Post » Czw paź 23, 2014 18:31 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

lidka02 pisze:
alessandra pisze:I ja Lenki nie poznałam -laureatki konkursu ooooo... :oops: Obrazek

Wstyd wstyd wstyd :twisted: to jest nie wyobrażalne ...Powiedziałam Lenki ma na ciebie focha :|


to koryguję stwierdzenie: "nie poznałam", na : "nie widziałam, bo oślepił mnie blask gwiazdy "- a teraz Lenka przebaczy? :201494 :wink: :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw paź 23, 2014 18:33 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

alessandra pisze:
lidka02 pisze:
alessandra pisze:I ja Lenki nie poznałam -laureatki konkursu ooooo... :oops: Obrazek

Wstyd wstyd wstyd :twisted: to jest nie wyobrażalne ...Powiedziałam Lenki ma na ciebie focha :|


to koryguję stwierdzenie: "nie poznałam", na : "nie widziałam, bo oślepił mnie blask gwiazdy "- a teraz Lenka przebaczy? :201494 :wink: :1luvu:

Oj nie wiem czy przebaczy ...myśli i powiedziała ok .Przebaczy jak ciocia ją sama wymizia :mrgreen: I jak :201461

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Czw paź 23, 2014 19:39 Re: Im bardziej poznaję ludzi -tym mocniej kocham zwierzęta

Pokaż tatuaże, Lidka.
Widziałaś te u p.dr wet Oli, od Isabell36?? Takie chcesz? A co Twój na to?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23005
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 313 gości