koty po P.Basi-maja swój dom

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lip 12, 2014 19:29 Re: Białaczki P.Basi -opieka paliatywna...

meg 11-dziekuję za wstawienie zdjęć

gpolomska-bardzo dziękuje za pomoc...chciałabym,żeby koty miały jak najlepsze życie na ostatnie"lata"...miesiące,czy dni...Kazda pomoc dla nas jest bardzo doceniona. Nie ukrywam,że pieniazki sa teraz najpilniejsze...Za miesiac tzreba będzie powtórzyć rtg Blondi,usg Serafince by się pzrydało i Kropce...nie mówiąc o pcr Kropce i Blondi (ale to już raczej znaczenia nie ma) Majac srodki mogę zrobic wiecej ,na razie sa długi,wiec tyle chyba.Osobom jakie nas wspiera jeszcze raz dziękuję... :(
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Pon lip 14, 2014 19:41 Re: Białaczki P.Basi -opieka paliatywna...

14,07 -
- 20zł od P. Lidii B z fb-na kastrację Żuczka - bardzo dziękuję :kotek:
- 20złodP.MonikiP. z Gdańska "na kotki"-bardzo dizękuję-oddany dług za kastracje Żuczka :kotek:
- 80zł od alessandry - opiekuna wirtualnego Blondyny - na pokrycie części długu za leczenie Blondyny-bardzo dziekuję :kotek:
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Pon lip 14, 2014 21:59 Re: Białaczki P.Basi Żuczek negatywny pcr-FeLV-

BOZENAZWISNIEWA pisze:https://www.facebook.com/photo.php?fbid=622278321203084&set=gm.933703916655107&type=1


jest bazarek dla"moich" białaczek,może ktos się skusi,nawet sa cegiełki wirtualne,wiec zapraszam...

zapraszamy :kotek:

britta

Avatar użytkownika
 
Posty: 2355
Od: Śro sie 03, 2011 21:30
Lokalizacja: kraków

Post » Śro lip 16, 2014 14:54 Re: Białaczki P.Basi Żuczek negatywny pcr-FeLV-

britta pisze:
BOZENAZWISNIEWA pisze:https://www.facebook.com/photo.php?fbid=622278321203084&set=gm.933703916655107&type=1


jest bazarek dla"moich" białaczek,może ktos się skusi,nawet sa cegiełki wirtualne,wiec zapraszam...

zapraszamy :kotek:



zapraszam i ja,sa tam naprawdę fajne rzeczy....a wydatki bedziemy mieli jeszcze spore,dlatego"nic"za darmo" ,a mozna cos sobie kupic ładnego


wpłyneło dzisiaj z bazarku britty cz.1--75zł-bardzo dziękuję :kotek: druga częsc jest podobna,wiec uznamy test pcr Żuczka za spłacony po zaksiegowaniu drugiej wpłaty z bazarku :)



Koty żyją....Serafinka miała wczoraj kryzys,ale pogoda jest straszna :zaduch i burze,wiec wcale mnie to nie dziwi :(
Blondysia "jakotako",raz lepiej raz gorzej...oddycha na pewno lzej...
Kropka ma się bardzo dobrze,to ona teraz szefuje w stadzie i jako pierwsza mnie wita w drzwiach...oczywiście na kolana juz wchodzi i szuka kontaktu ze mna....

Żuczek zakochany w małych znajdkach....nieźle w domu sie "pucuje"do pani i reszty stada...
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Czw lip 17, 2014 9:28 Re: BiałaczkiP.Basi -ZBIERAMY NA LECZENIE I na KASTRACJĘ Żuc

anna84 pisze:Proszę o pomoc.

[...]


8O
dziewczyna poprosiła o pomoc dla swojego kota..dlaczego ktos zgłosił ten post do moderacji? To jest mój watek i jesli uznam cos za nie własciwe sama to zgłosze...
zapraszam:
viewtopic.php?f=20&t=162601
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Pon lip 21, 2014 8:41 Re: Białaczki P.Basi -opieka paliatywna...żyjemy

Dziękuję :)

anna84

 
Posty: 890
Od: Pt maja 30, 2014 14:43
Lokalizacja: podkarpacie

Post » Pon lip 21, 2014 15:42 Re: Białaczki P.Basi -opieka paliatywna...żyjemy

jak czują się kociaste? ode dziś mnie poleciała druga część kaski za bazarek

britta

Avatar użytkownika
 
Posty: 2355
Od: Śro sie 03, 2011 21:30
Lokalizacja: kraków

Post » Pon lip 21, 2014 18:34 Re: Białaczki P.Basi -opieka paliatywna...żyjemy

britta pisze:jak czują się kociaste? ode dziś mnie poleciała druga część kaski za bazarek

a dziękujemy,mają się całkiem nieźle,mimo upału i burz. :)
Serafka trochę podsmarkuje ,a pozostałe dzikuski ok.Blondi się wnerwia z lekami,ale dajemy rade,Kropka to juz kotek na kolankowy się zrobił....
Żuczek pełno etatowy jest juz domownik,gania z maluszkami,wchodzi na ręce...."żebra"jak się miesko rozkłąda,wcale jakos nie widac stresu z powodu pzreprowadzk "na salony".Posmarkuje jednak znowu,oczka trochę zafaflunione.
za kaskę w takim razie dziękujemy :kotek:
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Śro lip 23, 2014 19:15 Re: Białaczki P.Basi -opieka paliatywna...żyjemy

W związku z tym że mam dojście do tańszej karmy RC. Zakupiłam dla kotów białaczkowych u Bożeny 10kg RC dla wysterylizowanych za kwotę 120zł na jej prośbę. Bożena za karmę zapłaciła z bazarku Britty.
Za co bardzo Bożena dziękuje.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19556
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pt lip 25, 2014 7:48 Re: Białaczki P.Basi -opieka paliatywna...żyjemy

Bożena dziękuje dobrej anonimowej duszy za saszetki z RC calm 4 sztuki.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19556
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pon lip 28, 2014 17:11 Re: Białaczki P.Basi -opieka paliatywna...żyjemy

Bardzo dziękuje za wpłate w dniu dzisiejszym 50zł od P.Edyty CZ. z WŁOCŁAWKA Treść: LECZENIE KOTÓW CHORYCH NA BIAŁACZKĘ EDYTA córka BASI CZ." :kotek:
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Czw lip 31, 2014 13:30 Re: Białaczki P.Basi -opieka paliatywna...żyjemy

Przyszedł mi przelew, więc poszło obiecane 100 na konto Justyny (jutro dojdzie, bo już trochę późno).
...

czarnekoty123

 
Posty: 4209
Od: Śro wrz 12, 2012 18:34
Lokalizacja: Mysłowice, śląskie

Post » Czw lip 31, 2014 19:45 Re: Białaczki P.Basi -opieka paliatywna...żyjemy

gpolomska pisze:Przyszedł mi przelew, więc poszło obiecane 100 na konto Justyny (jutro dojdzie, bo już trochę późno).

dziękuję :kotek:
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Sob sie 02, 2014 9:23 Re: Białaczki P.Basi -opieka paliatywna...żyjemy

dziękuję asia2 za wpłątę na moje kociaste....50zł...kupie środki czystości do szorowania mieszkania(tak ustaliłam z Asią).Niestety jedna z białaczej to 'srajda"... :(
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Pon sie 04, 2014 9:25 Re: Białaczki P.Basi -opieka paliatywna...żyjemy

A próbowałaś kiedyś sodę oczyszczana do mycia?
Mam teraz na oddziczeniu i rekonwalescencji dwa nasze schroniskowe koty. Na początku sikały byle gdzie. Teraz już opanowały kuwetę ale z zapachem był nie tęgo. Po myciu sodą fajnie się wszystko wymyło. No i nie jest szkodliwa. Ja kupuje w kg opakowaniach i używam teraz do wszystkiego, mycia, odsmaradzania, do pochłaniania zapachów lodówkowych. Polecam. Na dodatek jest tania.

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Lifter, Majestic-12 [Bot] i 131 gości