Kicia zrobiła sie wybredna??

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie cze 20, 2004 17:14 Kicia zrobiła sie wybredna??

Czesc

Mam do Was pytanko, moja Misia ma rok, do tej pory odzywiala sie Wiskasem lub Kitekatem w puszkach, oczywiscie surowe miesko i inne smakolyki tez wcinala az jej sie szy trzesly ale od jakies dwoch tygodni nie chce jest puszek tylko sucha karme, ostatnio tez bardzo wychodzi jej siersc, jest w sumie wesola i kochana jak zawsze. Niewiem czy poprostu zmienl jej sie smaczek, czy to moze byc cos powazniejszego, doradzcie prosze.

Goga

goga

 
Posty: 10
Od: Pon wrz 22, 2003 18:34
Lokalizacja: Krakow

Post » Nie cze 20, 2004 19:43

Masz madra kicie :) Odstaw Whiskasy i Kitekaty, bo to jest swinstwo. Dawaj jej dobre suche i miesko.
Kotka moze po prostu zmieniac siersc, albo brakuje jej witamin. Najlepiej przejdz sie z nia do weta i zrob jej badanie krwi, tak na wszelki wypadek.

moni_citroni

 
Posty: 6548
Od: Czw sty 23, 2003 19:17
Lokalizacja: Europa ;)

Post » Nie cze 20, 2004 19:46

Może poprostu przeczytała skład na opakowaniu :wink: Poczytaj w kocim ABC http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=15632
Tez kiedyś tak karmiłam moją kotkę :oops: I nigdy więcej.

klara

 
Posty: 268
Od: Śro kwi 07, 2004 17:50

Post » Nie cze 20, 2004 20:01

Jeśli jeszcze nigdy nie miała, zrób jej badanie krwi - prewencyjnie. Z tego, co wiem, koci apetyt to średni barometr, bo może oznaczać praktycznie wszystko, ale nie zaszkodzi sprawdzić. Mój wet zaleca kociarzom profilaktyczną analizę krwi (kociej ;) ) raz na rok - a ja się pod tym podpisuje - zeby mieć mozliwość wykrycia chorób, rozwijających się w ukryciu. Absolutnie się nie sugeruj, ale pierwszym objawem (zauważonym) niewydolności nerek u Pixela był wyraźny spadek apetytu - moznaby ją było wykryć wcześniej, gdybym krew do badania oddała. Badanie krwi nie zaszkodzi; a swoją drogą - Whiskas jest fe :>
Obrazek

Sethrea

 
Posty: 111
Od: Pon maja 31, 2004 8:37
Lokalizacja: Eindhoven, The Netherlands




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Gosiagosia, jacek1982, włóczka i 260 gości