MOJE KOCIE BIEDY cz.1 Bardzo Wam dziękuję...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob wrz 20, 2014 19:27 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Czy Ktoś mi pomoże???

Madie pisze:kicikicimiauhau - liczyłaś może kiedyś ile Ci schodzi przez tydzień karmienia bezdomniaczków karmy suchej i mokrej? Tak orientacyjnie? Łatwiej by było pomoc podzielić, albo się zastanowić jak wiele rzeczy kupić...

Madie - suchej ok. 1.5kg-2kg, mokrej 3-4puszki z ryżem i do tego gotowane lub surowe codziennie..
kicikicimiauhau
 

Post » Sob wrz 20, 2014 19:38 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Czy Ktoś mi pomoże???

Wow, czyli miesięcznie masz z głowy jakieś 10kg suchego, ok 15-20 puszek i jeszcze gotujesz. Bardzo duża ilość i kosztowna sprawa...Postaram się coś wysupłać w 1 połowie października.

Btw, właśnie jestem w Londynie na wyjeździe firmowym - od jutro poszukam tego cystaidu.
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob wrz 20, 2014 19:46 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Czy Ktoś mi pomoże???

Madie, codziennie zjadają ok. 2kg suchej i 3-4 puszki plus ryż i surowe lub gotowane :oops: żeby było bardziej sycące...najwięcej jedzą w okresie jesienno-zimowym..
kicikicimiauhau
 

Post » Sob wrz 20, 2014 19:55 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Czy Ktoś mi pomoże???

Codziennie T___________________T
Faktycznie mi się "mało" trochę wydawało, ale doszłam do wniosku, że dużo gotujesz...

Masakra jakaś, przecież to daje jakieś 60kg karmy suchej, 120 puszek mokrej i pewnie w 3 doopy innego gotowane na miesiąc.

Jesteś wielka, serio. Logistyka z taką zabawą to potworna musi być...
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob wrz 20, 2014 20:14 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Czy Ktoś mi pomoże???

Madie, jesteś kochana... Super jak by się udało znaleźć Cystaid...
Sucha Smilla bardzo wszystkim smakuje,nawet moje domowe jedzą,oprócz tych chorych na diecie...tyle dobrze,że Smilla nie jest droga,a dobra...ja karmię dwa razy na dzień,a tych co raz na dzień to więcej żeby na noc miały,jeszcze są trzy jeże...
Największym moim zmartwieniem jest niestety żwirek,teraz Madie używają tego cat best od Ciebie,jest super...ja ostatnim czasem kupowałam już trociny,bo wolałam kupić jedzenie...niestety
kicikicimiauhau
 

Post » Nie wrz 21, 2014 11:52 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Kto dorzuci grosik do zamówienia karmy

Obiad już gotowy,moje domowe już pojadły,reszta poporcjowana w pojemnikach czeka na bezdomniaczki...od rana gotuję ryż nastawiłam pięć dość sporych porcji rosołowych w dwóch garnkach...obrałam to z kości,pokroiłam drobno,dziś dodałam tylko dwie puszki,bo było tego sporo...u nas robota jest od rana...
Zostało mi 9 puszek whiskas dla dorosłych kotów :(
Bardzo proszę o niewiele...nawet 5 czy 10 zł wiele dla nas znaczy...ja mogę dać 100 zł...czy pomoże Ktoś,już się martwię,zaniedługo zima...sama nie dam rady wyżywić tylu kotów :( sytuacja jest naprawdę ciężka,jeszcze u mnie w domu 10 czekających na jedzonko zwierzaków...bardzo proszę o pomoc ...


Kochani,miałabym prośbę,taką od serca,gdyby mógł Ktoś zrobić wydarzenie na facebooku z prośbą o podarowanie karmy...Wiem,że dla niektórych jest to wstyd,obciach...bo bieda nie najlepiej się kojarzy :(
ale dla mnie to jest bardzo ważne,bo gdy zabraknie karmy dla kotów to nie wiem czym ich nakarmię :cry: :cry: :cry: :cry: proszę...pomóżcie mi pomagać :(
kicikicimiauhau
 

Post » Nie wrz 21, 2014 18:48 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Kto dorzuci grosik do zamówienia karmy

Beatko a ile Ci brakuje do zamówienia?

Ja muszę czekać do końca miesiąca... :(
Na razie nie pomogę :(
Obrazek Obrazek Obrazek
Zapraszam na ubrankowo-butkowy bazarek <3 http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=164058
"Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej" Albert Einstein

Rilla07

Avatar użytkownika
 
Posty: 4223
Od: Wto lip 30, 2013 17:49
Lokalizacja: małopolska

Post » Nie wrz 21, 2014 18:55 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Kto dorzuci grosik do zamówienia karmy

Jestem bardzo mało Facebookowa, ale podrzucę, może ktoś bardziej zorientowany wypatrzy...Jak już takie wydarzenie zostanie zrobione to mogę pomagać udostępnianiem.

Btw, wpadł mi do głowy pomysł. Wstawiam do sklepu zoologicznego pudło jednej z fundacji na zbiórkę karmy z tegoż sklepu:) Pogadam z właścicielami w środę, mogę wstawić drugie na domowe DT. Na pewno po zobaczeniu zdjęć nie będą mieli nic przeciw. Mogłabym raz w miesiącu jeśli coś się uzbiera puszczać kuriera do Ciebie...Pasuje?
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie wrz 21, 2014 19:30 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Kto dorzuci grosik do zamówienia karmy

Kasiu,ja chcę ok.środy/czwartku zrobić zamówienie w zooplusie za 100 zł,zamierzam kupić puszki dla bezdomniaczków...ale wiadomo co to jest stówa na tyle kocich dusz...stąd moja prośba dla ludzi o dobrym sercu,o dorzucenie grosika...zakupiłabym jeszcze karmę suchą :(
rachunek z zamówienia zostanie wstawiony jak zawsze na wątek...
Jeszcze teraz choroba Gucia,od dziś zaczął mi kichać i kaszleć starowinek Szpieg,podaję mu na razie Immunodol,podarowany przez Labellę,niewiele zostało,jak pojadę do weta to muszę kupić...
MADIE,cudownie by było,tak się martwię skąd skołować karmę,mam lęk co zrobię jak mi jej zabraknie,co ja dam,tyle kotów ,a ja sama...
kicikicimiauhau
 

Post » Nie wrz 21, 2014 20:13 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Kto dorzuci grosik do zamówienia karmy

To powinno już dojść ok. 50 zł z bazarku.
Jutro lub we wtorek zrobię przelew.
Obrazek Obrazek Obrazek
Zapraszam na ubrankowo-butkowy bazarek <3 http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=164058
"Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej" Albert Einstein

Rilla07

Avatar użytkownika
 
Posty: 4223
Od: Wto lip 30, 2013 17:49
Lokalizacja: małopolska

Post » Nie wrz 21, 2014 20:22 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Kto dorzuci grosik do zamówienia karmy

Kasiu dziękuję całym sercem :201465
To mamy już 150 zł na jedzonko...
Bardzo proszę...gdyby Ktoś był jeszcze chętny podarować grosik na jedzonko...zbieram pieniążki do środy, w czwartek chcę złożyć zamówienie...
Proszę o pomoc, nawet najmniejszy datek ma ogromne znaczenie :(
kicikicimiauhau
 

Post » Nie wrz 21, 2014 22:26 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Kto dorzuci grosik do zamówienia karmy

Jeśli nie ma jeszcze tego wydarzenia mogę je zorganizować, proszę tylko o info :ok:
♥ Tosia ♥ razem od 24.11.12
klik -> http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46&t=165788

Obrazek Obrazek

vanesia1

Avatar użytkownika
 
Posty: 6557
Od: Sob gru 08, 2012 12:38

Post » Nie wrz 21, 2014 23:01 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Kto dorzuci grosik do zamówienia karmy

Aniu,cudnie by było... :201465 dziękuję...
to ma być zbiórka karmy dla kociaków na zimę ,bo sama nie podołam...a zima długa :(

a jeśli chodzi o tekst to mam Ci podesłać jutro na pw?
kicikicimiauhau
 

Post » Nie wrz 21, 2014 23:06 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Kto dorzuci grosik do zamówienia karmy

Jasne, podeślij a ja też wymyślę coś od siebie żeby to dobrze brzmiało i przyciągało uwagę :ok:
♥ Tosia ♥ razem od 24.11.12
klik -> http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46&t=165788

Obrazek Obrazek

vanesia1

Avatar użytkownika
 
Posty: 6557
Od: Sob gru 08, 2012 12:38

Post » Nie wrz 21, 2014 23:20 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Kto dorzuci grosik do zamówienia karmy

A ja bardzo chętnie udostępnię i porozsyłam :)
Obrazek Obrazek Obrazek
Zapraszam na ubrankowo-butkowy bazarek <3 http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=164058
"Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej" Albert Einstein

Rilla07

Avatar użytkownika
 
Posty: 4223
Od: Wto lip 30, 2013 17:49
Lokalizacja: małopolska

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Halina50 i 115 gości