MOJE KOCIE BIEDY cz.1 Bardzo Wam dziękuję...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto wrz 02, 2014 15:45 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

A ja nadal bede się upierała,ze wkładanie karmy na czyjaś posesje bez zgody włascicieli (a podnoszenie siatki i wyjmowaniu cegieł to już....nie powiem co)do tego oswajanie kotów wolnozyjacych z reką człowieka moze przynieść wiecej szkody niż pożytku,bo nie mozna wykluczyć iż taki własciciel posesji kiedyś :pójdzie na całość: i tym kociakom zrobi krzywdę,bo jakbyśmy nie pomagali to największym zagrozeniem dla kota wolnozyjacego jest sam człowiek i nie róbmy z tych zwierząt takich nieudaczników co by bez ludzi nie mogli egzystować,nie popadajmy w panikę kiedy za oknem pada deszcz.KOT to inteligentne zwierzę.
Mam stadko takich właśnie ,które żyją pod chmurką a żyja już 6 lat,przychodzącą jakby z zegarkiem w tyłku,niuchwytne dla człowieka .Po trzech latach bytowania u mnie pewnego kocura,a dałabym głowę,ze to dzikus okazało się ,ze kocur ma domek,miskę i właściciela,cały kilometr dalej ale ja ich nie miziam bo od miziania i ciciania mam w domu futrzaste też z ulicy.Póki nie mam pewności ,ze kociak bedzie miał dom -nie oswajam.,co nie znaczy że nie pomagam.
CO DO NIEREFORMOWALNYCH BURAKÓW ITD....z ludzmi trzeba rozmawiac i ich reformować,oczywiscie,ze to nie stanie sie po dniu czy miesiacu..to długa i trudna droga ale warto,być moze ci ludzie obawiaja się ,ze z 8 kotów po pewnym czasie zrobi się setka i niech mi nikt nie powie ,ze setka kotów na jednej ulicy to niebyłby problem,bo gdyby tak miało być to nie mielibysmy problemu w schroniskach .Trzeba ludzi uswiadamiać(i nie krzykiem i wyzwiskami)

dla przykładu-kotka zyjaca pod blokiem na osiedlu mieszkaniowym,niby wszystko ok,ludzie nie przeganiali...dokarmiali i głaskali glaskali.wydawałoby się ,ze sielanka. Aż trafiła na tego złego,który też zawołal ....poglaskał po czym rozstrzaskał jej głowę,bo nie znosił kiedy wygrzewała się na jego samochodzie.

bobkowa

 
Posty: 149
Od: Sob sie 30, 2014 21:37
Lokalizacja: Rybnik

Post » Wto wrz 02, 2014 16:53 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

Dzisiaj złożyłam w urzędzie miasta pismo o talony na sterylki :kotek:
Pochwalę się pięknymi parapetnikami i cudownymi poduszeczkami, które podarowała moim kotkom krakusik8 - bardzo, bardzo dziękuję <3 <3


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
kicikicimiauhau
 

Post » Wto wrz 02, 2014 17:43 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

Śliczne :1luvu:

Kociaki zadowolone :D
A można gdzieś kupić takie parapetniki? :oops: Są boskie po prostu ;)
Oby z talonami się udało :ok:

bobkowa pisze:A ja nadal bede się upierała,ze wkładanie karmy na czyjaś posesje bez zgody włascicieli (a podnoszenie siatki i wyjmowaniu cegieł to już....nie powiem co)do tego oswajanie kotów wolnozyjacych z reką człowieka moze przynieść wiecej szkody niż pożytku,bo nie mozna wykluczyć iż taki własciciel posesji kiedyś :pójdzie na całość: i tym kociakom zrobi krzywdę,bo jakbyśmy nie pomagali to największym zagrozeniem dla kota wolnozyjacego jest sam człowiek i nie róbmy z tych zwierząt takich nieudaczników co by bez ludzi nie mogli egzystować,nie popadajmy w panikę kiedy za oknem pada deszcz.KOT to inteligentne zwierzę.
Mam stadko takich właśnie ,które żyją pod chmurką a żyja już 6 lat,przychodzącą jakby z zegarkiem w tyłku,niuchwytne dla człowieka .Po trzech latach bytowania u mnie pewnego kocura,a dałabym głowę,ze to dzikus okazało się ,ze kocur ma domek,miskę i właściciela,cały kilometr dalej ale ja ich nie miziam bo od miziania i ciciania mam w domu futrzaste też z ulicy.Póki nie mam pewności ,ze kociak bedzie miał dom -nie oswajam.,co nie znaczy że nie pomagam.
CO DO NIEREFORMOWALNYCH BURAKÓW ITD....z ludzmi trzeba rozmawiac i ich reformować,oczywiscie,ze to nie stanie sie po dniu czy miesiacu..to długa i trudna droga ale warto,być moze ci ludzie obawiaja się ,ze z 8 kotów po pewnym czasie zrobi się setka i niech mi nikt nie powie ,ze setka kotów na jednej ulicy to niebyłby problem,bo gdyby tak miało być to nie mielibysmy problemu w schroniskach .Trzeba ludzi uswiadamiać(i nie krzykiem i wyzwiskami)

dla przykładu-kotka zyjaca pod blokiem na osiedlu mieszkaniowym,niby wszystko ok,ludzie nie przeganiali...dokarmiali i głaskali glaskali.wydawałoby się ,ze sielanka. Aż trafiła na tego złego,który też zawołal ....poglaskał po czym rozstrzaskał jej głowę,bo nie znosił kiedy wygrzewała się na jego samochodzie.


Nie ma się co upierać, bo sprawa jest jasna i oczywista, dlatego trzeba pomóc Kici rozwiązać ten problem, by mogła koty dokarmiać w bezpiecznym miejscu, nie niepokoić innych ludzi i nie narażać siebie na nieprzyjemności.
Robi to nie dlatego, żeby komuś zrobić na złość tylko, żeby pomóc zwierzakom...
Co do reformowania i uświadamiania ludzi to wierz mi, że czasem to jest nie możliwe i nie chodzi tu o krzyki czy wyzwiska, można podawać setki argumentów, cytować przepisy prawa, przedstawiać statystyki itd itd.
Jesteśmy tu na forum by sobie pomagać, doradzać, dyskutować i przede wszystkim wspierać wzajemnie ;)
Obrazek Obrazek Obrazek
Zapraszam na ubrankowo-butkowy bazarek <3 http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=164058
"Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej" Albert Einstein

Rilla07

Avatar użytkownika
 
Posty: 4223
Od: Wto lip 30, 2013 17:49
Lokalizacja: małopolska

Post » Wto wrz 02, 2014 18:15 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

O, to to! Dokładnie ;)
♥ Tosia ♥ razem od 24.11.12
klik -> http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46&t=165788

Obrazek Obrazek

vanesia1

Avatar użytkownika
 
Posty: 6557
Od: Sob gru 08, 2012 12:38

Post » Wto wrz 02, 2014 20:10 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

Takie cuda szyje krakusik8 :D Naprawdę polecam, koty uwielbiają, <3 Szpiegusek się rozłożył na parapecie i nikogo nie wpuszcza :twisted: Materiał jest grubiutki, mięciutki i miły w dotyku, a poduszeczki takie cepeliowskie. Idealne na prezent dla futrzaka :ok:
kicikicimiauhau
 

Post » Wto wrz 02, 2014 20:18 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

Chyba kiedyś widziałam je na bazarku, ale teraz nie ma :(
Może się pojawią wkrótce, to kupię, bo na razie mam tylko jeden parapetnik, który jest oblegany :D
Obrazek Obrazek Obrazek
Zapraszam na ubrankowo-butkowy bazarek <3 http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=164058
"Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej" Albert Einstein

Rilla07

Avatar użytkownika
 
Posty: 4223
Od: Wto lip 30, 2013 17:49
Lokalizacja: małopolska

Post » Śro wrz 03, 2014 7:41 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

Zima idzie, musi być ciepło od tyłeczkiem :D
Obrazek...Obrazek...Obrazek...

kristinbb

 
Posty: 40068
Od: Nie cze 03, 2007 20:32
Lokalizacja: Elbląg

Post » Śro wrz 03, 2014 8:34 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

W nocy parapet był strasznie rozchwytywany,teraz została już tam Panda...reszta skacze i szaleje...córa poszła do szkoły,a ja gotuję jedzonko dla moich i bezdomnych...
kicikicimiauhau
 

Post » Śro wrz 03, 2014 11:25 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

Hej :1luvu:

No niestety zima się zbliża, oby była tak łagodna jak rok temu (przynajmniej na południu) :)

Mam nadzieję, że Pusio się nie obrazi na zimowy prezent od Cioci :oops:
Różowy to owszem nie męski kolor, ale za to kocyk jest bardzo mięciutki :D
Obrazek Obrazek Obrazek
Zapraszam na ubrankowo-butkowy bazarek <3 http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=164058
"Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej" Albert Einstein

Rilla07

Avatar użytkownika
 
Posty: 4223
Od: Wto lip 30, 2013 17:49
Lokalizacja: małopolska

Post » Śro wrz 03, 2014 12:15 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

Hej Kasiu,dziś urwanie głowy córka do 15 -tej w szkole,wszystko muszę sama pokroić,podzielić na porcje bezdomniaczkom..jak były wakacje to ona robiła,w między czasie trzeba nawadniać Pusia i go wysiusiać...
Puszek uwielbia różowe kocyki,a jeszcze jak są mięciutkie to tak fajnie łapeńkami ugniata...Puszek po operacji w klinice był nazywany Puszką,bo ma wszystko usunięte i wygląda to jak u dziewczynki...taki chory bidulek,ale czuje się świetnie,je tą karmę wet. jest od ponad 4 lat nawadniany,wysikiwany i jest ok.
Kasiu dziękujemy z Pusiem za kocyk.. <3 <3 jesteś kochana <3
kicikicimiauhau
 

Post » Śro wrz 03, 2014 12:17 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

Na razie się suszy ;) To kocyk dziecięcy, więc puchaty i mięciutki ;)

Kochana nie ma na prawdę za co dziękować :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek Obrazek Obrazek
Zapraszam na ubrankowo-butkowy bazarek <3 http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=164058
"Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej" Albert Einstein

Rilla07

Avatar użytkownika
 
Posty: 4223
Od: Wto lip 30, 2013 17:49
Lokalizacja: małopolska

Post » Śro wrz 03, 2014 12:43 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

:1luvu: Puszek uwielbia kocyki,miękkie posłanka,a swój różowy transporterek ma zawsze cieplutko wyścielony i otwarty, kiedy chce to do niego wchodzi,jak są mroźne noce to wyścielam mu kołderką dziecinną...
kicikicimiauhau
 

Post » Czw wrz 04, 2014 13:19 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

<3 Aniu, paczuszka cudna...wszystko śliczne :201465 bardzo dziękuję :1luvu:
kicikicimiauhau
 

Post » Czw wrz 04, 2014 13:20 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

Bardzo mi miło i cieszę się! <3
♥ Tosia ♥ razem od 24.11.12
klik -> http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46&t=165788

Obrazek Obrazek

vanesia1

Avatar użytkownika
 
Posty: 6557
Od: Sob gru 08, 2012 12:38

Post » Czw wrz 04, 2014 13:53 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek Obrazek Obrazek
Zapraszam na ubrankowo-butkowy bazarek <3 http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=164058
"Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej" Albert Einstein

Rilla07

Avatar użytkownika
 
Posty: 4223
Od: Wto lip 30, 2013 17:49
Lokalizacja: małopolska

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, kasiek1510, Mhml i 296 gości