MOJE KOCIE BIEDY cz.1 Bardzo Wam dziękuję...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sie 22, 2014 19:28 Re: MOJE KOCIE BIEDY.Idą chłody,potrzebna karma i ciepłe ubr

vanesia1 pisze:Szkoda, wciąż za mało chętnych osób do adopcji zwierząt :(

Żal tych maluchów, ale nie idzie uratować całego świata :cry: :cry: :cry:
Ostatnio edytowano Pt sie 22, 2014 19:33 przez kicikicimiauhau, łącznie edytowano 5 razy
kicikicimiauhau
 

Post » Pt sie 22, 2014 19:30 Re: MOJE KOCIE BIEDY.Idą chłody,potrzebna karma i ciepłe ubr

Oj bardzo ciężko o dobry domek dla kotka :(
Teraz niestety też są dalej maluszki do adopcji a czasem nawet dopiero co się urodziły jak u mnie na osiedlu maluchy mają 4 tygodnie.
Jak czekałam dzisiaj u weta popołudnia to siedziała pani z córką, która trzymała takiego malutkiego szkrabika ok. 5 tygodni z kocim katarem :(
Takie maluśkie, samotne stworzonko bezbronne i te oczy proszące o pomoc... dobrze, że trafiła ta kicia na dobrych ludzi...
Obrazek Obrazek Obrazek
Zapraszam na ubrankowo-butkowy bazarek <3 http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=164058
"Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej" Albert Einstein

Rilla07

Avatar użytkownika
 
Posty: 4223
Od: Wto lip 30, 2013 17:49
Lokalizacja: małopolska

Post » Pt sie 22, 2014 19:38 Re: MOJE KOCIE BIEDY.Idą chłody,potrzebna karma i ciepłe ubr

Rilla07 pisze:Oj bardzo ciężko o dobry domek dla kotka :(
Teraz niestety też są dalej maluszki do adopcji a czasem nawet dopiero co się urodziły jak u mnie na osiedlu maluchy mają 4 tygodnie.
Jak czekałam dzisiaj u weta popołudnia to siedziała pani z córką, która trzymała takiego malutkiego szkrabika ok. 5 tygodni z kocim katarem :(
Takie maluśkie, samotne stworzonko bezbronne i te oczy proszące o pomoc... dobrze, że trafiła ta kicia na dobrych ludzi...

Boże a ile takich stworzonek zostaje porzuconych bez żadnej pomocy...chwała tej Pani że pomogła kruszynce :cry:
kicikicimiauhau
 

Post » Pt sie 22, 2014 20:40 Re: MOJE KOCIE BIEDY.Idą chłody,potrzebna karma i ciepłe ubr

Szkoda, żal wielki, że tak mało jest osób, które chcą pomagać zwierzaczkom :( Twoje stadko cudne jest, a najważniejsze, że ma swoją ukochaną opiekunkę :1luvu: Pieniędzmi teraz nie mogę wspomóc, ale zrobię przegląd szaf, może coś przydatnego się znajdzie. Pozdrawiam cieplutko :)
Obrazek

bulba

Avatar użytkownika
 
Posty: 22953
Od: Pt paź 09, 2009 8:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sie 22, 2014 21:29 Re: MOJE KOCIE BIEDY.Idą chłody,potrzebna karma i ciepłe ubr

Bulba pozdrawiam i życzę zdrówka Beci <3
trzymajcie się dziewczyny :wink:
kicikicimiauhau
 

Post » Sob sie 23, 2014 9:41 Re: MOJE KOCIE BIEDY.Idą chłody,potrzebna karma i ciepłe ubr

Witam porannie :D
Dobra wiadomość - miseczki, które postawiłam wczoraj dzikiej gromadce na szczęście nieruszone. Dziś dałam na jedzonko ciemne pudełeczko na jedzonko, żeby tak widać nie było i wodę w małej miseczce. I pojawił się kolejny kotecek - ok. 10mies. podrostek, otrzymał imię Pingwinek :1luvu: (z twarzy wygląda na chłopca), dosyć dziki, ale głodny :( Widziałam go już kilka razy, wołałam, ale nigdy nie wyszedł - dziś na szczęście podszedł do jedzonka. Mam nadzieję, że nikomu nie będą tam przeszkadzać kocie miseczki, najwyżej na gazecie będę zostawiać :catmilk: Muszę te dzikuski oswoić, przynajmniej kotki, bo tak chciałabym je wysterylizować... Rano było po deszczu, Błękitek się nie pojawił, ale teraz już jest ładnie, więc na obiadek mama go na pewno przyprowadzi :kotek: Ten Pingwinek jest przeuroczy i ma taki ogromny śliniaczek :love: Rano nie miałam telefonu przy sobie, jeśli po południu się pojawi, to zrobię mu choć jedno zdjęcie :ok:
kicikicimiauhau
 

Post » Sob sie 23, 2014 11:38 Re: MOJE KOCIE BIEDY.Idą chłody,potrzebna karma i ciepłe ubr

Ja też daję w ciemnej miseczce, nie odznacza się tak w trawie :ok:
♥ Tosia ♥ razem od 24.11.12
klik -> http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46&t=165788

Obrazek Obrazek

vanesia1

Avatar użytkownika
 
Posty: 6557
Od: Sob gru 08, 2012 12:38

Post » Sob sie 23, 2014 13:37 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

Hej hej :1luvu:

Moja miseczka plastikowa jest biała... ale na razie stoi :D

Miłego dnia Kochana i wymiziaj wszystkie kotełki mocno mocno :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Ps. Przedłużyłam bazarek do wtorku... przykro mi, że na razie tak kiepsko idzie :(
Może postaram się o nowe fanty...
Obrazek Obrazek Obrazek
Zapraszam na ubrankowo-butkowy bazarek <3 http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=164058
"Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej" Albert Einstein

Rilla07

Avatar użytkownika
 
Posty: 4223
Od: Wto lip 30, 2013 17:49
Lokalizacja: małopolska

Post » Sob sie 23, 2014 14:17 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

Kasiu, dziękuję za mizianki dla kociaków <3 <3
trudno,że bazarek nie bardzo idzie,ale przecież to nie Twoja wina Ciociu :1luvu:
u mnie na stołówce nowe koty,w końcowej części ul. Łokietka masa głodnych,chudych kotów w tym prawdopodobnie jedna ciężarna kotka,drobna,dzika ,niedożywiona,pochłania jedzenie jakby w życiu nie jadła,naliczyłam teraz 5 nowych bezdomnych bied :( do mnie nie podchodzą,są nieufne,boją się człowieka,ukrywają się za płotem,nie da się ich złapać na sterylkę na już, na teraz..czyli kotka jednak gdzieś urodzi,ale chłody nie sprzyjają małym kociętom,zaczną chorować...mamunia też musi się odżywić,bo sama jest chudzinka biedulka..Boże,ogarnia mnie rozpacz i niemoc,straszny smutek,jak to będzie..chciałabym tak pomóc :cry:
kicikicimiauhau
 

Post » Sob sie 23, 2014 14:32 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

Pingwinek ok. 10-mies., nieufny
Obrazek Obrazek
Mała Kicia wędruje do miseczek :) Porcja z rana była w całości zjedzina :catmilk:
Obrazek Obrazek
Nowa Kicia, mama Błękitka :1luvu :
Obrazek
Harry :lol:
Obrazek
Ekipa nr 1 - ufna :kotek:
Obrazek Obrazek Obrazek
kicikicimiauhau
 

Post » Sob sie 23, 2014 16:14 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

Pingwinek na cudne wąsiska długie :)
Na razie jest nieśmiały, może wkrótce stanie się bardziej ufny :)

Cudna ekipa czarnulków, niczym czarna kocia mafia 8)
I jaką mają super ucztę :1luvu:

Ps. Dodałam portfel na bazarku. Może komuś się spodoba. Zapraszam :1luvu:
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=164237
Obrazek Obrazek Obrazek
Zapraszam na ubrankowo-butkowy bazarek <3 http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=164058
"Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej" Albert Einstein

Rilla07

Avatar użytkownika
 
Posty: 4223
Od: Wto lip 30, 2013 17:49
Lokalizacja: małopolska

Post » Sob sie 23, 2014 17:57 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

Rilla07 pisze:Pingwinek na cudne wąsiska długie :)
Na razie jest nieśmiały, może wkrótce stanie się bardziej ufny :)

Cudna ekipa czarnulków, niczym czarna kocia mafia 8)
I jaką mają super ucztę :1luvu:

Ps. Dodałam portfel na bazarku. Może komuś się spodoba. Zapraszam :1luvu:
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=164237

Dziękuję, Kasiu <3
Rzeczywiście, te wąsiki są powalajace :1luvu: Kontrastują z czarnym pysiem, przepiękny jest :kotek:
Puszek kupił sobie swoją "wodę życia" ;)
Obrazek
Obrazek
kicikicimiauhau
 

Post » Sob sie 23, 2014 18:04 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

śliczny Pingwiniak

inga.mm

Avatar użytkownika
 
Posty: 2319
Od: Pon lut 21, 2011 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sie 23, 2014 18:41 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

Rilla07 pisze:
Ps. Przedłużyłam bazarek do wtorku... przykro mi, że na razie tak kiepsko idzie :(
Może postaram się o nowe fanty...


Kiedy ja zrobiłam bazarek dla Beaty i jej futerek też szło kiepsko :( ale miałam sporo ciuchów, i głównie obne zeszły. Nie martw się, może ktoś jeszcze sie skusi jak trafi na wątek :mrgreen: :ok:
♥ Tosia ♥ razem od 24.11.12
klik -> http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46&t=165788

Obrazek Obrazek

vanesia1

Avatar użytkownika
 
Posty: 6557
Od: Sob gru 08, 2012 12:38

Post » Sob sie 23, 2014 18:52 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

vanesia1 pisze:Kiedy ja zrobiłam bazarek dla Beaty i jej futerek też szło kiepsko :( ale miałam sporo ciuchów, i głównie obne zeszły. Nie martw się, może ktoś jeszcze sie skusi jak trafi na wątek :mrgreen: :ok:


Postaram się może nowe fanty pozbierać i po wtorku zrobię reaktywację bazarku od początku. Ciuszki też dodam.
Nie ma co się poddawać :D
Ostatnio edytowano Sob sie 23, 2014 19:05 przez Rilla07, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek Obrazek
Zapraszam na ubrankowo-butkowy bazarek <3 http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=164058
"Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej" Albert Einstein

Rilla07

Avatar użytkownika
 
Posty: 4223
Od: Wto lip 30, 2013 17:49
Lokalizacja: małopolska

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 139 gości