Budujemy drapak problem z kołnierzem

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon mar 10, 2014 8:06 Budujemy drapak problem z kołnierzem

Witam. Zastanawiam się nad budową drapaczka dla kota. Kilka już przez moje ręce przeszło ( a to dla moich kotów, a to dla mamy kotów, a to dla mamy koleżanki kotka i tak dalej). Wszystkie trafiły do mnie z miejscowości Czacz niedaleko Kościana (cała wioska a nawet i chyba gmina handlująca używkami z zachodu, dosłownie przemiał wszystkiego) Dosłownie szybkim krokiem pytając główne tylko o drapaki czy posiadają i praktycznie wychodząc przeszedłem może z połowę w 2 godziny. Ale dobrze wracając do budowy owego drapaka przejdę do kluczowego pytania: gdzie można nabyć kołnierz plastikowy lub mdf który osadza się w Tubie sizulowej aby skręcać ze sobą elementy. Szukam i szukam i tylko zdjęcia znajdę ewentualnie, a nie znajduję nigdzie sprzedaży. I drugie pytanie z czego wykonane są te budy (wiem, że to coś cieńkiego) czy to sklejka ? Pozdrawiam i dzięki z góry

kudlatymul

 
Posty: 1
Od: Nie mar 09, 2014 20:52

Post » Pon mar 10, 2014 19:53 Re: Budujemy drapak problem z kołnierzem

Mój drapak ma budkę ze sklejki.
Zobacz to
http://www.youtube.com/watch?v=amOVfopzrxo
oraz inne filmiki o budowie drapaków, można się wiele nauczyć i podpatrzeć.
Obrazek Obrazek
Klarunia [*] 06.2004 - 10.02.2013 czekaj na mnie za TM BARF-ujemy od września 2013r.

ab.

 
Posty: 8557
Od: Pt kwi 12, 2013 21:10
Lokalizacja: Koszalin




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 376 gości