jestem przerazona

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt cze 18, 2004 12:05

Mój Ramzes miał przez około miesiąca wstręt do lepszych karm i dawałam mu Whiskasa bo by nic nie jadł. Schudł wtedy 20 dkg. Potem sam zaczął wyjadać lepszą karmę Lamce. Teraz je Boscha i nic więcej na RC nawet nie spojrzy. Bosch nie jest taki drogi, bo kosztuje 10 zł/400 g.
ObrazekObrazekObrazek

Agness

 
Posty: 1041
Od: Czw lip 17, 2003 13:55
Lokalizacja: Zielona Góra

Post » Pt cze 18, 2004 12:25

A może zrobimy małą akcję?? :twisted:
Prześlemy listownie po garstce różnych rodzajów karm. No proszę się zglaszać kto ma Purinę, kto Nutrę kto Hillsa (moje koty kochały Hillsa)??
Ja mam RC Indoor. Próbowałaś? Mogę przesłać. Podaj tylko adres na PW :)

A może spróbuj Animondę Rafinee- ona jest dosyć tania, gorsza od RC ale lepsza od KK.
Obrazek
http://www.forastero.pl hodowla kotów brytyjskich

Mysza

Avatar użytkownika
 
Posty: 39656
Od: Pon cze 02, 2003 10:17
Lokalizacja: prawie Kraków

Post » Pt cze 18, 2004 12:46

Wydaje mi się,że z tymi W i KK jest tak samo jak z chipsami,frytkami i chamburgerami.Dobrze wiemy,że jest to nie,zdrowe faszerowane chemią.
Dziecku natomiast bardzo takie jedzenie smakuje i woli je jeść zamiast normalnego zdrowego jedzenia

Alices

 
Posty: 249
Od: Pt mar 26, 2004 10:15
Lokalizacja: Elbląg

Post » Pt cze 18, 2004 21:45

Mysza pisze:A może zrobimy małą akcję?? :twisted:
Prześlemy listownie po garstce różnych rodzajów karm. No proszę się zglaszać kto ma Purinę, kto Nutrę kto Hillsa (moje koty kochały Hillsa)??
Ja mam RC Indoor. Próbowałaś? Mogę przesłać. Podaj tylko adres na PW :)

A może spróbuj Animondę Rafinee- ona jest dosyć tania, gorsza od RC ale lepsza od KK.


Ja mam Iamsa - pomarańczowy -Lamb&Rice :? chyba? Też moge przesłać. Kiedyś moim kotuchom dawałam Chickopee (nie wiem czy tak się pisze), ale to było w Olsztynie, teraz w Wa-wie nie mogę dostać. I wcinały to, aż im się uszy trzęsły.
Ale powiem Ci, że w okresach takiego buntu, to najlepiej przetrzymać "dietetyka" na żywym mięsku :twisted: (wołowinka, kurczaczek) bez dodatków. Potem wcinają "chrupki" z entuzjazmem. Na moich buntowników to działa.
Pani starsza: Nomka i dwie Panienki: Biszkopt i Groszek :)
i Oskarek za tęczowym mostem - zawsze będę na Ciebie czekać ptysiu...

Obrazek

Nomka

 
Posty: 610
Od: Pon cze 14, 2004 14:03
Lokalizacja: Warszawa Miedzeszyn

Post » Sob cze 19, 2004 4:58

jeju, naprawde moglibyscie mi przesalc po pare chrupek .

nie mialam ani jednej, ani drugiej karmy, ale postaram sie poszukac jeszcze gdzies na wage. Jak w przyszlym tygodniu nic nie znajde to sie odezwe. Moge obiecac, ze jak Pola nie zje to nie wyrzuce tylko dam dalej- dla Joli, dla dziczkow
Obrazek

carmella

 
Posty: 15616
Od: Nie lut 29, 2004 14:46
Lokalizacja: Podbeskidzie

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, muza_51, Silverblue i 503 gości