Ogólnopolski zbiór wolontariuszy d/s walki z bezdomnością

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto mar 04, 2014 16:16 Re: Ogólnopolski zbiór wolontariuszy d/s walki z bezdomności

MM93 pisze:A ja mam jutro wizytę przed adopcyjną, ludzie niby wydają się ok, ale jakoś tak mam mieszane uczucia.
W nocy nie mogłam spać z nerwów.......z rozmowy facet wydaje się w porządku, ale z drugiej strony jak zapytałam się jak zmarł poprzedni pies, to powiedział, że uciekł i został zagryziony na polu. Więc jak sobie pomyślałam, że to może spotkać Misia ... No nic.

Jaka decyzja?
Mój przetrącony kocur uciekał mi schodami ze trzy razy. A na polu jest tak przerażony, ze nawet do mnie nie podejdzie. A potem robi to samo.
Mistrz zwodów, widzisz go przed sobą, a on dawno na parterze i jeśłi akurat drzwi otwarte to przytomnieje pod blokiem.
Również dziki kocur uciekł mi kiedyś z zamkniętej, przykrytej klatki.....i zamieszkał u sąsiadów piętro niżej. Nie wierzyli, gdy poszłam powiedzieć.
Tak że ja, jeśli chodzi o futra już się niczemu nie dziwię.

Nas troje

Avatar użytkownika
 
Posty: 304
Od: Sob kwi 09, 2011 11:31

Post » Wto mar 04, 2014 16:42 Re: Ogólnopolski zbiór wolontariuszy d/s walki z bezdomności

Nas troje pisze:
MM93 pisze:A ja mam jutro wizytę przed adopcyjną, ludzie niby wydają się ok, ale jakoś tak mam mieszane uczucia.
W nocy nie mogłam spać z nerwów.......z rozmowy facet wydaje się w porządku, ale z drugiej strony jak zapytałam się jak zmarł poprzedni pies, to powiedział, że uciekł i został zagryziony na polu. Więc jak sobie pomyślałam, że to może spotkać Misia ... No nic.

Jaka decyzja?
Mój przetrącony kocur uciekał mi schodami ze trzy razy. A na polu jest tak przerażony, ze nawet do mnie nie podejdzie. A potem robi to samo.
Mistrz zwodów, widzisz go przed sobą, a on dawno na parterze i jeśłi akurat drzwi otwarte to przytomnieje pod blokiem.
Również dziki kocur uciekł mi kiedyś z zamkniętej, przykrytej klatki.....i zamieszkał u sąsiadów piętro niżej. Nie wierzyli, gdy poszłam powiedzieć.
Tak że ja, jeśli chodzi o futra już się niczemu nie dziwię.



Napisałam im esemes,że adopcja nieaktualna. A teraz mam wątpliwości, bo być może Ci ludzie oferowali dobry dom. No ale jakbym im oddała Misia, to bym potem spać nie mogła. W ogóle ja się do tego tymczasowania nie nadaję ...
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek. Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi. Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.
Toroj

MM93

Avatar użytkownika
 
Posty: 512
Od: Czw sty 12, 2012 21:36

Post » Wto mar 04, 2014 20:41 Re: Ogólnopolski zbiór wolontariuszy d/s walki z bezdomności

MM93 pisze:
Nas troje pisze:
MM93 pisze:A ja mam jutro wizytę przed adopcyjną, ludzie niby wydają się ok, ale jakoś tak mam mieszane uczucia.
W nocy nie mogłam spać z nerwów.......z rozmowy facet wydaje się w porządku, ale z drugiej strony jak zapytałam się jak zmarł poprzedni pies, to powiedział, że uciekł i został zagryziony na polu. Więc jak sobie pomyślałam, że to może spotkać Misia ... No nic.

Jaka decyzja?
Mój przetrącony kocur uciekał mi schodami ze trzy razy. A na polu jest tak przerażony, ze nawet do mnie nie podejdzie. A potem robi to samo.
Mistrz zwodów, widzisz go przed sobą, a on dawno na parterze i jeśłi akurat drzwi otwarte to przytomnieje pod blokiem.
Również dziki kocur uciekł mi kiedyś z zamkniętej, przykrytej klatki.....i zamieszkał u sąsiadów piętro niżej. Nie wierzyli, gdy poszłam powiedzieć.
Tak że ja, jeśli chodzi o futra już się niczemu nie dziwię.



Napisałam im esemes,że adopcja nieaktualna. A teraz mam wątpliwości, bo być może Ci ludzie oferowali dobry dom. No ale jakbym im oddała Misia, to bym potem spać nie mogła. W ogóle ja się do tego tymczasowania nie nadaję ...


Tak było chyba najlepiej... Miałaś już jakieś złe przeczucia, to nie warto było ryzykować...
Na pewno znajdzie się ktoś bardziej odpowiedni :ok:
A teraz zapraszamy wszystkich chętnych do wpisania się w listę pomocową, jak i potrzebujących, którzy załamują się z powodu braku znalezienie jakichkolwiek osób do pomocy :ok:
Obrazek

kinia098

 
Posty: 9947
Od: Pt maja 01, 2009 21:53
Lokalizacja: Darłowo

Post » Śro mar 05, 2014 13:21 Re: Ogólnopolski zbiór wolontariuszy d/s walki z bezdomności

MM93 pisze:... napiszę teraz do moderatora.

Chyba nic z tego.
Ale może by wątek przerzucili do OGŁOSZEŃ.
Bo podrzucamy pisząc byle co i całość zrobi się nieprzejrzysta.......

Nas troje

Avatar użytkownika
 
Posty: 304
Od: Sob kwi 09, 2011 11:31

Post » Śro mar 05, 2014 14:27 Re: Ogólnopolski zbiór wolontariuszy d/s walki z bezdomności

Też mi się wydaje, że nic z tego. Do tej pory nie dostałam odpowiedzi. Nawet odmownej ...
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek. Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi. Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.
Toroj

MM93

Avatar użytkownika
 
Posty: 512
Od: Czw sty 12, 2012 21:36

Post » Pt mar 07, 2014 22:48 Re: Ogólnopolski zbiór wolontariuszy d/s walki z bezdomności

MM93 pisze:Też mi się wydaje, że nic z tego. Do tej pory nie dostałam odpowiedzi. Nawet odmownej ...

Może gdzieś się przysypało pod inna korespondencję.
Chyba trzeba stukac do skutku, bo gdy zacznie się wysyp kociąt to wątek będzie bardzo spadać.
A jeśli choć jedna osoba znajdzie dzięki niemu pomoc, to to już bardzo dużo.
Jako ogłoszenia byłyby chyba najlepsze.

Nas troje

Avatar użytkownika
 
Posty: 304
Od: Sob kwi 09, 2011 11:31

Post » Sob mar 08, 2014 21:19 Re: Ogólnopolski zbiór wolontariuszy d/s walki z bezdomności

Napiszę do moda, z prośbą o przeniesienie do ogłoszeń :D
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek. Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi. Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.
Toroj

MM93

Avatar użytkownika
 
Posty: 512
Od: Czw sty 12, 2012 21:36

Post » Wto mar 11, 2014 17:09 Re: Ogólnopolski zbiór wolontariuszy d/s walki z bezdomności

:roll: :roll:

Nas troje

Avatar użytkownika
 
Posty: 304
Od: Sob kwi 09, 2011 11:31

Post » Wto mar 11, 2014 17:51 Re: Ogólnopolski zbiór wolontariuszy d/s walki z bezdomności

Jak na razie, obie moje prośby nieprzeczytane ; )
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek. Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi. Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.
Toroj

MM93

Avatar użytkownika
 
Posty: 512
Od: Czw sty 12, 2012 21:36

Post » Śro mar 12, 2014 17:04 Re: Ogólnopolski zbiór wolontariuszy d/s walki z bezdomności

chyba nasz pomysł nie cieszy się większym zainteresowaniem :(
Obrazek

kinia098

 
Posty: 9947
Od: Pt maja 01, 2009 21:53
Lokalizacja: Darłowo

Post » Śro mar 12, 2014 17:45 Re: Ogólnopolski zbiór wolontariuszy d/s walki z bezdomności

wolontariuszka z Ustki potrzebuje sprzętu do łapania viewtopic.php?f=1&t=161028
Obrazek Obrazek

Agłaja^..^

 
Posty: 1763
Od: Czw lip 07, 2005 12:37
Lokalizacja: Jarosławiec

Post » Czw mar 13, 2014 15:20 Re: Ogólnopolski zbiór wolontariuszy d/s walki z bezdomności

kinia098 pisze:chyba nasz pomysł nie cieszy się większym zainteresowaniem :(

Bo ewentualni zainteresowani zapewne już łapią albo pakują się na łapanki :mrgreen:
Nie mają czasu na forumową literaturę.

Ale nawet te kilka zgłoszeń to już dużo.
I chyba sama pomogłaś Agłai z kilkoma kotami.
A to też dużo.
Tylko musimy podnosić, bo wątek ciągle sią zapada....a może komuś jeszcze będzie przydatny.

Nas troje

Avatar użytkownika
 
Posty: 304
Od: Sob kwi 09, 2011 11:31

Post » Czw mar 13, 2014 17:32 Re: Ogólnopolski zbiór wolontariuszy d/s walki z bezdomności

Nas troje pisze:
kinia098 pisze:chyba nasz pomysł nie cieszy się większym zainteresowaniem :(

Bo ewentualni zainteresowani zapewne już łapią albo pakują się na łapanki :mrgreen:
Nie mają czasu na forumową literaturę.

Ale nawet te kilka zgłoszeń to już dużo.
I chyba sama pomogłaś Agłai z kilkoma kotami.
A to też dużo.
Tylko musimy podnosić, bo wątek ciągle sią zapada....a może komuś jeszcze będzie przydatny.

Nie zdążyłam pomóc, bo Ania już wróciła ;)
Obrazek

kinia098

 
Posty: 9947
Od: Pt maja 01, 2009 21:53
Lokalizacja: Darłowo

Post » Pt mar 14, 2014 8:41 Re: Ogólnopolski zbiór wolontariuszy d/s walki z bezdomności

Zastanawiam się nad zmianą nazwy wątku, na bardziej ...przyciągającą :D ,
Mam takie trzy propozycje :

"Kocha, Lubi, Sterylizuje - pomoc w łapankach",
"Kocha, Lubi, Sterylizuje - i ty możesz pomóc",
"Kochasz, Lubisz, Sterylizujesz"

Mi podoba się najbardziej ostatnia opcja (autorstwa Nas troje :D )

Co o tym myślicie ?
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek. Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi. Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.
Toroj

MM93

Avatar użytkownika
 
Posty: 512
Od: Czw sty 12, 2012 21:36

Post » Pt mar 14, 2014 16:59 Re: DOPISZ SIĘ! Ogólnopolski ZBIÓR wolontariuszy K K K

A może " Prosi, sterylizuje, pomaga- zbiór wolontariuszy " ?
Tylko to prosi mi nie pasuje, a nie wiem, czym to zastąpić :?
chciałam ująć, że nasz wątek zbiera osoby, które proszą o pomoc i mogą pomóc ;)
Obrazek

kinia098

 
Posty: 9947
Od: Pt maja 01, 2009 21:53
Lokalizacja: Darłowo

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: elmas, Google [Bot] i 100 gości