Pożegnałam dziś Kubusia (*)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt kwi 04, 2014 7:19 Re: koty czekają na DS. biało- rudy ze śrutem w kręgosłupie

Za Fabianka :ok: :ok: :ok: i nie tylko :wink: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

bulba

Avatar użytkownika
 
Posty: 22953
Od: Pt paź 09, 2009 8:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt kwi 04, 2014 12:05 Re: koty czekają na DS. biało- rudy ze śrutem w kręgosłupie

za kciuki dziękuję . Jak zawsze działają cuda. Fabian dziś rąbał , nie jadł. Dałam mu małe porcje żeby nie zwrócił. Kupa jest również wyklarowana:))

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Sob kwi 05, 2014 18:17 Re: koty czekają na DS. biało- rudy ze śrutem w kręgosłupie

Fabian kupa ok. Wymiotów brak, Apetyt dopisuje.

Hana w nowym domu!!!!!
wielkie kciuki poproszę za koteczkę.

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Sob kwi 05, 2014 18:31 Re: koty czekają na DS. biało- rudy ze śrutem w kręgosłupie

asia2 pisze:Fabian kupa ok. Wymiotów brak, Apetyt dopisuje.

Hana w nowym domu!!!!!
wielkie kciuki poproszę za koteczkę.


O Rany!!!!!!! SĄ :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
czy to ten pan ktorego do Ciebie skierowałam? Chyba nie bo to za szybko. Napisz cos więcej o domku, poproszę.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35350
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob kwi 05, 2014 19:06 Re: koty czekają na DS. biało- rudy ze śrutem w kręgosłupie

a wlasnie że ten, ten od nissanka. zakładaja siatkę, są bardzo mili i otwarci na Hanę on i jego żona. Zakochali się w kotce. Nie mialam już nic więcej do ugrania. Pogadalismy i uznalam, że szkoda czasu Hany i ze pojedziemy:)) Moja najszybsza adopcja

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Sob kwi 05, 2014 19:32 Re: koty czekają na DS. biało- rudy ze śrutem w kręgosłupie

asia2 pisze:a wlasnie że ten, ten od nissanka. zakładaja siatkę, są bardzo mili i otwarci na Hanę on i jego żona. Zakochali się w kotce. Nie mialam już nic więcej do ugrania. Pogadalismy i uznalam, że szkoda czasu Hany i ze pojedziemy:)) Moja najszybsza adopcja

super! Nie spodziewałam się, ale się bardzo cieszę :piwa: pan wywarł na mnie bardzo fajne wrazenie, zadzwonił godzine po telefonie pani przekonując mnie, ze sobie z Nissankiem poradzą. Gdyby nie fakt, ze mialby byc jedynakiem to bym go tam oddała.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35350
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob kwi 05, 2014 19:50 Re: koty czekają na DS. biało- rudy ze śrutem w kręgosłupie

Marzenia11 pisze:
asia2 pisze:a wlasnie że ten, ten od nissanka. zakładaja siatkę, są bardzo mili i otwarci na Hanę on i jego żona. Zakochali się w kotce. Nie mialam już nic więcej do ugrania. Pogadalismy i uznalam, że szkoda czasu Hany i ze pojedziemy:)) Moja najszybsza adopcja

super! Nie spodziewałam się, ale się bardzo cieszę :piwa: pan wywarł na mnie bardzo fajne wrazenie, zadzwonił godzine po telefonie pani przekonując mnie, ze sobie z Nissankiem poradzą. Gdyby nie fakt, ze mialby byc jedynakiem to bym go tam oddała.


tak tez mi powiedział, że tylko o to chodziło. Mili ludzie i spokojni bardzo co dla Hany jest ważne. Dzięki za kontakt.

O Hane było kilka zapytan ale po kilku dniach wygaszały się. To nie było to widac.

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Sob kwi 05, 2014 20:59 Re: koty czekają na DS. biało- rudy ze śrutem w kręgosłupie

mam pierwsze informacje z domku hany. Już wyszla z transportera, obejrzala zakamarki pokoju , uzyla kuwety i jak napisal domek "pierwsze wielkie tulanie juz było" Dopytałam, czekam na odpowiedz bo nie wierze , że dala się poglaskać ale może tulanie ma inne znaczenie 8)
Może od tułacza? Czyli łazikowała . Odważna dziewuszka

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Sob kwi 05, 2014 22:00 Re: koty czekają na DS. biało- rudy ze śrutem w kręgosłupie

Kuba mial atak dzis ok 5 rano. Ale tylko jeden i po dwoch misiącach od poprzedniego. To niesamowita poprawa.

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Sob kwi 05, 2014 22:53 Re: koty czekają na DS. biało- rudy ze śrutem w kręgosłupie

Hana tak dla przypomnienia i dla mojej radości bo kocham ja bardzo bardzo i jej rysiowate pędzelki na uszach , pewnie po mamie.
Obrazek

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Nie kwi 06, 2014 11:21 Re: koty czekają na DS. biało- rudy ze śrutem w kręgosłupie

wieści z domku Hany. Jestem w lekkim szoku ale pozytywnie oczywiście :ok:

"Hana aklimatyzuje się - wczoraj wyszła, dała się głaskać i wziąć na ręce, ale na chwilę - potem już schowała się pod łóżkiem. W nocy kuweta i jedzenie, dziś rano spotkała na spokojnie króliczycę, obwąchały się i poszły w swoje strony :)"

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Nie kwi 06, 2014 11:51 Re: koty czekają na DS. biało- rudy ze śrutem w kręgosłupie

Bardzo się cieszę :D mam nadzieję, ze Senioreczka (*) jest dumna ze swoich corek i bardzo zadowolona.

A co z Honorką? Jak reaguje na odejście siostr? I na zmniejszenie ilości tymczasów?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35350
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie kwi 06, 2014 12:29 Re: koty czekają na DS. biało- rudy ze śrutem w kręgosłupie

:ok:
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Nie kwi 06, 2014 12:49 Re: koty czekają na DS. biało- rudy ze śrutem w kręgosłupie

Marzenia11 pisze:Bardzo się cieszę :D mam nadzieję, ze Senioreczka (*) jest dumna ze swoich corek i bardzo zadowolona.

A co z Honorką? Jak reaguje na odejście siostr? I na zmniejszenie ilości tymczasów?


a i tu też jestem zdziwiona
uaktywniła się, zaczepia młode koty , biega , bawi sięjak zawsze albo i jeszcze wiecej, ociera o wszystko idac przede mną, zaczepia mnie jeszcze bardziej niz zwykle. Nawet rano się tak rozpędziła , że zaczęła jeść zanim odeszłam , jeszcze moje ręce wisiały nad jej miską:))

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Pon kwi 07, 2014 15:12 Re: koty czekają na DS. biało- rudy ze śrutem w kręgosłupie

no i Kuba mial dwa ataki padaczki. Jeden zanim doszlam do domu a drugi jak już w nim byłam ale tak cichutko to załatwił albo ja głucha jestem, że nie zauważyłam. Dopiero jego rozbiegane oczy, ogromny apetyt, mokre futerko i posikana podloga powiedzialy mi o tym Szlag . Myślałam że ten jeden w sobotę będzie tylko.

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 317 gości