Mój przyjaciel"DZIKUSEK"Błagam potrzena pomoc![*]

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lut 27, 2014 8:44 Re: Mój przyjaciel"DZIKUSEK"Błagam potrzena pomoc![*]

Jakiś czas temu moja koleżanka przekazała mi rzeczy, z których miałam zrobić bazarek dla kota w potrzebie. Chyba teraz jest właśnie taka potrzeba. Ale opisy, ceny i warunki dokończę w ciągu dnia albo wieczorem, bo teraz jestem w pracy.
viewtopic.php?f=20&t=160785
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Czw lut 27, 2014 10:50 Re: Mój przyjaciel"DZIKUSEK"Błagam potrzena pomoc![*]

No, no... dwa fajne bazarki :ok: Pamiętajcie, że jeszcze macie książki zaproponowane na bazarek przez MM93. Są tu na wątku miniaturki na 2 str.
Mariusz ponumeruj fanty tak jak już na bazarkowym wątku radziła mgj i popraw czas trwania bazarku, bo napisałeś że potrwa przez tydzień do 27.03. a to jest chyba miesiąc jak dobrze liczę :lol:
Co do czasu trwania, to myślę że wystarczy dwa tygodnie, żeby pieniążki mogły dotrzeć na Twoje konto jeszcze przed końcem terminu spłaty długu w lecznicy.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw lut 27, 2014 12:25 Re: Mój przyjaciel"DZIKUSEK"Błagam potrzena pomoc![*]

Koki-99 Dziękuję za podpowiedź gdzie 2 głowy.... :)

Mariusz78

 
Posty: 61
Od: Sob lut 22, 2014 22:32

Post » Czw lut 27, 2014 12:49 Re: Mój przyjaciel"DZIKUSEK"Błagam potrzena pomoc!!!

Mariusz, wrzuć do swojego bazarku zaproponowane przez MM93 książki, ustal jakieś ceny.
Zawsze będzie to grosz do przodu :ok:
MM93 pisze:Mariusz78 jak będziesz wstawiał rzeczy na bazarek dodaj też moje książki ;
'Szmaragdowy Atlas' J. Stephens
'Złodziej Pioruna' R. Riordn
'Eragon' Ch. Paolini
'Seria niefortunnych zdarzeń' L. Snicket
'Projekt szczęście' G. Rubin

Stan książek b.dobry, raz czytane.

Zdjęcia ;
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Adresy osób, które wylicytują książki wyślij mi na pw.

Gdyby nie było mnie na forum tu masz nr. tel - 539690239
Obrazek

nelka83

Avatar użytkownika
 
Posty: 6829
Od: Czw gru 29, 2011 8:41
Lokalizacja: okolice Gryfic, zachodniopomorskie

Post » Czw lut 27, 2014 12:56 Re: Mój przyjaciel"DZIKUSEK"Błagam potrzena pomoc![*]

Marcelibu pisze:Jakiś czas temu moja koleżanka przekazała mi rzeczy, z których miałam zrobić bazarek dla kota w potrzebie. Chyba teraz jest właśnie taka potrzeba. Ale opisy, ceny i warunki dokończę w ciągu dnia albo wieczorem, bo teraz jestem w pracy.
viewtopic.php?f=20&t=160785

Marcelibu szczerze CI dziękuję za zorganizowanie bazarku w moim imieniu tym bardziej że twoja sytuacja finansowa też na pewno nie jest za ciekawa a wiem że nic tak bardzo nie boli jak sytuacja w której bierzemy pełną odpowiedzialność za swojego podopiecznego a nie możemy Mu zapewnić wszystkiego czego w danej chwili potrzebuje.

Mariusz78

 
Posty: 61
Od: Sob lut 22, 2014 22:32

Post » Czw lut 27, 2014 13:02 Re: Mój przyjaciel"DZIKUSEK"Błagam potrzena pomoc![*]

Ja bym proponowała zrobić książkowy bazarek osobno i zapytać MM o ceny. Mariusz odbierz pw.
Ostatnio edytowano Czw lut 27, 2014 13:02 przez Koki-99, łącznie edytowano 1 raz

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw lut 27, 2014 13:02 Re: Mój przyjaciel"DZIKUSEK"Błagam potrzena pomoc![*]

Marcelibu pisze:Jakiś czas temu moja koleżanka przekazała mi rzeczy, z których miałam zrobić bazarek dla kota w potrzebie. Chyba teraz jest właśnie taka potrzeba. Ale opisy, ceny i warunki dokończę w ciągu dnia albo wieczorem, bo teraz jestem w pracy.
viewtopic.php?f=20&t=160785

Już uzupełnione dane. "Otwarte". Zapraszam!
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Czw lut 27, 2014 13:06 Re: Mój przyjaciel"DZIKUSEK"Błagam potrzena pomoc![*]

Koki-99 pisze:Ja bym proponowała zrobić książkowy bazarek osobno i zapytać MM o ceny. Mariusz odbierz pw.


Koki mam wrażenie, że Mariusz olał moją ofertę pomocy.
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek. Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi. Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.
Toroj

MM93

Avatar użytkownika
 
Posty: 512
Od: Czw sty 12, 2012 21:36

Post » Czw lut 27, 2014 13:10 Re: Mój przyjaciel"DZIKUSEK"Błagam potrzena pomoc![*]

MM93 pisze:
Koki-99 pisze:Ja bym proponowała zrobić książkowy bazarek osobno i zapytać MM o ceny. Mariusz odbierz pw.


Koki mam wrażenie, że Mariusz olał moją ofertę pomocy.

Nie, na pewno nie. Pomyśl tylko ile trwa przygotowanie bazarku. On się musi z tym uporać.
Chyba że wystawisz sama książki tak jak Marcelibu swoje fanty. Wtedy kasa za przesyłkę pójdzie bezpośrednio do Ciebie i nie będzie zamieszania. Sama też zaproponujesz ceny, bo wiesz jaką wartość książki mają.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw lut 27, 2014 13:17 Re: Mój przyjaciel"DZIKUSEK"Błagam potrzena pomoc![*]

Koki-99 pisze:
MM93 pisze:
Koki-99 pisze:Ja bym proponowała zrobić książkowy bazarek osobno i zapytać MM o ceny. Mariusz odbierz pw.


Koki mam wrażenie, że Mariusz olał moją ofertę pomocy.

Nie, na pewno nie. Pomyśl tylko ile trwa przygotowanie bazarku. On się musi z tym uporać.
Chyba że wystawisz sama książki tak jak Marcelibu swoje fanty. Wtedy kasa za przesyłkę pójdzie bezpośrednio do Ciebie i nie będzie zamieszania. Sama też zaproponujesz ceny, bo wiesz jaką wartość książki mają.

Myślę, że Koki ma rację. Pamiętam, że swój pierwszy bazarek robiłam chyba ze 3 dni bo nie mogłam wszystkiego ogarnąć :roll:

Jeśli chcecie to mogę zająć się książkowym bazarkiem, potrzebowałabym tylko ceny, opisy książek pewnie znajdę w necie.
Obrazek

nelka83

Avatar użytkownika
 
Posty: 6829
Od: Czw gru 29, 2011 8:41
Lokalizacja: okolice Gryfic, zachodniopomorskie

Post » Czw lut 27, 2014 13:21 Re: Mój przyjaciel"DZIKUSEK"Błagam potrzena pomoc![*]

Opisy zawsze biorę z "Lubimy czytać" http://lubimyczytac.pl/
Tytuł książki w "szukaj" i już :)

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw lut 27, 2014 13:24 Re: Mój przyjaciel"DZIKUSEK"Błagam potrzena pomoc![*]

Mogę zrobić oddzielny bazarek z książkami, ale z kontem Mariusza. Książki wysłałabym na swój koszt, a później Mariusz mógłby zwrócić mi pieniądze za wysyłkę. Nie mam swojego konta, ponieważ nie pracuje (studiuje i utrzymują mnie rodzice). Może być takie rozwiązanie ?
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek. Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi. Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.
Toroj

MM93

Avatar użytkownika
 
Posty: 512
Od: Czw sty 12, 2012 21:36

Post » Czw lut 27, 2014 13:26 Re: Mój przyjaciel"DZIKUSEK"Błagam potrzena pomoc![*]

MM93 pisze:Mogę zrobić oddzielny bazarek z książkami, ale z kontem Mariusza. Książki wysłałabym na swój koszt, a później Mariusz mógłby zwrócić mi pieniądze za wysyłkę. Nie mam swojego konta, ponieważ nie pracuje (studiuje i utrzymują mnie rodzice). Może być takie rozwiązanie ?

A, to spoko, już się nie wtrącam :)
Gdyby coś to się polecam.
Obrazek

nelka83

Avatar użytkownika
 
Posty: 6829
Od: Czw gru 29, 2011 8:41
Lokalizacja: okolice Gryfic, zachodniopomorskie

Post » Czw lut 27, 2014 13:28 Re: Mój przyjaciel"DZIKUSEK"Błagam potrzena pomoc![*]

Jak dla mnie ekstra :ok:
Nelka, dzięki za zainteresowanie i chęć pomocy, sprawa załatwiona :ok:

Ciekawe co na to główny zainteresowany, bo my tu sobie tak spiskujemy bez jego wiedzy :mrgreen:
Mariusz chyba teraz kombinuje ze zdjęciami na swoim bazarku, bo wkleił jakieś takie wieeelkie :wink:
Ostatnio edytowano Czw lut 27, 2014 13:31 przez Koki-99, łącznie edytowano 1 raz

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw lut 27, 2014 13:31 Re: Mój przyjaciel"DZIKUSEK"Błagam potrzena pomoc![*]

Robiąc ten bazarek rozliczałabym się ja czy Mariusz ? Jeśli pieniądze szłyby na jego konto ?

Nelka dziękuję za chęć pomocy :D
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek. Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi. Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.
Toroj

MM93

Avatar użytkownika
 
Posty: 512
Od: Czw sty 12, 2012 21:36

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 445 gości