Nowe porządki Bazyla

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro cze 16, 2004 11:44 Nowe porządki Bazyla

Dwa miesiące temu wprowadził się do nas kocurek Maine Coon i od razu cuda zaczęły się dziać w naszym domu. Do tej poryu porządek był nieosiągalny, zawsze cos leżało nie na swoim miejsu, ciuchy oblegały krzesła i wieszaki, Bazyl już pierwszego dnia nauczył nas zamykać szafę z ubraniami, bo od razu się do niej władował i zawisł wdzięcznie na skórzanej kamizelce TZ . Potem uporządkował krzesła bawiąc się leżącymi luzem skarpetami i innymi częściami garderoby, parapety do tej ory zasłane karteczkami z nr telefou, lub inną ważną informacją również musiały zostać włożone do jednej z szuflad co do tej pory bylo niewykonalne, to samo się stao ze śrubokrętami leżącymi na stole parapecie ...
DAllszy cią nastąpi

jagienka

 
Posty: 676
Od: Pt maja 21, 2004 17:12

Post » Śro cze 16, 2004 11:58

to się nazywa wychowanie przez doświadczanie :):)

ja szaf nie mam wcale, ale na całe szczęście Dyzio wykazuje zainteresowanie w stosunku do naszych skarpet :D
Obrazek

Szelmaa

 
Posty: 15821
Od: Pon maja 24, 2004 10:59
Lokalizacja: Warszawa - Tarchomin

Post » Śro cze 16, 2004 12:22

Oj skarpety są jego ulubioną zabawką, stare dostał ode mnie w prezencie, ale on woli nowe świezo uprane :wink: Po kilku dniach Bazyl zrobił inspekcję domu, zajrzał pod kaloryfery obnosząc po domu kurz na ogonie, jakby chciał pokazać, TAM NIE SPRZĄTAŁAŚ, zajrzał pod schody i również przyleciał mnie poinformować o bałaganie, jednym słowem teraz mam porządki jakich nawet na święta w domu nie miałam 8)

jagienka

 
Posty: 676
Od: Pt maja 21, 2004 17:12

Post » Śro cze 16, 2004 12:28

Też mam taki porządek w domu :D
muszę nawet chować papier toaletowy :lol:

Poza tym byliśmy zmuszeni zatkać drzwi od szafy z drzwiami suwanymi.... Użyliśmy do tego celu zużytą, plastikową część od "odkłaczacza" ;)
Moje skarby wchodzą do tej szafy, zrzucają moje czarne ciuchy i się na nich kładą :evil: Musimy się nieźle nagimnastykować, żeby wydobyć coś z szafy ;)
Obrazek
Obrazek

Keskese

 
Posty: 16010
Od: Pon lut 04, 2002 15:34
Lokalizacja: Toruń

Post » Śro cze 16, 2004 12:33

Keskese w jaki sposób zatkaliście te rzwi, bo Bazyl właśnie nauczył sie je otwierać co prawda narazie kładzie się spokojnie na kocu, który tam leży, ale :roll: nie wiem którą część mojej garderoby uzna za lepszą do leżakowania i tak wszystko już poprzewieszałam wyżej na dole pustki a na górze nic się nie mieści :|

jagienka

 
Posty: 676
Od: Pt maja 21, 2004 17:12

Post » Śro cze 16, 2004 12:37

Trudno to wytłumaczyć ;)
zrobię zdjecie dziś wieczorem i wrzucę na forum :)
Obrazek
Obrazek

Keskese

 
Posty: 16010
Od: Pon lut 04, 2002 15:34
Lokalizacja: Toruń

Post » Śro cze 16, 2004 15:11

Niecierpliwie czekam na fotke :)
Dziś mój kocurek sprawdzał czy dokładnie pomyłam podłogi :roll: tylko dlaczego nie poczeka aż one choć trochę przeschną, teraz pyszczy, że ślady są wszędzie, jakby zupelnie nie zdawał se sprawy, że to jego robota, a może on chce mi powiedzieć że ma brudne łapy i kąpiel mu się należy :twisted:

jagienka

 
Posty: 676
Od: Pt maja 21, 2004 17:12

Post » Śro cze 16, 2004 17:00

Obrazek
Obrazek

Keskese

 
Posty: 16010
Od: Pon lut 04, 2002 15:34
Lokalizacja: Toruń




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 529 gości