UWAGA Włocławek, 20 otrutych kotów, 25 w niebiezpieczeństwie

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lut 05, 2014 18:25 UWAGA Włocławek, 20 otrutych kotów, 25 w niebiezpieczeństwie

Po prostu brak słów. Oby ten kto to zrobił zdechł w męczarniach.
Uwaga, drastyczne zdjęcia:

https://www.facebook.com/kotlownia/post ... 7519041107

Może jest ktoś z Włocławka? Pewnie są tam jeszcze inne koty, może spotkać je to samo.
Może ktoś ma jakiś pomysł?

Facet napisał jeszcze, że "są jeszcze dwa które ledwo chodziły, ale weszły pod altanę i w żaden sposób nie mogłem do nich dotrzeć." Masakra.
Ostatnio edytowano Czw lut 06, 2014 21:37 przez Lucky13, łącznie edytowano 1 raz

Lucky13

 
Posty: 4259
Od: Sob wrz 01, 2007 10:13
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post » Czw lut 06, 2014 21:32 Re: UWAGA Włocławek, 20 otrutych kotów, 27 w niebiezpieczeńs

Nowe info: W sumie zostało otrutych ok. 20 kotów.
Na działkach pozostało jeszcze ok. 25, które są w śmiertelnym niebezpieczeństwie

Cytuję:

DZISIAJ PÓŁ DNIA SPĘDZILIŚMY NA KOMENDZIE, ZLOŻYLIŚMY ZEZNANIA. POLICJA ZABEZPIECZYŁA WSZYSTKIE PADŁE KOTY, PRZYJECHALI RÓWNIEŻ NA DZIAŁKI, TECHNIK ZABEZPIECZYŁ KOLEJNEGO KOTA KTÓRY LEŻAŁ DZISIAJ NA TARASIE. MARTWE ZWIERZĘTA MAJĄ PRZESŁAĆ DO SWOJEGO LABORATORIUM W BYDGOSZCZY, NO I CÓŻ, MAM NADZIEJĘ ŻE POTRAKTUJĄ TĄ SPRAWĘ POWAŻNIE. POTEM OBESZLIŚMY Z KOLEŻANKĄ DZIAŁKI I ZNALEŹLIŚMY DWA BIEDACTWA, KTÓRE NIE MIAŁY JUŻ SIŁY CHODZIĆ O WŁASNYCH SIŁACH, Z PYSZCZKÓW BROCZYŁY JAKĄŚ WYDZIELINĘ, STRASZNY WIDOK. ZABRALIŚMY JE DO WETERYNARZA, CHOĆ MYŚLĘ ŻE RACZEJ DLA NICH NIE MA JUŻ RATUNKU. NA KARMIENIU ZAMELDOWAŁO SIĘ OKOŁO 25 KOTÓW KTÓRE WYGLĄDAJĄ NA ZDROWE, WIĘC LICZĘ ŻE BESTIA W LUDZKIEJ SKÓRZE WYMORDOWAŁA OKOŁO 20 BIEDACTW.


Nie chcę podawać linku do profilu tego człowieka publicznie, jak ktoś jest zainteresowany to wyślę na pw(jest tam więcej informacji).

Lucky13

 
Posty: 4259
Od: Sob wrz 01, 2007 10:13
Lokalizacja: Strzelce Opolskie




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kotcsg i 283 gości