Kotki z uszkodzeniami ciała potrzebują pomocy!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lut 03, 2014 12:59 Kotki z uszkodzeniami ciała potrzebują pomocy!

Pod koniec stycznia pod opiekę Fundacji trafiły dwa młode kocurki z poważnymi uszkodzeniami- jeden z Nowego Portu z raną szarpaną tylnej nózki. Musi posiedzieć w lecznicy do zagojenia. Chyba coś go dorwało pies lub inny kot, ma wyrwany kawałek skóry z tylnej strony uda.Drugi kocurek z Gdańska Zaspy ma urwany kawałek ogona i część ogonka pozbawioną skóry- w tygodniu będzie on poddany zabiegowi częściowej amputacji. Kocurki z braku miejsca w domach tymczasowych trafiły do dwóch współpracujących z nami lecznic. Każda doba kosztuje kilka złoty plus leczenie, karma, żwir... Bardzo potrzebujemy waszego wsparcia by im pomóc. 
Fundacja Kotangens
ul. Ogarna 85/86
80-826 Gdańsk
nr konta 14 2030 0045 1110 0000 0264 0290

Iwona_15

 
Posty: 1
Od: Pon lut 03, 2014 12:41

Post » Wto lut 04, 2014 10:19 Re: Kotki z uszkodzeniami ciała potrzebują pomocy!

Witaj. Dobrze,że koty mają opiekę.
Wiele osób zagląda ale nikt chyba nie chce napisać tego co ja napiszę. Wybacz proszę dozę nieufności ale trudno w "ciemno" pomagać kotom. Proszę wklej foty, napisz w jakiej lecznicy koty się leczą, jaki lekarz je prowadzi, jakieś wyniki badań by sie zdały , opisy leczenia... Ciągłą informacja o nich jest potrzebna by ludzie ruszyli z pomocą.
Dopiero co była "afera" ze zbiórką pieniężną pewnej fundacji na poszkodowanego kota ,którego nigdy nie było.
Muszą ludziska coś więcej wiedzieć by groszem sypnąć. A ty musisz pilnowac wątku by nie zapadł się w przepaść. Jak nic nie piszesz, nie interesujesz się nim to spadnie na dalekie strony i nikt go nie zauważy. Samo założenie watku i zarejestrowanie sie ,niestety, nie wystarczy.

Każda z nas to przechodziła. Wiec nie obrażaj się, nie czuj się urażona tylko zacznij pisać o kotach ,które pomocy potrzebują.

Poglądaj sobie inne wątki pomocowe.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto lut 04, 2014 18:22 Re: Kotki z uszkodzeniami ciała potrzebują pomocy!

Informacja o kotach jest też w wątku fundacji KOTangens Trójmiasto
viewtopic.php?p=10415650#p10415650

I wydarzenie na FB
https://www.facebook.com/events/1401860 ... 40/?ref=22

NITKA/KARINKA

Avatar użytkownika
 
Posty: 12964
Od: Sob lut 21, 2009 8:41

Post » Wto lut 04, 2014 22:38 Re: Kotki z uszkodzeniami ciała potrzebują pomocy!

Aby rozwiać wątpliwości dodam, że oba kocurki odławiałam osobiście.
Bajanka, 5-miesięcznego pingwinka z urwanym fragmentem ogonka, z ul. Bajana z Zaspy, w zeszły piatek - obecnie kotek przebywa w lecznicy Canin na ul. Piołunowej w Gdyni.
Czarnuszek z Nowego Portu, odłowiony również w zeszły piatek, przebywa w lecznicy Koala na ul. Legionów w Gdyni.
Jakby ktoś nie wierzył to może zadzwonic do lecznic i zapytac lub odwiedzić kotki osobiście - mozna przynieść im coś dobrego do jedzenia ;-)


Wiem, że ostatnio było kilka spraw nieuczciwych zbiórek prowadzonych przez fundacje, nam niestety nie brakuje prawdziwych przypadków...
www.kotangens.org
KOTANGENS na fb
Obrazek

mpacz78

 
Posty: 6233
Od: Pon wrz 15, 2008 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Post » Wto lut 04, 2014 22:42 Re: Kotki z uszkodzeniami ciała potrzebują pomocy!

A osoba o nicku Iwona_15 zna osobiscie czarnego kocurka z Nowego Portu, zglosia mi jego problem, dlatego zalozyla ten watek.
www.kotangens.org
KOTANGENS na fb
Obrazek

mpacz78

 
Posty: 6233
Od: Pon wrz 15, 2008 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Post » Śro lut 05, 2014 7:53 Re: Kotki z uszkodzeniami ciała potrzebują pomocy!

NITKA/KARINKA pisze:Informacja o kotach jest też w wątku fundacji KOTangens Trójmiasto
viewtopic.php?p=10415650#p10415650

I wydarzenie na FB
https://www.facebook.com/events/1401860 ... 40/?ref=22

Na fb nie wszyscy mają konto lub mało zaglądają tak jak ja. I tez tam nie grzebie jeśli ktos mi wydarzenia nie podrzuci.
Wątek z miauka szkoda,że nie był w pierwszym poście wklejony .Ja go nie zauważyłam. :cry: Tutaj jednak przydałoby się wszystko wkleić by nie wędrować po wydarzeniach i nie poszukiwać ich.
mopacz78 nie neguję ,że macie wiele kotów i to w różnym "stadium". Wiem jak to jest. Chodzi tylko o to ,że w tym wątku właśnie takich konkretów zabrakło jakie ty napisałaś. Wiele osób zaglądało i... Nikt nic nie naklepał. Nawet nie podniósł. A szkoda.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 506 gości