Pokaz kotów rasowych PZF - Toruń

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon cze 21, 2004 13:31

Oberhexe pisze:
Sydney pisze:
Oberhexe pisze:
kameo pisze: a wogóle to gdzie były norwegusie-milusie :crying: .

Zeby zobaczyc norwegi trzeba się było pofatygowac do Bydgoszczy - zobaczyłabyś dwa okazy nie w klatce, tylko w kartonach (akurat się pakujemy przed przeprowadzką i koty szaleją w kartonach, zaraz kilka fotek wrzucę) 8)


:cry: szkoda, że nie zdążyłam ich pomiziać przed przeprowadzką

Jeszcze zdążysz, do piątku - zapraszam 8)
Moze wpadniecie z panią mgr Aggatt?


Pewnie że bym chciała ale domyślam się jacy jesteście teraz zabiegani. Może będzie okazaj spotkać się na jakiejś wystawie :)
Amiś, Antoś, Bambosz, Pepsi i Cola

Sydney

 
Posty: 14742
Od: Pt mar 19, 2004 10:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Pon cze 21, 2004 13:32

Wrzuć fotki i daj się nacieszyć :P

kameo

 
Posty: 3871
Od: Pt maja 30, 2003 14:22
Lokalizacja: Bydgoszcz/Zakole Dolnej Wisły

Post » Pon cze 21, 2004 13:33

Na wystawie na pewno, w sierpniu w Bydgoszczy 8)

Oberhexe

 
Posty: 23476
Od: Nie sie 18, 2002 21:34
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon cze 21, 2004 13:37

Oberhexe pisze:Na wystawie na pewno, w sierpniu w Bydgoszczy 8)


nooo :) to będę na pewno :) ale będę mogła pomiziać? :oops:
tak bym chciała, bo na wystawie głaskałam MCO Archie i chciałabym wreszcie wiedzieć jaka jest różnica w dotyku :wink: :)
Amiś, Antoś, Bambosz, Pepsi i Cola

Sydney

 
Posty: 14742
Od: Pt mar 19, 2004 10:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Pon cze 21, 2004 13:39

Sydney pisze:
Oberhexe pisze:Na wystawie na pewno, w sierpniu w Bydgoszczy 8)


nooo :) to będę na pewno :) ale będę mogła pomiziać? :oops:
tak bym chciała, bo na wystawie głaskałam MCO Archie i chciałabym wreszcie wiedzieć jaka jest różnica w dotyku :wink: :)

W sierpniu... jesli nie będziemy na tygodniu miodowym ;) to przyjadę z Szanownym Mężem :lol:
Obrazek
Obrazek

Keskese

 
Posty: 16010
Od: Pon lut 04, 2002 15:34
Lokalizacja: Toruń

Post » Pon cze 21, 2004 13:39

Sydney myślimy o tym samym :wink:

kameo

 
Posty: 3871
Od: Pt maja 30, 2003 14:22
Lokalizacja: Bydgoszcz/Zakole Dolnej Wisły

Post » Pon cze 21, 2004 13:41

kameo pisze:Sydney myślimy o tym samym :wink:


:lol:
Amiś, Antoś, Bambosz, Pepsi i Cola

Sydney

 
Posty: 14742
Od: Pt mar 19, 2004 10:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Pon cze 21, 2004 13:42

Keskese pisze:
Sydney pisze:
Oberhexe pisze:Na wystawie na pewno, w sierpniu w Bydgoszczy 8)


nooo :) to będę na pewno :) ale będę mogła pomiziać? :oops:
tak bym chciała, bo na wystawie głaskałam MCO Archie i chciałabym wreszcie wiedzieć jaka jest różnica w dotyku :wink: :)

W sierpniu... jesli nie będziemy na tygodniu miodowym ;) to przyjadę z Szanownym Mężem :lol:


no i taka postawa to mi się podoba :lol: :wink:
Amiś, Antoś, Bambosz, Pepsi i Cola

Sydney

 
Posty: 14742
Od: Pt mar 19, 2004 10:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Pon cze 21, 2004 13:43

Sydney pisze:nooo :) to będę na pewno :) ale będę mogła pomiziać? :oops:
tak bym chciała, bo na wystawie głaskałam MCO Archie i chciałabym wreszcie wiedzieć jaka jest różnica w dotyku :wink: :)


ooo, a oburzacie się, że zwiedzający też by chcieli głaskać :wink: (żartuję, oczywiście). Moje dzieci nie pogłaskały na wystawie żadnego kota, choć moja mała (no, nie taka mała, do szkoły pójdzie), bardzo chciała wtulić się w pewnego (pewną) MCO 8)

izza

 
Posty: 804
Od: Pt wrz 26, 2003 14:32
Lokalizacja: Toruń

Post » Pon cze 21, 2004 13:46

izza pisze:
Sydney pisze:nooo :) to będę na pewno :) ale będę mogła pomiziać? :oops:
tak bym chciała, bo na wystawie głaskałam MCO Archie i chciałabym wreszcie wiedzieć jaka jest różnica w dotyku :wink: :)


ooo, a oburzacie się, że zwiedzający też by chcieli głaskać :wink: (żartuję, oczywiście). Moje dzieci nie pogłaskały na wystawie żadnego kota, choć moja mała (no, nie taka mała, do szkoły pójdzie), bardzo chciała wtulić się w pewnego (pewną) MCO 8)


:oops: tylko troszeczkę :wink:
Amiś, Antoś, Bambosz, Pepsi i Cola

Sydney

 
Posty: 14742
Od: Pt mar 19, 2004 10:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Pon cze 21, 2004 13:48

Izza, a kto by nie chciał (mój Tż to musiał mnie uciszać bo ochów i achów nie było końca-oczywiście nie miziałam kotów z wiadomych względów, chociaż ręce aż swędziały :wink: )

kameo

 
Posty: 3871
Od: Pt maja 30, 2003 14:22
Lokalizacja: Bydgoszcz/Zakole Dolnej Wisły

Post » Pon cze 21, 2004 13:50

Ja pogłaskać musiałam kocisze Archie, zresztą inni przechodnie tego nie robili więc chyba za bardzo się nie denerwowałe, no nie mogłam się oprzeć, no i devon rexa, cudo :) ale tylko chwilkę :oops: :wink: :)
Amiś, Antoś, Bambosz, Pepsi i Cola

Sydney

 
Posty: 14742
Od: Pt mar 19, 2004 10:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Pon cze 21, 2004 13:58

Sydney pisze:
Oberhexe pisze:Na wystawie na pewno, w sierpniu w Bydgoszczy 8)


nooo :) to będę na pewno :) ale będę mogła pomiziać? :oops:

Będziesz 8) Tylko proszę o wyrozumiałość - na wystawy jeździmy ze srodkiem odkażającym i prisimy chętnych o zdezynfekowanie rąk - zeby z kota na kota czegoś nie przenieść :oops:

Kameo, wrzuciłam fotki 8)

Oberhexe

 
Posty: 23476
Od: Nie sie 18, 2002 21:34
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon cze 21, 2004 14:04

Oberhexe pisze:
Sydney pisze:
Oberhexe pisze:Na wystawie na pewno, w sierpniu w Bydgoszczy 8)


nooo :) to będę na pewno :) ale będę mogła pomiziać? :oops:

Będziesz 8) Tylko proszę o wyrozumiałość - na wystawy jeździmy ze srodkiem odkażającym i prisimy chętnych o zdezynfekowanie rąk - zeby z kota na kota czegoś nie przenieść :oops:

Kameo, wrzuciłam fotki 8)


Zgadzam się na wszystko!! :)
Amiś, Antoś, Bambosz, Pepsi i Cola

Sydney

 
Posty: 14742
Od: Pt mar 19, 2004 10:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Pon cze 21, 2004 14:15

kameo pisze:Izza, a kto by nie chciał (mój Tż to musiał mnie uciszać bo ochów i achów nie było końca-oczywiście nie miziałam kotów z wiadomych względów, chociaż ręce aż swędziały )

A bo trzeba było głośno krzyczeć, przeca pisałam, że dziewczyny jadą coby się do ludzi przyzwyczajać. Kto chciał, dostawał odkażacz nałapny i mógł wyściskać panienki, niektórzy się załapali :D

My baaardzo mile wspominamy ten pokaz. Spotkaliśmy wreszcie wiele wspaniałych osób, a przy okazji nasze dziewczyny osiągnęły nowy poziom akceptacji dwunożnych. Pierwsze dwie godziny były dla nich mocno stresujące (tłum ludzi + duszno + bardzo duży hałas), potem atmosfera powoli się uspokoiła :wink: Z ludźmi, którzy przyszli na pokaz można było godzinami dyskutować i o dziwo trafiły się tylko dwie czy trzy osoby z tych "hodowców inaczej".

Co do kotów - pokaz był organizowany przez PZF, ale część kotów była z innych związków (np. kotka MCO na przeciw nas była z SHKRP). Norwegów faktycznie nie było - w tych hodowlach, z którymi mam kontakt akurat kotki rodziły albo były w zaawansowanej ciąży. Taki zbieg terminów. :roll:

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy nas tam odwiedzili. Istnieje szansa, że pojawimy się na wystawie w Bydgoszczy, ale to zależy od organizatorów (już nad tym pracują).
Archie + Czorcia Strachulec + Duszka za TM + reszta bandy

archie

 
Posty: 351
Od: Pt paź 31, 2003 12:12
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: agatela, Chanelka, Google [Bot], Halina50, kasiek1510, raksa, Silverblue, Vi i 573 gości