Nasza kocia... maluszki, jeden niewidomy, prośba o wsparcie.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw paź 16, 2014 21:15 Re: Nasza kocia rodzinka, króliczka ['] Franuś chory.

agnieszka.mer pisze:Ani chwili odpoczynku od nieszczęść, biedna królisia, biedny kicor.
Za zdrowie bidoka :ok:

Dziękuję :1luvu:


U nas życie toczy się dalej
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Niunia po sterylizacji
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Niewidoma Bisia(ze specjalnymi pozdrowieniami dla cioci mb :1luvu: )
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kasia
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Ciekuśnik Malutki :wink:
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Boluś i Tola
Obrazek Obrazek

Franuś robi siusiu :D :1luvu: :D
Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw paź 16, 2014 21:50 Re: Nasza kocia rodzinka, króliczka ['] Franuś chory.

Kochana Bisia :1luvu:
Przekaż jej całusy ode mnie :D

Widać, że ogródek jest super rozrywką dla wszystkich.

Piękne zdjęcia pięknych kotów :D

Za zdrówko Franusia :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw paź 16, 2014 22:13 Re: Nasza kocia rodzinka, króliczka ['] Franuś chory.

mb pisze:Kochana Bisia :1luvu:
Przekaż jej całusy ode mnie :D

Widać, że ogródek jest super rozrywką dla wszystkich.

Piękne zdjęcia pięknych kotów :D

Za zdrówko Franusia :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Dziękujemy :1luvu:

Marysiu, ludzie to są świnie, normalnie nie do pomyślenia, świnie i chciwi do potęgi entej!
Wczoraj gdy byłam w lecznicy na sterylizacji z moją sunią, tą którą wzięłam z lecznicy od pani doktor, to dowiedziałam się, że drugą taką samą jak moja, czyli charcika włoskiego, wzięła jakaś pani, która podobno ona, jak i jej rodzina byli zauroczeni. No dobry domek niby się wydawało, wetka się cieszyła, a tu dowiaduje się, że ta facetka wystawiła ją na allegro i sprzedała.
No w głowi mi się nie mieści, jak można być tak pazernym, tak chciwym, jak się nie wstydzi, przecież tam chodziła do lecznicy.
Pani doktor przygarnia wszystkie podrzucane zwierzęta, ratuje chore....normalnie mnie krew zalewa na taką pazerność, co za wyrachowanie!
A jak się dowiedziała o tym, to już jutro napiszę, ale oczywiście jak kogoś będzie to interesować.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw paź 16, 2014 23:04 Re: Nasza kocia rodzinka, króliczka ['] Franuś chory.

a zapewne dostała sunię za darmo ? nie wiem czy tacy ludzie kochają nawet samych siebie ?
dziś dla wielu liczy się tylko pieniądz, to zwykłe świństwo...masz rację ale coś zarobiła na suni
nie pojmuję takich ludzi, widać mój ptasi móżdżek nigdy się nie rozwinął :roll:
pewnie nawet nie pomyślała o suni, jaki to dla niej stres...coraz bardziej nie lubię ludzi

a foty piękne, szczęśliwe na trawce....i to wszystko zawdzięczają Twojej bezinteresownej miłości :1luvu: :201494 :201494
30.07.09 Maciuś [*] 02.10.10 Kocik [*] 16.12.10 Pusia [*] 10.07.14 Meliska[*] 23.01.18 Boluś [*] Kubuś [*] 07.10.2019 Kisia [*] 09.06.2021 Piracik [*] 07.03.2022 Kacperek [*] 05. 01. 2024 Belfaścik [*] 16. 02. 24 wybaczcie mi, do zobaczenia...

puszatek

Avatar użytkownika
 
Posty: 21729
Od: Sob lut 05, 2011 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw paź 16, 2014 23:22 Re: Nasza kocia rodzinka, króliczka ['] Franuś chory.

jak można...po prostu nie znajduję słów na to, jacy potrafią być ludzie. koszmar. dobrze, że Twoja niunia trafiła na dobry dom, Twój :1luvu:

super mają kotki na trawce! :mrgreen:

mssunflower

Avatar użytkownika
 
Posty: 582
Od: Pon wrz 02, 2013 22:21
Lokalizacja: miasto moje

Post » Pt paź 17, 2014 15:14 Re: Nasza kocia rodzinka, króliczka ['] Franuś chory.

piękne futerka :1luvu: Myślę, Aniu,że przeprowadzka spodobała im sie bardzo-tyle radości z własnego ogródka :201461 Za Franusia :ok: :ok: :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt paź 17, 2014 16:08 Re: Nasza kocia rodzinka, króliczka ['] Franuś chory.

Faktycznie, ohyda :evil:

Mam nadzieję, że teraz ten piesek nareszcie ma kogoś, kto go pokochał.

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt paź 17, 2014 20:21 Re: Nasza kocia rodzinka, króliczka ['] Franuś chory.

mb pisze:Faktycznie, ohyda :evil:

Mam nadzieję, że teraz ten piesek nareszcie ma kogoś, kto go pokochał.

Tak ma już swoją nową pańcię która kupiła drugiego takiego pieska do towarzystwa tej pierwszej.(Ja nigdy w życiu bym nie wydała żadnego dorosłego zwierzaka bez sterylizacji, bo pewności nigdy się nie ma czy nie będzie ich rozmnażać, szczególnie te rasowe ale wetka ufa.) :?

Pani doktor dowiedziała się o sprzedaży tej suni od lekarza, który do niej zadzwonił gdy tamta pani poszła z kupioną sunią do weta.
weta zainteresowało to, iż piesek nie wyglądał na rocznego jak było wystawione w ogłoszeniu i zobaczył wpis w książeczce ze stemplem pani doktor.
Sunia ma ponad 2 lata i kamień na zębach zdradził jej wiek, i tak po nitce do kłębka wyszło szydło z worka.
Do tego ta sprzedająca zrobiła jej czip gdzie już jeden sunia miała. Podobno też jakieś papiery też wykombinowała.


A taki czarnuszek, przyniesiony w ciężkim stanie do lecznicy prosi o kciuki.
Kotek nie ma ogonka, wyrwany odbyt, złamaną łapę tylną. Jest już zoperowany i Pani doktor daje mu 5 dni aby się załatwiał(na razie coś tam tylko popuszcza) i zaczął stawać na łapki bo teraz się przemieszcza po klatce ale czołgając się. :(
Pani doktor martwi się tylko, że nikt takiego kaleki nie weźmie ale ja poprosiłam, aby go ratowała i zrobiła wszystko by mógł funkcjonować gdzieś w nowym domku (tu mam na myśli jeden bardzo domek, :1luvu: i mam nadzieję, że jeżeli kotek zaczął by jakoś sobie radzić, to domek by nie odmówił mu kącika i skrawka serca za tyle bólu i cierpienia :cry: ).

Obrazek Obrazek

Dzisiaj do lecznicy zabrałam 3 koty, Franusia na kontynuację antybiotyku na ten jego pęcherz, Kasię też na kontynuację antybiotyku na tą zmianę-guzka na boczku, i i 15 letnią staruszkę Lusię na steryd na tą jej astmę. Dodatkowo te 3 koty zostały odrobaczone zastrzykiem a reszta 9 kotów dostała tabletki na robale do domu.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob paź 18, 2014 17:16 Re: Nasza kocia rodzinka, króliczka ['] Franuś chory.

jak czarnuszek z lecznicy, Aniu ? co u Franusia ?

pozdrawiamy cieplutko :1luvu:
30.07.09 Maciuś [*] 02.10.10 Kocik [*] 16.12.10 Pusia [*] 10.07.14 Meliska[*] 23.01.18 Boluś [*] Kubuś [*] 07.10.2019 Kisia [*] 09.06.2021 Piracik [*] 07.03.2022 Kacperek [*] 05. 01. 2024 Belfaścik [*] 16. 02. 24 wybaczcie mi, do zobaczenia...

puszatek

Avatar użytkownika
 
Posty: 21729
Od: Sob lut 05, 2011 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie paź 19, 2014 18:54 Re: Nasza kocia rodzinka, króliczka ['] Franuś chory.

trzymamy za wszystko :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Pon paź 20, 2014 11:36 Re: Nasza kocia rodzinka, króliczka ['] Franuś chory.

wielkie kciuki za cudownego czarnuszka, wyzdrowieje i będzie szczęśliwie żył :ok: :ok: :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon paź 20, 2014 12:57 Re: Nasza kocia rodzinka, króliczka ['] Franuś chory.

Aniu, ja to bym babę zgłosiła do Urzędu Skarbowego za nielegalny interes zarobkowy :evil:
Obrazek]Obrazek

Modjeska

 
Posty: 5853
Od: Pt mar 31, 2006 20:52
Lokalizacja: Zalesie Górne

Post » Wto paź 21, 2014 10:28 Re: Nasza kocia rodzinka, króliczka ['] Franuś chory.

puszatek pisze:jak czarnuszek z lecznicy, Aniu ? co u Franusia ?

Czarnuszek w lecznicy bardzo dziki albo z bólu taki agresywny.
Rana po wyrwaniu ogonka ładnie się goi ale ta złamana łapka dalej boli. W niedzielę pierwszy raz zrobił(a) kupkę i dzisiaj też widziałam na podkładzie(minutę wcześniej wymieniany).
Musi być jeszcze w lecznicy co najmniej tydzień z racji brania leków i opieki tam. Ja mogę dopiero wziąć jak już będzie w miarę zaleczony.
Tak bardzo bym chciała aby po koszmarze jaki przeszedł ktoś pokochał to stworzonko. :cry:

Obrazek Obrazek Obrazek

A taka dziewuszka 4-5 miesięczna szuka domku, jest świetna, mała ale chojrana i nie da sobie w przysłowiową kaszę dmuchać.
Głaski jak najbardziej uwielbia, ale na zasadzie wtedy kiedy ona chce, na kolanka też przychodzi i tuli się w tedy kiedy ona chce.
Łapkami też potrafi wymachiwać :wink: szczególnie jak piesek chciał ją powąchać.

Obrazek Obrazek Obrazek

Franuś i Kaśka dostały zastrzyki i zapas do domu na tydzień.
Kasi zmniejsza się ta zmiana boczku :ok: a Franuś sika do kuwetki. :ok:

Modjeska pisze:Aniu, ja to bym babę zgłosiła do Urzędu Skarbowego za nielegalny interes zarobkowy :evil:

Te wszystkie nielegalne hodowle bym zgłosiła.

alessandra pisze:wielkie kciuki za cudownego czarnuszka, wyzdrowieje i będzie szczęśliwie żył :ok: :ok: :ok:

Też mam taką nadzieję Ola.
Ostatnio edytowano Wto paź 21, 2014 17:08 przez Anna61, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto paź 21, 2014 16:57 Re: Nasza kocia rodzinka, króliczka ['] Franuś chory.

Mój kotuś z czarnuszkiem się bije,od wczoraj mruży oczko i ma zaczerwienioną dolną obwódkę,myślę że podczas tych starć czarnuszek mógł zadrapać go w to oczko,oby kotusiowi przeszło :(

yolaantaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 284
Od: Śro lis 14, 2012 14:10
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post » Śro paź 22, 2014 13:19 Re: Nasza kocia rodzinka, króliczka ['] Franuś chory.

yolaantaa pisze:Mój kotuś z czarnuszkiem się bije,od wczoraj mruży oczko i ma zaczerwienioną dolną obwódkę,myślę że podczas tych starć czarnuszek mógł zadrapać go w to oczko,oby kotusiowi przeszło :(

Powinno przejść, choć czasem ropieje i trzeba iść do lecznicy. Rób mu okłady ze świetlika lub rumianku, choć ten drugi potrafi czasem uczulać.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Nul i 306 gości