Drzwiczki do zamontowania w drzwiach od łazienki - jakie?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sty 19, 2014 11:26 Drzwiczki do zamontowania w drzwiach od łazienki - jakie?

Cześć :)
Muszę zakupić drzwiczki dla kociaków, aby móc zamykać wreszcie drzwi od łazienki. Kłopot jest taki, że 2 z 4 to są straszne strachoputy i drzwiczki z magnesem je przestraszą. W zaadzie nawet ciężkie drzwiczki będą dla nich nie do przejścia, bo Grubas kiedyś nie potrafił przejść przez takie mniej więcej drzwiczki do kuwety:
Obrazek
Stał przed nimi, z opartą o nie głową i żałośnie jęczał. Nie poruszyły się. Musiałam je zdjąć. Dlatego szukam czegoś bardzo lekkiego. Może takie?:
http://animalia.pl/produkt,26599,trixie-freecat-drzwiczki-xl-biale-czterofunkcyjne.html
Najlepiej coś prosteg, nie muszą być wielofunkcyjne..

I&S

Avatar użytkownika
 
Posty: 558
Od: Śro paź 12, 2011 10:57
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 19, 2014 13:18 Re: Drzwiczki do zamontowania w drzwiach od łazienki - jakie

Ja mam zamontowane właśnie takie drzwiczki z Trixie. Ale ponieważ moje koty to też strachulce wymontowałam magnes i całe to ustrojstwo do blokowania drzwiczek i teraz poruszają się bardzo swobodnie, nawet sama czynność zamykania drzwi do wc powoduje, że kocie drzwiczki samoczynnie mocno się poruszają. Chwilę trwało zanim nauczyły się przez nie przechodzić, ale teraz nie ma żadnego problemu :)
Trufla, Lili i Imbir
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Beasia

 
Posty: 3425
Od: Pt maja 22, 2009 12:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510, tilin i 316 gości