Kot 10 letni nie załatwia się do kuwety-pomocy!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sty 15, 2014 20:42 Re: Kot 10 letni nie załatwia się do kuwety-pomocy!

pchełeczka pisze:U mnie działała zazwyczaj mieszanka brudnego używanego żwirku albo zwyczajnie moim kotom dostawiałam czysta kuwetę a brudna stawiałam do tymczasa. Ostatnio Czarna i Gamoń mi na początku lali gdzieś na kanapy ale odpowiednia kuweta wystarczyła.
Spróbuj ze żwirkiem bentonitowym. One są takie gliniane i być może najlepiej będzie to ziemię imitować. Ewentualnie prawdziwy piasek, ziemia itp. W końcu załapie. Z całą pewnością.



Zmieszany był zwirek czysty z brudnym i nic. koło kuwety stał drapak ,podrapał sobie ale kuwetę omija wielkim łukiem, kuweta oczywiście otwarta, zsikał sie na kocyk na którym spi. Kupy jeszcze od 2 dni nie zrobił
Ogonek wraca ....starości dożyje u mnie - ma DS[*] NA ZAWSZE W MOIM SERCU KOCHANIE
viewtopic.php?f=13&t=129691


Obrazek

iza.73

 
Posty: 385
Od: Pon cze 15, 2009 13:26

Post » Śro sty 15, 2014 20:55 Re: Kot 10 letni nie załatwia się do kuwety-pomocy!

A próbowaliście go zamknąć na niedużej powierzchni? Np w łazience z taką kuwetą? W ogóle jak się załatwi to może spróbujcie zamiast to sprzątać to zasypać odchody żwirkiem żeby naciągnał i wpakować to wszystko do kuwety. Oczywiście nie sprzątać kuwety. Tak żeby został jego zapach. To byłoby jedyne miejsce które będzie mógł zagrzebywać. Może to podziała? Podłogę ogarnąć potem jak zwykle. ;P
A zwykła ziemia nie działa?
Obrazek

pchełeczka

 
Posty: 1691
Od: Pt kwi 13, 2012 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sty 15, 2014 21:09 Re: Kot 10 letni nie załatwia się do kuwety-pomocy!

pchełeczka pisze:A próbowaliście go zamknąć na niedużej powierzchni? Np w łazience z taką kuwetą? W ogóle jak się załatwi to może spróbujcie zamiast to sprzątać to zasypać odchody żwirkiem żeby naciągnał i wpakować to wszystko do kuwety. Oczywiście nie sprzątać kuwety. Tak żeby został jego zapach. To byłoby jedyne miejsce które będzie mógł zagrzebywać. Może to podziała? Podłogę ogarnąć potem jak zwykle. ;P
A zwykła ziemia nie działa?


Jest zamknięty na niedużej powierzchni w pralni z kuwetką oczywiście, ale on załatwia sie na miękkie więc nic tu nie naciągnie bo wsiąka w kocyk. Jeszcze spróbujemy antybiotyk zmienić o działaniu na pęcherz, bo teraz dostaje antybiotyk inny. Jutro będzie zapytanie do wetki
Ogonek wraca ....starości dożyje u mnie - ma DS[*] NA ZAWSZE W MOIM SERCU KOCHANIE
viewtopic.php?f=13&t=129691


Obrazek

iza.73

 
Posty: 385
Od: Pon cze 15, 2009 13:26

Post » Śro sty 15, 2014 21:52 Re: Kot 10 letni nie załatwia się do kuwety-pomocy!

Chyba zabrałabym kocyk. Zostawiłabym mu tylko jakieś coś drewniane pod tyłek żeby nie był na betonie albo płytkach. Jedyne miekkie to żwirek.
A może mu miejsce nie odpowiada? Może w jakimś zasłoniętym kątku trzeba to ustawić?
CIęza sprawa Ci powiem.... ;) Moje tymczasy załapywały szybko.
Obrazek

pchełeczka

 
Posty: 1691
Od: Pt kwi 13, 2012 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sty 15, 2014 21:57 Re: Kot 10 letni nie załatwia się do kuwety-pomocy!

pchełeczka pisze:Chyba zabrałabym kocyk. Zostawiłabym mu tylko jakieś coś drewniane pod tyłek żeby nie był na betonie albo płytkach. Jedyne miekkie to żwirek.
A może mu miejsce nie odpowiada? Może w jakimś zasłoniętym kątku trzeba to ustawić?
CIęza sprawa Ci powiem.... ;) Moje tymczasy załapywały szybko.


Moje też, wiec to taki mój pierwszy przypadek dlatego pytam
Ogonek wraca ....starości dożyje u mnie - ma DS[*] NA ZAWSZE W MOIM SERCU KOCHANIE
viewtopic.php?f=13&t=129691


Obrazek

iza.73

 
Posty: 385
Od: Pon cze 15, 2009 13:26

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 254 gości