Herbaciana norka Alienorka - 98 exo DT/DS

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw paź 30, 2014 9:17 Re: Fejsowa norka Alienorka czyli powoli oddychamy z ulgą

Patmol, dzięki za linka
większość fotek jest z DT u Alienor, z nowego domu są tam tylko dwa zdjęcia,
ale pewnie wszystko jest OK
Obrazek

violet

Avatar użytkownika
 
Posty: 4580
Od: Pon sty 07, 2013 17:17
Lokalizacja: koło Torunia

Post » Czw paź 30, 2014 10:56 Re: Fejsowa norka Alienorka czyli powoli oddychamy z ulgą

Kończąc temat - wystarczyłoby, żeby Alienor dostała wiadomość od Fundacji: trafił się dla Sivir super dom, godny zaufania, szkoda nie skorzystac z okazji, przekazujemy więc psinkę razem z całą dokumentacją medyczną i zaleceniem udania się do weta w celu zrobienia tego i tamtego, w najbliższym czasie poinformujemy co z pieskiem.
Jasna, prosta informacja, nie wywołująca paniki.
Plus późniejsze informacje, że Sivir była u weta, zrobiono co trzeba, i jakaś fotka lub kilka z nowego domu.
I nie byłoby całego zamieszania.
Takie jest moje prywatne zdanie.

Alienorku, to co ty z Basileusem, ja mam z Ofelią. Rybuchny też kocha i prawie z ręki wyrywa (pod warunkiem, że świeżutka, ładnie pachnąca, albo wędzona). Obecnie muszę chodzić po kuchni nakładając Dexterowi z saszetki na spodek, bo Ofelia chętnie by się dorwała i wyżarła. Śmieciojadka jedna :evil:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33222
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw paź 30, 2014 13:10 Re: Fejsowa norka Alienorka czyli powoli oddychamy z ulgą

Wydaje mi się, że wszystko co złe to już przeszłość i pozostaje mieć nadzieję, że sunia będzie zdrowa i szczęśliwa w nowym domu :ok:
Trufla, Lili i Imbir
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Beasia

 
Posty: 3425
Od: Pt maja 22, 2009 12:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post » Czw paź 30, 2014 13:34 Re: Fejsowa norka Alienorka czyli powoli oddychamy z ulgą

Prawdopodobnie widzę Alienor wśród podpowiadanych znajomych na FB... :wink: i zgadzaliby się wspólni znajomi z naszego forum...
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw paź 30, 2014 13:34 Re: Fejsowa norka Alienorka czyli powoli oddychamy z ulgą

Witajcie wszyscy :) Pozdrawiamy cieplutko w ten zimny czas :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw paź 30, 2014 14:26 Re: Fejsowa norka Alienorka czyli powoli oddychamy z ulgą

kussad pisze:Prawdopodobnie widzę Alienor wśród podpowiadanych znajomych na FB... :wink: i zgadzaliby się wspólni znajomi z naszego forum...


hehehe - ja juz wysłałam zaproszenie , a i Patmol namierzyłam :ok:

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15070
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw paź 30, 2014 14:49 Re: Fejsowa norka Alienorka czyli powoli oddychamy z ulgą

bardzo mi miło :kotek:

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw paź 30, 2014 15:20 Re: Fejsowa norka Alienorka czyli powoli oddychamy z ulgą

klaudiafj pisze:Witajcie wszyscy :) Pozdrawiamy cieplutko w ten zimny czas :)

Witaj Klauduś :) dzień zimny, ale u Ciebie ciepełko (widziałam na wątku :P )
Trufla, Lili i Imbir
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Beasia

 
Posty: 3425
Od: Pt maja 22, 2009 12:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post » Czw paź 30, 2014 16:02 Re: Fejsowa norka Alienorka czyli powoli oddychamy z ulgą

heh no tak, prażę koty :D
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw paź 30, 2014 19:41 Re: Fejsowa norka Alienorka czyli powoli oddychamy z ulgą

Atawizm górą - kierowani pamięcią przodków kojarzymy ognisko (nawet w kominku) z ciepłem, sytością, bezpieczeństwem. Dlatego tak chętnie siedzimy przy ognisku i wpatrujemy się w tańczące płomienie.że się tak powymądrzam.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24228
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Czw paź 30, 2014 21:14 Re: Fejsowa norka Alienorka czyli powoli oddychamy z ulgą

ja tez Cię zaprosiłam Alienorku :) i przez przypadek widzę, ze mam wspólną znajomą z patmol :D świat jest mały, a koci świat jeszcze mniejszy

margoth82

 
Posty: 1409
Od: Pon lut 15, 2010 21:10

Post » Czw paź 30, 2014 21:25 Re: Fejsowa norka Alienorka czyli powoli oddychamy z ulgą

To jeszcze na pw poproszę jak się nazywasz na FB? Bo potencjalnych zaproszeń od groma mam :o .
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24228
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Sob lis 01, 2014 22:33 Re: Fejsowa norka Alienorka czyli powoli oddychamy z ulgą

Na FB SP jest nowe zdjęcie Sivir na poduchach z widokiem na ogród, gdzie ma dokładnie taką trawkę jak lubi - dość krótko przyciętą :ok: .
Kociaste nasze dzisiejsze jeżdżenie po grobach zniosły nieźle, zwłaszcza, że wróciłyśmy po załatwieniu tych lokalnych do domu coś zjeść, ogarnąć Fio i pojechałyśmy do moich dziadków ze strony mojego Taty, jego brata i siostry. Tylko mam wrażenie, że szanse na wyjazd na grób J. są znikome (jutro oczywiście), bo mi organizm jasno daje do zrozumienia, że cokolwiek przesadziłam z tym jeżdżeniem i chodzeniem :roll: .
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24228
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon lis 03, 2014 21:09 Re: Fejsowa norka Alienorka czyli powoli oddychamy z ulgą

Zdycham od popołudnia brzusznie, więc cieszę się, że koty nie zdemolowały całkiem mieszkania i nie rozrabiają za bardzo - nie mam chwilowo sił ani na nerwy, ani na porządki...
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24228
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon lis 03, 2014 21:12 Re: Fejsowa norka Alienorka czyli powoli oddychamy z ulgą

Trzymaj się, Alienorku!
Ja też lekko zdycham, przeziębienie mnie dopada. Właśnie zaczełam kurację - grzańca żłopię, z imbirem, cynamonem i miodem. Gardło przestaje boleć. Ale katar będę mieć na bank. Byle tylko bez gorączki...

Mieszkaniem się nie przejmuj, od chwilowego bałaganu nikt jeszcze nie umarł :wink:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33222
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Majestic-12 [Bot], Szeska i 254 gości