Herbaciana norka Alienorka - 98 exo DT/DS

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto wrz 23, 2014 14:26 Re: Deszczowa norka u Alienorka

Może być i west :) I do maltańczyka mówili, że podobna, bo oczywiście musiałam pokazać wszystkim zdjęcia Sivir :ryk:

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Wto wrz 23, 2014 14:55 Re: Deszczowa norka u Alienorka

W sumie z umaszczenia to raczej dandie dinmont terrier. Ogon i uszy też się zgadzaja :mrgreen: , tylko łapy za długie.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Wto wrz 23, 2014 15:07 Re: Deszczowa norka u Alienorka

Serio... podobna...
to ja już nie wiem mix czego ona jest... :oops:
nie wiem co wpisać... wpisałam tego westa, zmienić?

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Wto wrz 23, 2014 15:19 Re: Deszczowa norka u Alienorka

a czy ona musi byc do czegos podobna?
nie może być niewielką suczką o imieniu Sivir? :roll:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Wto wrz 23, 2014 15:22 Re: Deszczowa norka u Alienorka

moze być west, może być dandie dinmont terrier (przyciagnie uwagę jak nic).
Kinnia - jak się pisze że mieszanka z czymś, to ludzie chętniej zerkna :mrgreen: .
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Wto wrz 23, 2014 18:04 Re: Deszczowa norka u Alienorka

No więc tu córka Alienor (tak to ja) Zdjęcia ze spacerku z Sivir. Zdjęcia robił kumpel. Pozdrawiam i zarzucam linkiem: https://www.facebook.com/media/set/?set ... a145aff18e :ok: :ok: :ok:
Obrazek

miko-dono

 
Posty: 65
Od: Pt lut 17, 2012 17:49

Post » Wto wrz 23, 2014 18:13 Re: Deszczowa norka u Alienorka

Piękna :) :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Wto wrz 23, 2014 20:57 Re: Deszczowa norka u Alienorka

Młoda mi powiedziała, że była 2h z Sivir na spacerku - widzę że je na Dzikie Pola wyniosło :D . Aha - strajk głodowy odwołany. Jak przyszłam to całe śniadanie było w misce, Basileus czuł wyraźne ciągoty, ale Sivir zabraniała. Więc powiedziałam przepaściołkowi, że jak pójdę z sunią na spacer, to zostawię drzwi otwarte i będzie mógł zjeść (chrupki zamierzałam schować). No i oczywiście Sivir zjadła wszystko włącznie z chrupkami, bo nie ma, że jakieś koty będą wyjadać jej jedzenie :roll: .
Na spacerze siku było, kupy nie, choć 2 razy jakby się zbierała. Wczoraj na spacerze z Alą robiła, ale potem nie. Z drugiej strony mało potem jadła, więc może się nie zebrało?
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Wto wrz 23, 2014 21:05 Re: Deszczowa norka u Alienorka

wiem, że chętniej - snopki :evil: musza błysnąć :evil:
przypominaja mi sie moje "leśne koty" : jak to? to pan rozdaje tak sobie norweskie leśne? - nie norweskie tylko koty z lasu, - a to nie, dziekuję

mix ...- ona jest małą sunią o imieniu Sivir
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Wto wrz 23, 2014 21:15 Re: Deszczowa norka u Alienorka

Kinnia - to nie tak - chodzi o przyciągnięcie uwagi ludzi w pierwszej chwili. A odsiew będzie prowadziła OlaLola :1luvu: , więc mi odpadnie ta orka na ugorze :D .
Nie wiem jak u Was, ale u mnie w Biedronce pojawił się chleb koperta - pszenno-żytni z sezamem, siemieniem, słonecznikiem - absolutnie pyszny :catmilk: . A w Katowicach go nie ma.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro wrz 24, 2014 6:16 Re: Deszczowa norka u Alienorka

fajne zdjecia
pójdę sprawdzić ten chleb 8)

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro wrz 24, 2014 7:30 Re: Deszczowa norka u Alienorka

Jaki mix ??
Oczywiście macie większe doświadczenie w ogłoszeniach, ale ja bym wolała, żeby ludzie dzwonili tacy co się zainteresowali 'czystym mieszańcem' i jego charakterem i urokiem, niż dlatego, że jakiś procent 'jakiejś rasy' się w psie gnieździ. Taki odsiew od początku. Pomijając niebezpieczeństwo, że później pies zostanie oddany/porzucony bo się okaże, ze tego procenta za mało.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23008
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro wrz 24, 2014 7:50 Re: Deszczowa norka u Alienorka

Mamy kupę - duża i zdrowa poszła na spacerku rano. Żeby nie było za różowo Sivir podrapała się na brzuszku przy zroście po sterylce - jako panikara przemyłam przegotowaną wodą i popsikałam octenisepetem. Dziś już lepiej, ale i tak na wszelki W w sobotę lądujemy u weta. Teraz mam do pracy na 10.30 więc musiałabym odbierać nadgodziny i bardzo się stresować, więc jako że nie wygląda to źle doczekamy do soboty.
morelowa - jasne, że w wyniku odsiewu zostaną tylko ci, którzy będą zainteresowani tym konkretnym psem, ale jeśli nie ma u mnie siedzieć nie wiadomo ile, to trzeba jakoś "złapać ich spojrzenie". Przecież jak popatrzą na zdjęcia, to widać że od rasowego dandie czy westa różni się długością łap. Jest wysterylizowana, więc żadne pseudo nie będą zainteresowane.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro wrz 24, 2014 7:58 Re: Deszczowa norka u Alienorka

morelowa pisze:Jaki mix ??
Oczywiście macie większe doświadczenie w ogłoszeniach, ale ja bym wolała, żeby ludzie dzwonili tacy co się zainteresowali 'czystym mieszańcem' i jego charakterem i urokiem, niż dlatego, że jakiś procent 'jakiejś rasy' się w psie gnieździ. Taki odsiew od początku. Pomijając niebezpieczeństwo, że później pies zostanie oddany/porzucony bo się okaże, ze tego procenta za mało.


nie ma chyba w tym nic złego
przynajmniej mam taką nadzieję :oops:

jak szukałam trzy lata temu psa dla siebie
byłam zafascynowana łajkami zachodniosyberyjskimi
kupowanie rasowej łajki, w moim przypadku, byłoby całkiem bez sensu -bo to pies dla myśliwego, nie nadający się raczej do życia w mieście
więc
szukałam psa "w typie łajki" średniego psa. o budowie łajki z charakterystycznym, zakręconym ogonkiem 8) https://www.google.pl/search?q=%C5%82aj ... _&imgrc=_z jasnym, gęstym futrem, przyjaznego dla ludzi i w sumie niezależnego, przyjaznego dla ludzi i oddanego właścicielowi

i w ten sposób znalazłam swoją Caillou, jest dokładnie takim psem jakiego szukałam
nie jest łajką, ale ma w sobie takie tendencje łajki -tyle ile trzeba

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro wrz 24, 2014 9:10 Re: Deszczowa norka u Alienorka

Generalnie też nie lubię jak się typowemy kundelkowi jakąś rasę przypisuje, ale myślę, że Sivir mixem jest :mrgreen:
Jak Jej Alienor spa zrobi to myślę, że w ogóle będzie cudem piękności i chętnych powinno być dużo :)

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Szeska i 514 gości