Czy moja kotka może być w ciąży?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sty 24, 2014 0:39 Re: Czy moja kotka może być w ciąży?

Kamil50kk pisze:Kotki wciąż niema.Z tym cukrem to naprawdę nie kłamie,moja sąsiadka to walnięta ciastomaniaczka. Kotki szukałem wszędzie wołałem,jeszcze jutro pójdę do wielkiej stodoły poszukać.Ferie dopiero za 2 tygodnie :roll:


No dobrze Kamilu, szukaj jej. Koty najlepiej niestety szuka się późną nocą od 2-giej do 4-tej. Wtedy miasto śpi a łowcy mają
teren dla siebe.
Spróbuj wynosić w jedno miejsce jedzeni, zanęcać nią.
OBAWIAM SIĘ , że jednak coś jej się mogło stać. Szkoda kotki.
Widzisz my tu często histeryzujemy na forum ale nie bez powodów, Tu same tragedie a mało happy endów.
Nauczyło Cię coś to podejście do kotki ?
Jeśli wróci - pojedziesz z nią na sterylkę adorcyjną ?
Wiesz ile kotów powstaje z jednej kotkiw ciągu jej życia ?
Tutaj opoglądow patrz , kliknij w obrazek i powiększ:
Obrazek

A teaz powiedz mi ile z tych kociąt ,które przetrwa trafi do dobrych , odowiedzialnych osób> A ile trafii do odób, które za jakis
czas wywalą je na ulicę bo:
-drapały meble,
-kłaczyły po domu
-ktoś dotał alergię,
-urodziło się nowe dziecko w domu,
-przeprowadzają się
-znudził im się
- i tysiące innych… równie ciekawych powodów można wymyślić chcąc się pozbyć problemu.

Koty wychodzące często giną pod kołami samochodów, chcesz by wychodził/a to zrób w ogrodzie wolierę coś takiego : Obrazek,

lub takie ogrodzenie działki -ponoć nie do przejścia kąt 45 ztopni u góry dla kota o ile drzew w pobliżu nie nasadzisz . Bo nawieją z dzrzewa.


http://siatmar.slask.pl/Stadion-Wisla-K ... r-163.html

wtedy kota utrzymasz w ogródku - są spcjaliści zakładające takie ogrodzenia nie do sforsowania dla kota.
Ważne nie sadzić drzew w pobliżu bo zmykną przez te drzewa.

No ale teraz najważnejsze, żebyś tą kocicę znalazł. Niech Ci się powiedzie , :roll:
Z lęku przed rusycyzmem wielu naszych braci, nie mówi „kot się czai”, lecz „kot się herbaci” ---- Jan Sztaudynger
Obrazek...ObrazekA tu znajdziesz nasz koci wątek: http://tiny.pl/hk6cq

Monika_Krk

Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Od: Wto lis 27, 2012 12:51
Lokalizacja: Kraków - tu żyją Smoki, Lajkoniki i Koty .

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510, Maomao i 281 gości