Tulinek ,czyli kot, który. DO ZAMKNIĘCIA -dziękujemy

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sie 22, 2014 10:23 Re: Tulinek i przyjaciele -czyli kot, który... czarne małe d

A! I jeszcze jedno - dzisiaj rano umyła maluszki :) :) :) bez prychania, bez packania łapą :1luvu:

j.szmudrowska

Avatar użytkownika
 
Posty: 178
Od: Sob lip 28, 2012 21:56

Post » Pt sie 22, 2014 10:37 Re: Tulinek i przyjaciele -czyli kot, który... czarne małe d

Edytko :1luvu: , cudowne wiadomości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Pon sie 25, 2014 8:11 Re: Tulinek i przyjaciele -czyli kot, który... czarne małe d

koteczka już po dwóch dniach brania zylkene jest oaza spokoju, jest bardzo przymilną koteczką-uwaga nie prycha na swoje dzieci, zaczęła je myć i obecnie dzieciaki maja dwie opiekunki- swoja mamę i Zosię :D

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon sie 25, 2014 8:30 Re: Tulinek i przyjaciele -czyli kot, który... czarne małe d

po kotach sądząc już jesień zawitała,że o temperaturze nie wspomnę :?
ObrazekObrazek
gdzie jest granica pomiędzy kotem a ...kotem ? :wink:
Obrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon sie 25, 2014 8:34 Re: Tulinek i przyjaciele -czyli kot, który... czarne małe d

Obrazek
mina Parysa wskazuje,że chyba sie zgadza co do tej jesieni :lol:
Obrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon sie 25, 2014 8:38 Re: Tulinek i przyjaciele -czyli kot, który... czarne małe d

Jak zwykle ładnie u Was :D
Tak - zimno :(
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław


Post » Pon sie 25, 2014 8:55 Re: Tulinek i przyjaciele -czyli kot, który... czarne małe d

tak zimnych nocy, morelciu, nie pamiętam w sierpniu, a trochę juz żyję :roll:
liście opadają, pogoda jak w zeszłym roku w październiku -nie chcę krakac, ale boję sie,ze zima może być ciężka -ptaki juz dawno nie wypędzlowały dosłownie co do ostatniej jagódki - jarzębiny , aronii, innych krzaków, a zwykle o tej porze jarzębina w całości jeszcze była :?
No i Tuliś jakiś zwieszony :roll:

W każdym razie już założyłam kocyki na sofę, bo letnie przykrycie chłodzi za bardzo

edit: Tuliś nie jest zwieszony -tylko sie zastanawia, czy u nich posprzątam :oops: -doszło do mnie, jak zobaczyłam zdjęcia w powiększeniu :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon sie 25, 2014 9:12 Re: Tulinek i przyjaciele -czyli kot, który... czarne małe d

Ja też nie pamiętam choć żyję dłużej [dużo dłlużej] ale to może być efekt sklerozy :twisted:
Morela zaczęła leżeć w plamach słonecznych.
Podobno - wg niektórych , z podkreśleniem 'niektórych' - prognoz jeszcze ma być ciepło, ale oczywiście moje ulubione upały odchodzą sobie gdzieś w niebyt . Ostatecznie rozumiem, że 'taki mamy klimat' i od dawna próbuję [bez powodzenia] sie do tego przyzwyczaić , ale żeby w sierpniu?? Jak ludzie nad morzem jeszcze??
Dziś sie zrobiło cieplutko - jak na październik - bo słońce jest. Ja od razu wpadam w popłoch, żeby wykorzystać taki dzień na jakieś prania, wietrzenia itp.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon sie 25, 2014 10:06 Re: Tulinek i przyjaciele -czyli kot, który... czarne małe d

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Witajcie poniedziałkowo :) Na początek wiadomość-hit: Zosia dostała mleka :) Ta kocica łamie wszelkie stereotypy, no kto widział wysterylizowana koteczkę z mlekiem w cycorgach :lol: Ale maluszki oprócz zosinego mleczka pięknie wcinają saszetki. W zeszłym tygodniu mnie natchnęło heheh i zrobiłam pierdakom domek z kartonu -> kilka otworów i zabawa na całego :) Maluchy maja tam nawrzucan zabawki do śrdoka i brykają aż miło, a Zośka robi ze peryskop :lol: Kiźka zwana Franka się już tak zadomowiła, że nawet się bawić zaczęła dostarczając nam nie lada rozrywki skacząc na przykład na dwóch tylnich łapkach - wychodzi z niej mała cyrkówka-akrobatka :)
A co do zwieszonego Tulinka, może by go tak trochę wytarmochać, umiziac i mu zawieszenie przejdzie? :)

j.szmudrowska

Avatar użytkownika
 
Posty: 178
Od: Sob lip 28, 2012 21:56

Post » Pon sie 25, 2014 10:08 Re: Tulinek i przyjaciele -czyli kot, który... czarne małe d

pogubiłam się, prawdziwa mama to Kiźka zwana Franka?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pon sie 25, 2014 10:11 Re: Tulinek i przyjaciele -czyli kot, który... czarne małe d

obawiam sie,ze jednak to ta druga opcja- trzeba chłopakom pokój posprzatać :roll: :lol:
Zosia jest naprawdę wyjątkowa -nie słyszałam o kotce, która tak uwielbia opiekować sie maluszkami :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon sie 25, 2014 10:12 Re: Tulinek i przyjaciele -czyli kot, który... czarne małe d

czarno-czarni pisze:pogubiłam się, prawdziwa mama to Kiźka zwana Franka?


Tak, dokładnie ,Zosia je sobie "przysposobiła" -jest wysterylizowana i dostała mleko, natomiast naturalna mama, Franka , mleko straciła zaraz po przyjeżdzie

ja tego nie pojmuję, ale i tez miałam zawsze chłopaków, a to prostszy gatunek do "ogarnięcia" :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon sie 25, 2014 10:19 Re: Tulinek i przyjaciele -czyli kot, który... czarne małe d

Baby som gupie.
Morf.
i szypkie.
Zuzanna
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pon sie 25, 2014 10:23 Re: Tulinek i przyjaciele -czyli kot, który... czarne małe d

czarno-czarni pisze:Baby som gupie.
Morf.
i szypkie.
Zuzanna


:ok: :ryk:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 171 gości