Rezerwa bardzo prosi o dom bez innych zwierząt s. 27

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro kwi 15, 2015 4:59 Re: nudzisz się to przygarnij kota ;P

Trzymam kciuki za zdrówko kichacza-prychacza :ok: :ok: :ok: :ok:
Bzik jest pięęęęęknym kotem :mrgreen:

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Czw kwi 16, 2015 8:32 Re: nudzisz się to przygarnij kota ;P

Prychacz protestuje przeciwko przyjmowaniu tabletek a niestety ma dostawać 2x dziennie po 1/2. Niestety są duże nawet podzielone na ćwiartki. Tygrys się skrzywił jak tylko powąchał więc raczej są naprawdę niedobre...

Odezwałam sie do moich byłych podopiecznych.
U wszyskich dobrze.
Miauczusia widziałam kilka dni temu dąży do kształtu kuli, gada jak zwykle.
Psotek robi furorę na fb. Super dogadał się z Huncwotem (dawniej jokotowy Parys).
Gamoń jest mega przytulakiem uwielbianym przez wszystkich. W nowym domu wyszła alergia na zboża o czym u mnie nie było okazji sie przekonać. ;)
Matari zawładneła pietrem domu i ustaliła relacje z psem na poziomie nijakim tzn tolerują się. ;)
Zdjęcia piesa pojawiły się na fb i stwierdzam że się kudłata przytulanka z niej zrobiła.
Do ustalenia jeszcze 2 ale o nich to się kompletnie nie martwię.
Obrazek

pchełeczka

 
Posty: 1691
Od: Pt kwi 13, 2012 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie kwi 19, 2015 19:28 Re: nudzisz się to przygarnij kota ;P

Dziś mija 2 lata odkąd mój "wadliwy kotek" jest u mnie. Chyba nigdy nie zapomnę jak awaryjnie odezwała się do mnie Ewa Lenc z Koterii i zapytała czy ją awaryjnie wezmę bo na sam koniec pobytu karmicielka poprosila o znalezienie domu. Zgodziłam sie a potem zapytałam co to za kot. Ewa na to że nie wie w sumie, wiedziała tylko że kotka bez oczka. To było ok 17 jak yszłam z pracy. O 20 byłam juz z kotem w domu. Agucha była chuda, brudna i lekko zdezorientowana. Początkowo się jej bałam a teraz.... nie ten sam kot. Jakie to dziwne przypadki chodzą po ludziach? <3
Tak wyglądała po tygodniu u mnie:
Obrazek

Właśnie wróciłyśmy od weterynarza. Jeszcze kilka dni musimy antybiotyk pociągnąć. W środę kontrola bo jeszcze trochę coś świszcze ale jak kojarzę to ona zazwyczaj świszcze. Jak do środy nie minie świstanie a kotek bedzie już całkiem wszystko ok to chyba jej odpuszczę te antybiotyki.
Obrazek

pchełeczka

 
Posty: 1691
Od: Pt kwi 13, 2012 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon kwi 20, 2015 19:48 Re: nudzisz się to przygarnij kota ;P

No teraz to by się chyba ta kluseczka nie zmiescila między słupki drapak :D pozdrowienia od kulistego Miauczusia :!:

PaniKot

 
Posty: 623
Od: Pt sie 30, 2013 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon kwi 20, 2015 20:13 Re: nudzisz się to przygarnij kota ;P

Miesci sie ale woli na kanapie polegiwac. ;)


Wiecie co....
Bzik zyskal przydomek.
Teraz jest to Bzik Odkrywca!
W nocy przytargal mi leki Aguchy do lozka.... Schowane byly i w kopercie tekturowej zeby nie bylo....
Dzis odkryl zrodlo pochodzenia patyczkow do uszu oraz to jakim ciekawym zajeciem jest wtykanie ich pod meble. Tym razem to Tygrys malpowal....
Z kolei ja odkrylam maszynke do golenia na srodku salonu i nadal poszukuje mojej szczoteczki do zebow zanim znajdzie ja jakis gosc. W kuwecie tym razem nic nie ma. :roll:
Ciekawski kot to chba malo powiedziane. ;)

Tak przy okazji wasze koty tez dostaja turbodoladowania w sekunde po otworzeniu drzwi na balkon? :roll:
Obrazek

pchełeczka

 
Posty: 1691
Od: Pt kwi 13, 2012 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw kwi 23, 2015 19:26 Re: Maluch i Bzik polecaja sie do adopcji :-)

Powiedzcie że Bzikowi minie.... proszę :x
Obrazek

pchełeczka

 
Posty: 1691
Od: Pt kwi 13, 2012 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw kwi 23, 2015 20:19 Re: Maluch i Bzik polecaja sie do adopcji :-)

Mogę powiedzieć, mogę nawet napisać. ;)
Minie.
Tylko kiedy? ;)
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Czw kwi 23, 2015 22:00 Re: Maluch i Bzik polecaja sie do adopcji :-)

W takim razie trzymajcie kciuki żebym go do tego czasu nie przerobiła na mufkę... :twisted:
Obrazek

pchełeczka

 
Posty: 1691
Od: Pt kwi 13, 2012 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt kwi 24, 2015 0:38 Re: nudzisz się to przygarnij kota ;P

pchełeczka pisze:Dziś mija 2 lata odkąd mój "wadliwy kotek" jest u mnie. Chyba nigdy nie zapomnę jak awaryjnie odezwała się do mnie Ewa Lenc z Koterii i zapytała czy ją awaryjnie wezmę bo na sam koniec pobytu karmicielka poprosila o znalezienie domu. Zgodziłam sie a potem zapytałam co to za kot. Ewa na to że nie wie w sumie, wiedziała tylko że kotka bez oczka. To było ok 17 jak yszłam z pracy. O 20 byłam juz z kotem w domu. Agucha była chuda, brudna i lekko zdezorientowana. Początkowo się jej bałam a teraz.... nie ten sam kot. Jakie to dziwne przypadki chodzą po ludziach? <3
Tak wyglądała po tygodniu u mnie:
Obrazek

Właśnie wróciłyśmy od weterynarza. Jeszcze kilka dni musimy antybiotyk pociągnąć. W środę kontrola bo jeszcze trochę coś świszcze ale jak kojarzę to ona zazwyczaj świszcze. Jak do środy nie minie świstanie a kotek bedzie już całkiem wszystko ok to chyba jej odpuszczę te antybiotyki.

Śliczna kota
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3714
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Nie kwi 26, 2015 18:19 Re: Maluch i Bzik polecaja sie do adopcji :-)

Sezon polowań na komary rozpoczety. Jak na zlosc nastepnego dnia naprawieniu firanek... :roll:
Obrazek

pchełeczka

 
Posty: 1691
Od: Pt kwi 13, 2012 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie kwi 26, 2015 19:20 Re: Maluch i Bzik polecaja sie do adopcji :-)

I po co było naprawiać? :) jakbyś kociej natury nie znała. ..

PaniKot

 
Posty: 623
Od: Pt sie 30, 2013 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie kwi 26, 2015 19:27 Re: Maluch i Bzik polecaja sie do adopcji :-)

To Ty masz firanki 8O 8O 8O ?

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Nie kwi 26, 2015 20:43 Re: Maluch i Bzik polecaja sie do adopcji :-)

Mam. Zanim uszczęśliwiłam się Tygrysem zamontowali mi karnisze. Skoro już wisiały karmisze to zawiesiłam i firanki co by mi chłopaki z sąsiedniej budowy w okna nie zaglądali.
Pod koniec roku uszyłam dwie firanki. Piękne. Z białą lamówką. Po kilku mcach były nie mniej piękne ale za to z girlandami... Teraz są podszyte na prosto. Można przyjmować zakłady jak długo zwł że wcięło mi nożyczki do kota... Mam nadzieję, że się znajdą bo niestety kojarzę je na półce nad wc chwilę przed akcją "Bzik Odkrywca"... Obym sie myliła tak jak dziś myśląc że uprałam mój telefon.... :roll:
Obrazek

pchełeczka

 
Posty: 1691
Od: Pt kwi 13, 2012 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto kwi 28, 2015 16:41 Re: Maluch i Bzik polecaja sie do adopcji :-)

Busted!! Mały łobuz!

Obrazek

Obrazek
Obrazek

pchełeczka

 
Posty: 1691
Od: Pt kwi 13, 2012 14:55
Lokalizacja: Warszawa


[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510, Zeeni i 475 gości