Legionowo-pilny awaryjny DT dla kremowego miziaka!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob gru 28, 2013 22:57 Legionowo-pilny awaryjny DT dla kremowego miziaka!

Skopiowane z fb:

KOT W NIEBEZPIECZEŃSTWIE! POTRZEBNA POMOC!
Kacperek jest wykastrowanym kotem wolno żyjącym, niestety urodził się w miejscu gdzie ludzie są agresywnie nastawieni do kotów. Całe życie mieszkał w ciepłej piwnicy, dokarmiany i oswajany przez karmicielkę. Niedawno ludzie zakratowali okienka i wyrzucili koty z piwnicy. Wiele kotów przebywanie w owym miejscu przepłaciło życiem, ten biedak się uchował. Towarzysze niedoli szukają innych miejsc, w których mogliby przeżyć, ten kot nigdzie nie odchodzi! Przesiaduje na okienku lub w budce, która niestety nie dostarcza mu tyle ciepła ile „domowy” dotychcas kot doświadczył-zaczyna się kaszel:(
Rzecz dzieje się w Legionowie, trwają od dłuższego czasu „kocie wojny” podsycane przez bardzo prostych i agresywnych ludzi. Cała sytuacja odbija się na schorowanej, starszej kramicielce, która za pomoc kotom jest szykanowana i przesladowana.
Kacperek ma około 3 lat. Pozwala się głaskać osobie, która go zna-karmicielce, jest przjazny i przybiega na jej wołanie. Przez kilka dni przebywał u karmicielki w mieszkaniu, niestety wyskoczył przez niezabezpieczone okno, teraz schronienie u niej jest niemożliwe. Korzystał z kuwety, 2 pierwsze dni spędził za kanapą, póżniej rozkładał się na środku pokoju, domagając głaskania.

Kacperek poszukuje domu stałego, swojego miejsca na ziemi!
Legionowo pod warszawą
Tel. 505864471

Może choć awaryjnie piwnica, cokolwiek-proszę!!!!!!

https://www.facebook.com/events/1940097 ... /?source=1

Obrazek
Ostatnio edytowano Nie gru 29, 2013 12:18 przez kropkaXL, łącznie edytowano 2 razy
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Nie gru 29, 2013 0:49 Re: Legionowo-pilny DT dla kocurka bez domu!

:!:

felin

Avatar użytkownika
 
Posty: 26000
Od: Wto sty 06, 2009 0:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie gru 29, 2013 8:04 Re: Legionowo-pilny DT dla kocurka bez domu!

Podrzucam z nadzieją,że ktoś pomoże-choć na kilka dni-w okresie okołosylwestrowym-proszę.......
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Nie gru 29, 2013 10:53 Re: Legionowo-pilny DT dla kocurka bez domu!

Czy On jest pointem? ma niebieskie oczy?
Może warto dopisać to w tytule wątku (albo że rudy), a nóż się ktoś skusi na nietypowo umaszczonego kota...
Ładny jest.

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Nie gru 29, 2013 11:00 Re: Legionowo-pilny DT dla kocurka bez domu!

Aia-nic o tym kocie nie wiem, skopiowałam prośbę z FB
Piękny jest -to prawda, oby udało się mu pomóc-choć na tych kilka dni. bo on umrze ze strachu-okolica mocno wroga kotom :(
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Nie gru 29, 2013 11:47 Re: Legionowo-pilny DT dla kremowego miziaka-kocurka bez dom

Biedak.

Gdyby ktoś z Warszawy się zastanawiał nad zaoferowaniem pomocy, to do Legionowa jest 20min z Dworca Centralnego SKMką, można tam dojechać na bilet ZTMu 20sto albo 40-minutowy, więc kot jest na prawdę bliziutko...

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Nie gru 29, 2013 11:52 Re: Legionowo-pilny DT dla kremowego miziaka-kocurka bez dom

Tak , wiem, ale póki co dostałam ofertę naprawdę AWARYJNEGO TDT, niestey-założycielka wydarzenia nawet mi nie odpowiedziała, choć wiadomośc odebrała, nie zareagowała tez na moja inf., że zalożyłam watek na Miau......
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Nie gru 29, 2013 16:29 Re: Legionowo-pilny awaryjny DT dla kremowego miziaka!

No tak!-chcesz pomóc-najpierw się dobrze zastanów :( -założycielka wydarzenia "nie miała czasu" przeczytać wiadomości, tylko klikneła na kopertkę 8O -to Jej słowa. Dziwne dla mnie, bo jak się na gwałt szuka pomocy, to odczytuje sie wiadomości, tym bardziej,że napisałam,że wysyłam do Niej PW w folderze "inne".
I to w/g Niej ,ja powinnam do Niej zadzwonić 8O
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Nie gru 29, 2013 16:36 Re: Legionowo-pilny awaryjny DT dla kremowego miziaka!

Kotek na kilka dni trafi do weterynarza, zostanie przebadany, odpchlony itp. takie mam informacje.

karolink

 
Posty: 1116
Od: Pon paź 09, 2006 20:40
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie gru 29, 2013 16:45 Re: Legionowo-pilny awaryjny DT dla kremowego miziaka!

Dziękuję Karolinko-niniejszym zamykam watek-nie po to zakładałam watek, szukałam pomocy, by mnie olewano (to do założycielki wydarzenia)-dalsze prowadzenie, jak i uczestnictwo w wydarzeniu uważam za niepotrzebne
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 500 gości