Kotka mix BRYTYJCZYK 2 lata w DT,szuka DS

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sty 11, 2014 12:56 Re: Kotka mix BRYTYJCZYK 2 lata CZEKA NA transp. do DT

CatAngel pisze:Gadula już w samochodzie :) dostaliśmy info że kotka tylko odrtobaczona i odpchlona, nic nie pisze o sterylce i teście na bialaczke . A pogoda idealna na podróż :D


Cudnie, cudnie :piwa: :ryk: :dance: :dance2: :dance:

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Sob sty 11, 2014 13:41 Re: Kotka mix BRYTYJCZYK 2 lata CZEKA NA transp. do DT

Bardzo cudnie :ok: :)
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Sob sty 11, 2014 13:55 Re: Kotka mix BRYTYJCZYK 2 lata CZEKA NA transp. do DT

:ok:
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Sob sty 11, 2014 14:03 Re: Kotka mix BRYTYJCZYK 2 lata CZEKA NA transp. do DT

Informuje że kocinka dojechala do Zosik :) Zosik miło było Cię poznać :D

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob sty 11, 2014 14:13 Re: Kotka mix BRYTYJCZYK 2 lata CZEKA NA transp. do DT

Wszystko ładnie i sprawnie, bardzo się cieszę! :)
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Sob sty 11, 2014 14:17 Re: Kotka mix BRYTYJCZYK 2 lata CZEKA NA transp. do DT

aannee99 pisze:Wszystko ładnie i sprawnie, bardzo się cieszę! :)

polecamy się na przyszłość :)

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk


Post » Sob sty 11, 2014 16:20 Re: Kotka mix BRYTYJCZYK 2 lata CZEKA NA transp. do DT

Na szybko, bo jestem pomiędzy odkurzaczem, śmieciami, brudną kuchenką, a krojeniem marchewki...

Będzie hard core - powiadam Wam.
Na razie kotka balansuje pomiędzy strachem, potrzebą bliskości (może pomocy?), a wściekłością (cholera wie na co).
Raz podchodzi i chce się miziać, za chwilę ucieka gdzie pieprz rośnie, a znowu za chwilę kuli uszy, syczy, warczy i z wściekłym wrzaskiem wyskakuje ze swojego ukrycia (taki wrzask, jaki ona mi tu czyni słyszałam może kilka razy w życiu jak się dzikie koty tłukły).
Czasem nie wolno nawet podejść, bo wyskakuje z wściekiem i drze się w niebogłosy.

Jeszcze nie wiem o co jej chodzi i będę potrzebować więcej czasu, niż myślałam.
Może ktoś jej zrobił krzywdę, może coś ją boli (bardzo prawdopodobna wersja). Nie wiem, ale się dowiem.
Chciałam dać jej kilka dni spokoju na adaptację, ale w poniedziałek grzeję z nią do weta, bo jeżeli coś jej jest, to muszę wiedzieć dość szybko.
Te dwa dni akurat będą na poobserwowanie jej.

Niestety będzie musiała przeprowadzić się z pokoju młodego do łazienki, bo na ten moment jest nieobliczalna.

Jest dość chuda, nie ma mięśni na doopce, sierść ma brzydką, matową, wypadającą. Ale szybko to zmienimy.
Po przyjeździe rzuciła się na jedzenie i wodę.
Siedziałam z nią, jadła mi chrupki z ręki, żeby za chwilę rzecz jasna zacząć warczeć, drzeć się i uciekać... :roll:

Zaprawdę powiadam Wam - będzie się działo.
ObrazekObrazek

Zosik

 
Posty: 3797
Od: Pt sty 25, 2013 17:10
Lokalizacja: Częstochowa

Post » Sob sty 11, 2014 17:28 Re: Kotka mix BRYTYJCZYK 2 lata CZEKA NA transp. do DT

O rany.. biedna kicia..
Ale dacie radę :ok: :ok:
"Zwierzęta są moimi przyjaciółmi, a ja nie zjadam swoich przyjaciół."
George Bernard Shaw


Nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=150713

Lillua

 
Posty: 274
Od: Pon lut 13, 2012 17:41

Post » Sob sty 11, 2014 17:59 Re: Kotka mix BRYTYJCZYK 2 lata CZEKA NA transp. do DT

Musi odpocząć i pewnie się uspokoi.

Do weta -koniecznie.

Dostała imię Luna. Księżycowa kotka.

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Sob sty 11, 2014 18:40 Re: Kotka mix BRYTYJCZYK 2 lata CZEKA NA transp. do DT

za Lunę, mocne, mocne :ok: :ok: :ok: :ok:
no i za Zosik tudzież :wink: :ok: :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazek

mar9

Avatar użytkownika
 
Posty: 13971
Od: Wto mar 22, 2005 14:47
Lokalizacja: Zabrze

Post » Sob sty 11, 2014 19:13 Re: Kotka mix BRYTYJCZYK 2 lata CZEKA NA transp. do DT

Chiara pisze:Musi odpocząć i pewnie się uspokoi.

Do weta -koniecznie.

Dostała imię Luna. Księżycowa kotka.


Jezu, tylko nie Luna! Opis jej zachowania pasuje w 100% do tej mojej szarej mixrosyjskiej... Luny... oddanej po pogryzieniu matki właścicielki... u mnie siedziała najpierw miesiąc na szafkach kuchennych, tam potrafiła tańczyć i się krygować, prosić o głaski... goniła z furią koty, machała łapą i próbowała gryźć... zeszła w końcu, by gonić koty dalej, neurasteniczka... kotka jednego pana... TYLKO NA JEDYNACZKĘ... dziś śpi mi na piersiach, nadal potrafi dziabnąć, jak ją dotknę zbyt gwałtownie, ale już tak ze strachu... teraz gonią ją inne kotki, które wcześniej tyranizowała...

https://www.facebook.com/halina.binkows ... 661&type=3

Pewnie ta Wasza to ten sam typ...
Obrazek ObrazekObrazek


.../\„,„/\ εїз ~
...( =';'=)
.../*♥♥*\
.(.|.|..|.|.)...(◕◡◕) ɯǝʇsǝɾ ɔęıʍ ęzɔnɹɯ

halbina

Avatar użytkownika
 
Posty: 7001
Od: Śro maja 23, 2007 22:26
Lokalizacja: Zabrze

Post » Sob sty 11, 2014 20:55 Re: Kotka mix BRYTYJCZYK 2 lata CZEKA NA transp. do DT

Żeby nie było.... to nie my decydowałyśmy.

Niech i będzie jej Luna, tutaj roboczo nazywana jest Wścieklizną. :mrgreen:

Transfer z pokoju młodego do łazienki przypominał pole bitwy.
Walka była zacięta, w ruch poszedł koc i rękawice spawalnicze.
Wygrałam, ale nie obyło się bez strat.
Mimo zabezpieczeń i tak jestem podrapana, Wonsz jest obrażony, bo łazienka była JEJ (w związku z tym siedzi pod łóżkiem), Kropka cały czas czołga się po podłodze i nerwowo rozgląda, spodziewając się ataku z każdej strony.
Wasia natomiast tradycyjnie ma wszystko gdzieś. Popaczał, podziwował się i poszedł spać.

Co ktoś wejdzie do łazienki - wita go warczeniem i burczeniem. Zostałam również pacnięta opancerzoną łapą w stopę (w związku z tym mam w stopie gustowną dziurę).
Mimo wścieku potwornego - chętnie wyszłaby z łazienki, ale nie wiem po co.
Pewnie, żeby wszystkich osyczeć, owarczeć, podrapać i pobić.
Jest po prostu ORKOPNA!

Ale za to niedługo będzie ładna. 8)
ObrazekObrazek

Zosik

 
Posty: 3797
Od: Pt sty 25, 2013 17:10
Lokalizacja: Częstochowa

Post » Sob sty 11, 2014 20:57 Re: Kotka mix BRYTYJCZYK 2 lata CZEKA NA transp. do DT

I zdjęć kilka...

Więcej nie robię, bo boję się, że mi zeżre telefon razem z ręką.

Obrazek

Mina mordercy, nie? :twisted:

Obrazek

Obrazek
ObrazekObrazek

Zosik

 
Posty: 3797
Od: Pt sty 25, 2013 17:10
Lokalizacja: Częstochowa

Post » Sob sty 11, 2014 21:00 Re: Kotka mix BRYTYJCZYK 2 lata CZEKA NA transp. do DT

Zosik pisze:I zdjęć kilka...

Więcej nie robię, bo boję się, że mi zeżre telefon razem z ręką.

Mina mordercy, nie? :twisted:

Obrazek



fakt, ta mina nie zachęca do zacieśniania więzów :roll:

ps. ale śliczna jędzula jest, to też fakt
ObrazekObrazek

mar9

Avatar użytkownika
 
Posty: 13971
Od: Wto mar 22, 2005 14:47
Lokalizacja: Zabrze

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510, tilin i 309 gości