Kotka mix BRYTYJCZYK 2 lata w DT,szuka DS

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt gru 27, 2013 22:26 Kotka mix BRYTYJCZYK 2 lata w DT,szuka DS

Kotka ,około 2 lata ,mix brytyjczyk,
dymna
trafiła z ulicy z zapaleniem
oskrzeli, bardzo mocno charczy, jest na antybiotyku.

Kocia jest przerażona,ale jest bardzo fajna...Boi się większych kotów od siebie...


Potrzebne są ogłoszenia i tymczas...
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano Nie sty 12, 2014 15:31 przez justyna8585, łącznie edytowano 3 razy

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Pt gru 27, 2013 22:36 Re: Kotka mix BRYTYJCZYK 2 lata DYMNA zapalenie oskrzeli :(

Piękna :)
Koci Doradca
Facebook @zrozumieckota

vivien

Avatar użytkownika
 
Posty: 3861
Od: Sob kwi 27, 2002 12:13

Post » Pt gru 27, 2013 22:38 Re: Kotka mix BRYTYJCZYK 2 lata DYMNA zapalenie oskrzeli :(

biedna, przerażona kuleczka
ObrazekObrazek

mar9

Avatar użytkownika
 
Posty: 13971
Od: Wto mar 22, 2005 14:47
Lokalizacja: Zabrze

Post » Sob gru 28, 2013 10:31 Re: Kotka mix BRYTYJCZYK 2 lata DYMNA zapalenie oskrzeli :(

podniose....

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Sob gru 28, 2013 11:36 Re: Kotka mix BRYTYJCZYK 2 lata DYMNA zapalenie oskrzeli :(

Na tymczas nie wezmę, bo mnie do marca będą mocno trzymały finanse i nie będzie mnie stać na leczenie, utrzymanie i obrabianie chorej koteńki.
Ale na pakiet ogłoszeń u CatAngel, albo u Patmol wygrzebię 15zł, więc dajcie znać, jak już będzie można ogłaszać.
ObrazekObrazek

Zosik

 
Posty: 3797
Od: Pt sty 25, 2013 17:10
Lokalizacja: Częstochowa

Post » Sob gru 28, 2013 14:08 Re: Kotka mix BRYTYJCZYK 2 lata DYMNA zapalenie oskrzeli :(

justyna8585 czy możesz napisać coś o kotce?
Może udało by się coś napisać o jej charakterze?
Cokolwiek.
Napisz proszę wszystko, co o niej wiesz.
Monika_Krk może powrzucać jej trochę ogłoszeń.
ObrazekObrazek

Zosik

 
Posty: 3797
Od: Pt sty 25, 2013 17:10
Lokalizacja: Częstochowa

Post » Sob gru 28, 2013 17:36 Re: Kotka mix BRYTYJCZYK 2 lata DYMNA zapalenie oskrzeli :(

Dziękuje za ogłoszenia...

W warunkach domowych kotka szybko się wyleczy,a w schronisku będzie się to ciągnęło w nieskończoność.Z drugiej strony jeśli wyzdrowieje,to pewnie będzie na otwartej kociarni.W każdej chwili może wyjść i nie wrócić.Jest bardzo smutna i przybita,dopiero kontakt z człowiekiem rozwesela ją.To domowa kotka, oswojona.Boi się większych kotów.Może zostać wysterylizowana,jeśli będzie pewny dom.

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Nie gru 29, 2013 10:57 Re: Kotka mix BRYTYJCZYK 2 lata DYMNA zapalenie oskrzeli :(

w góre.....

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Nie gru 29, 2013 12:55 Re: Kotka mix BRYTYJCZYK 2 lata DYMNA zapalenie oskrzeli :(

:ok: :ok: za DT/DS dla ślicznotki :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Nie gru 29, 2013 13:01 Re: Kotka mix BRYTYJCZYK 2 lata DYMNA zapalenie oskrzeli :(

Jak to mówił mój ulubiony mentor :wink: Nikodem Dyzma - "Trochę pucu nie zaszkodzi ".
Szczególnie w wypadku tak fajowej kotki nie ma co być pruderyjnym, skromnym i fałszywym.
Jest piękna to nie będziemy iść na tzw. załamańca tylko na całość. :ok:

Za długo nie ma co pisać , bo z własnego doświadczenia widzę, że ludziska w połowie strony wymiękają.
Jakaś pandemia niedoczytania panuje . :wink:

Napiszemy o niej tak ( do poprawki przez was i akceptacji ) :

Tytuł :


*** KOTKA zjawiskowej urody - MIX Brytyjczyka - unikalny kolor! ***


Piękna i miła kotka trafiła do naszego schroniska - jest mixem kota brytyjskiego, kobitka gabarytowo przypomina niedźwiadka.
Mentalnie jest kochaną, czarującą, delikatną i nieśmiałą damą - bardzo delikatną w obejściu. Ma około 2 latka.
Koteczka jest w kolorze tzw. dymnym - to jest czerń podszyta błękitem - kolor bardzo rzadki. Unikat ! Futro jak aksamit.
Na żywo 100 razy piękniejsza niż na fotografiach - gdzie jeszcze jest bardzo onieśmielona.

Kicia obecnie przechodzi zapalenie oskrzeli , jest leczona - ale w warunkach domowych na pewno szybciej dojdzie do siebie -
jest po prostu nieprzyzwyczajona do schroniskowych, twardych warunków. Do nowego domu trafi wysterylizowana - czyli problem
miauczących rujek i babskich humorków odpadnie. :)

Ta domowa księżniczka bardzo tęskni za utraconym domem, nie odnajduje się w schronisku.
Maniery ma nienaganne, jest czysta i kochana.
Boi się jedynie większych napastliwych kotów, ale z jakimś równie miłym , delikatnym
na pewno by się dogadała. Oczywiście pierwszego dnia buzi nie da- to w końcu dama. ;-)

Szukamy dla tej unikatowej koteczki domu- domu odpowiedzialnego, który nie wystraszy się wizyty przed adopcyjnej i paru pytań.
To nie fanaberia jak często się nam zarzuca .
Chcemy po prostu poznać przyszłych właścicieli i spać spokojnie, że kotka trafiła w dobre ręce, takie które już jej nie porzucą
jak zbędnego balastu.


Chętnych na adopcję prosimy o kontakt ……. udzielimy wszelkich dodatkowych informacji.


*******
Proszę o poprawki do tekstu i napiszcie mi czy podawać wasz e-mail , czyli rejestrować was na portalach ( hasło jakie ustalicie na te portale mi wtedy musicie podać na priv i adres e-mail. Hasło do portali nie jest hasłem do e-maila :D ) - wtedy z niektórych dostajecie linki aktywacyjne w które trzeba kliknać by aktywować . No i na niektórych portalach np. lento.pl trzeba podbijać ogłoszenia co jakiś czas.
Druga opcja jest taka , że ja daje ogłoszenia na swój adres e-mail i przesyłam wam e-maile, które są dobrze rokujące. Oczywiście i tu czasem
przejdzie jakiś pusty orzech … :mrgreen: :twisted:
Z lęku przed rusycyzmem wielu naszych braci, nie mówi „kot się czai”, lecz „kot się herbaci” ---- Jan Sztaudynger
Obrazek...ObrazekA tu znajdziesz nasz koci wątek: http://tiny.pl/hk6cq

Monika_Krk

Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Od: Wto lis 27, 2012 12:51
Lokalizacja: Kraków - tu żyją Smoki, Lajkoniki i Koty .

Post » Nie gru 29, 2013 13:09 Re: Kotka mix BRYTYJCZYK 2 lata DYMNA zapalenie oskrzeli :(

I wierszyk :D bo lubię rymowanki :

Oto fajna fest kobitka
Kolor dymny, gruba kitka
Szukasz fajowego kota ?
Patrzaj tutaj oto fota !
Z lęku przed rusycyzmem wielu naszych braci, nie mówi „kot się czai”, lecz „kot się herbaci” ---- Jan Sztaudynger
Obrazek...ObrazekA tu znajdziesz nasz koci wątek: http://tiny.pl/hk6cq

Monika_Krk

Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Od: Wto lis 27, 2012 12:51
Lokalizacja: Kraków - tu żyją Smoki, Lajkoniki i Koty .

Post » Nie gru 29, 2013 13:12 Re: Kotka mix BRYTYJCZYK 2 lata DYMNA zapalenie oskrzeli :(

Monika_Krk pisze:Jak to mówił mój ulubiony mentor :wink: Nikodem Dyzma - "Trochę pucu nie zaszkodzi ".
Szczególnie w wypadku tak fajowej kotki nie ma co być pruderyjnym, skromnym i fałszywym.
Jest piękna to nie będziemy iść na tzw. załamańca tylko na całość. :ok:

Za długo nie ma co pisać , bo z własnego doświadczenia widzę, że ludziska w połowie strony wymiękają.
Jakaś pandemia niedoczytania panuje . :wink:

Napiszemy o niej tak ( do poprawki przez was i akceptacji ) :

Tytuł :


*** KOTKA zjawiskowej urody - MIX Brytyjczyka - unikalny kolor! ***


Piękna i miła kotka trafiła do naszego schroniska - jest mixem kota brytyjskiego, kobitka gabarytowo przypomina niedźwiadka.
Mentalnie jest kochaną, czarującą, delikatną i nieśmiałą damą - bardzo delikatną w obejściu. Ma około 2 latka.
Koteczka jest w kolorze tzw. dymnym - to jest czerń podszyta błękitem - kolor bardzo rzadki. Unikat ! Futro jak aksamit.
Na żywo 100 razy piękniejsza niż na fotografiach - gdzie jeszcze jest bardzo onieśmielona.

Kicia obecnie przechodzi zapalenie oskrzeli , jest leczona - ale w warunkach domowych na pewno szybciej dojdzie do siebie -
jest po prostu nieprzyzwyczajona do schroniskowych, twardych warunków. Do nowego domu trafi wysterylizowana - czyli problem
miauczących rujek i babskich humorków odpadnie. :)

Ta domowa księżniczka bardzo tęskni za utraconym domem, nie odnajduje się w schronisku.
Maniery ma nienaganne, jest czysta i kochana.
Boi się jedynie większych napastliwych kotów, ale z jakimś równie miłym , delikatnym
na pewno by się dogadała. Oczywiście pierwszego dnia buzi nie da- to w końcu dama. ;-)

Szukamy dla tej unikatowej koteczki domu- domu odpowiedzialnego, który nie wystraszy się wizyty przed adopcyjnej i paru pytań.
To nie fanaberia jak często się nam zarzuca .
Chcemy po prostu poznać przyszłych właścicieli i spać spokojnie, że kotka trafiła w dobre ręce, takie które już jej nie porzucą
jak zbędnego balastu.


Chętnych na adopcję prosimy o kontakt ……. udzielimy wszelkich dodatkowych informacji.


*******
Proszę o poprawki do tekstu i napiszcie mi czy podawać wasz e-mail , czyli rejestrować was na portalach ( hasło jakie ustalicie na te portale mi wtedy musicie podać na priv i adres e-mail. Hasło do portali nie jest hasłem do e-maila :D ) - wtedy z niektórych dostajecie linki aktywacyjne w które trzeba kliknać by aktywować . No i na niektórych portalach np. lento.pl trzeba podbijać ogłoszenia co jakiś czas.
Druga opcja jest taka , że ja daje ogłoszenia na swój adres e-mail i przesyłam wam e-maile, które są dobrze rokujące. Oczywiście i tu czasem
przejdzie jakiś pusty orzech … :mrgreen: :twisted:



Piękny tekst :) nic dodać, nic ująć.Bardzo dziękuję :1luvu:

Ja mogę podać swojego maila justice.fm@interia.pl ,ale jak wolisz.
A nr kontaktowy? mogę podać do zastępcy kierownika.Ja nie mam doświadczenia w rozmowie o adopcji kotów.

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Nie gru 29, 2013 13:20 Re: Kotka mix BRYTYJCZYK 2 lata DYMNA zapalenie oskrzeli :(

To zrobimy tak - podaj mi ten numer kontaktowy na priv bo na forum nie można pisać numerów telefonów , twego e-maila już mam.
Napisz też na jakie województwo i miasto wrzucić kotkę .

Ja to zrobię tak jaz zwykle to znaczy podam swój e-mail , bo tak jestem zarejestrowana na wszystkich portalach.
Gdy tylko dostanę jakąś odpowiedź to prześlę Ci na priv i podam tym ludziom oprócz tego numer telefonu.

Dziś wieczorem wrzucę ją na portale - kciuki potrzebne.

:ok:
Z lęku przed rusycyzmem wielu naszych braci, nie mówi „kot się czai”, lecz „kot się herbaci” ---- Jan Sztaudynger
Obrazek...ObrazekA tu znajdziesz nasz koci wątek: http://tiny.pl/hk6cq

Monika_Krk

Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Od: Wto lis 27, 2012 12:51
Lokalizacja: Kraków - tu żyją Smoki, Lajkoniki i Koty .

Post » Nie gru 29, 2013 13:26 Re: Kotka mix BRYTYJCZYK 2 lata DYMNA zapalenie oskrzeli :(

Monika_Krk pisze:To zrobimy tak - podaj mi ten numer kontaktowy na priv bo na forum nie można pisać numerów telefonów , twego e-maila już mam.
Napisz też na jakie województwo i miasto wrzucić kotkę .

Ja to zrobię tak jaz zwykle to znaczy podam swój e-mail , bo tak jestem zarejestrowana na wszystkich portalach.
Gdy tylko dostanę jakąś odpowiedź to prześlę Ci na priv i podam tym ludziom oprócz tego numer telefonu.

Dziś wieczorem wrzucę ją na portale - kciuki potrzebne.

:ok:


Bardzo dziękuje :1luvu:

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Nie gru 29, 2013 19:20 Re: Kotka mix BRYTYJCZYK 2 lata DYMNA zapalenie oskrzeli :(

podniose....

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 220 gości