Dziwne zachowanie kota

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt gru 27, 2013 22:47 Re: Dziwne zachowanie kota

Podzielam zdanie Zosik to jest bezowocna dyskusja.Chcesz mieć małą miziatą kotkę i szukasz porady u ludzi, którzy są za kastracją/sterylizacją, żle trafiłeś.

korbacz9

 
Posty: 625
Od: Czw maja 31, 2012 20:38

Post » Sob gru 28, 2013 7:19 Re: Dziwne zachowanie kota

Proponuje stworzyc watek (o ile takowy jeszcze nie zalozony), gdzie beda sie wypowiadac zwolennicy "przedluzania linii rodowej". Zadales proste pytanie, dostales odpowiedz dlaczego kotka zachowuje sie w ten sposob a nie inny, co moze miec wplyw na jej zachowanie, i jak sobie radzic. Dyskusja na temat "kontrolowanej hodowli" wydaje sie bezowocna, jesli ty sam nie widzisz problemu.
Zastanawia mnie kilka faktow, na ktore nie dalej odpowiedzi, jasnej i prostej odpowiedzi:
jak twoja kontrola "przedluzana linii rodowej" ma sie do tego, ze kotka biega samopas, i nie ma problemu, zeby zaplodnil ja kocur od sasiada. Kocur, ktory zostal wczesniej przez ciebie wydany, wiec de facto, jest dzieckiem/wnukiem owej kotki?
nie wiem jakiej wielkosci jest wies w ktorej mieszkasz, czy wszyscy mieszkancy maja koty od ciebie?
jak myslisz, dlaczego jest popyt na kociaki z twojej "hodowli"? moze kocieta za szybko gina/umieraja/nie daja sobie rady w gospodartwach?
Ktos napisal :twoj wybor, tak, wybor, odpowiedzialnosc, sumienie. Dasz rade?

czarnykapturek

 
Posty: 1389
Od: Pt wrz 21, 2012 18:54
Lokalizacja: Madryt (Hiszpania)

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: raksa, Silverblue i 272 gości