"Puk, puk.Czy ma Pani wolny pokój? Ze śniadaniem"_Jest OK :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie gru 29, 2013 12:50 Re: "Puk, puk.Czy ma Pani wolny pokój? Ze śniadaniem"_Jest O

Zbieram się, zbieram :roll:
Ogłoszeń jeszcze nie ma. Myślę, że pojawią się na Nowy Rok.
Kotka jest już gotowa do adopcji. Brakuje Jej tylko chipa.
Ranka po sterylce idealnie, mała sie nią w ogóle nie interesuje, nic Ją nie boli.
Już ciut więcej o Niej wiem, np że raczej będziemy rozglądać się za niezakoconym domem, może z jednym kolegą/koleżanką. Koty Ją raczej irytują. Pies Jej natomiast nie przeszkadza, ale Kaj jest z tych mało entuzjastycznych i dający żyć kotu :) Mrówcia kocha przytulanie i głaskanie, po wszystkim :P , z towarzystwa dzieci powinna być zadowolona.

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Nie gru 29, 2013 13:02 Re: "Puk, puk.Czy ma Pani wolny pokój? Ze śniadaniem"_Jest O

kotka piękna i taka szczęśliwa :D z dziećmi to bym uważała takie po 2-4 lata chyba nie ale starsze...

zoha01

 
Posty: 18
Od: Wto gru 02, 2008 15:33

Post » Nie gru 29, 2013 13:04 Re: "Puk, puk.Czy ma Pani wolny pokój? Ze śniadaniem"_Jest O

Chipy bezpłatne mogą być najwcześniej chyba w marcu, tak słyszałam.
Płatnie można zawsze ;)
♪♫♬ ♪

*anika*

 
Posty: 13244
Od: Pon mar 28, 2005 20:15
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie gru 29, 2013 13:05 Re: "Puk, puk.Czy ma Pani wolny pokój? Ze śniadaniem"_Jest O

Aia pisze:Mrówcia wczoraj wróciła do mnie. Mam wrażenie, że urosła :mrgreen:
Obrazek
Lalka-Mruczalka pozdrawia Wszystkich i mówi, że nie jest źle :)

A gdzie ona ma brzuch wygolony? 8)
♪♫♬ ♪

*anika*

 
Posty: 13244
Od: Pon mar 28, 2005 20:15
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie gru 29, 2013 13:13 Re: "Puk, puk.Czy ma Pani wolny pokój? Ze śniadaniem"_Jest O

No przecie nie bedziemy pokazywać golizny na forum publicznym :mrgreen:
Kicia ma zeczeskę :lol:
btw różowy, wygolony brzusio jest bossssski :1luvu: taki cieplutki i (już) meszkowaty

Domy z dziećmi na pewno będą ostrożnie wybierane :ok: Najważniejsze, by rodzice byli mądrzy. Mrówcia nie jest agresywna, nie boi się hałasów ani nagłych ruchów, jest cierpliwa i ciekawska.

Szkoda, że dopiero w marcu to chipowanie. Ale najwyżej zapłacę, jak do tego czasu nie znajdzie domu, to akurat nie problem, dużo to nie kosztuje :) A ze wzglęgu na charakter i na to jak do mnie trafiła, kicia musi być oznaczona 8)

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Nie gru 29, 2013 15:47 Re: "Puk, puk.Czy ma Pani wolny pokój? Ze śniadaniem"_Jest O

Aia pisze: z towarzystwa dzieci powinna być zadowolona

Możemy przetestować :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

magdar77

 
Posty: 4892
Od: Wto sty 08, 2013 22:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie gru 29, 2013 18:56 Re: "Puk, puk.Czy ma Pani wolny pokój? Ze śniadaniem"_Jest O

magdar77 pisze:
Aia pisze: z towarzystwa dzieci powinna być zadowolona

Możemy przetestować :mrgreen:

Zapraszam :P wiesz z czym przyjść :mrgreen: zlew mam, przećwiczymy przed ucztowaniem u Ciebie :wink:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 437 gości