Pilnie potrzebny Ornipural

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lis 29, 2013 11:21 Re: Pilnie potrzebny Ornipural

Widać nie wiecie wszystkiego, innych się każe upomnieniem za szukanie kropli do oczu i zamyka wątek, a innym się pozwala na jawny handel. Wątek mój został usunięty bo był donos.
Nie mogę dokładnie zacytować bo watek zamknięty. Też chyba zacznę raportować wątki w poszukiwaniu leku.

Powiedzcie mi jak to jest . moderator alix usunęła mój wątek o szukaniu leku z dziesiejszej nocy . Te jakoś inne z ubiegłych miesięcy ją nie raziły i prawo nie zabraniało;
Cytuj:
alix76 pisze:
Tytuł: Krople Biodacyne może do oddania?

Obrót lekami na forum jest niezgodny z prawem! Wątek usuwam, ustalenia proszę prowadzić inną drogą.
alix76


Cytuj:
meggi 2 pisze:
alix a tego nie widziałąs do tej pory?
viewtopic.php?f=1&t=153477&p=9862345&hilit=poszukuje+leku#p9862345

viewtopic.php?f=1&t=150399&hilit=poszukuje+leku

viewtopic.php?f=1&t=152749&hilit=poszukuje+leku


albo tu
viewtopic.php?f=1&t=83850&hilit=ornipural


ponizej pw jakie otrzymałam.

alix76 pisze:Tytuł: Krople Biodacyne może do oddania?

Obrót lekami na forum jest niezgodny z prawem! Wątek usuwam, ustalenia proszę prowadzić inną drogą.
alix76
"Nie nowina, że głupi mądrego przegadał; Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał, tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł; Na koniec, rzekł mądry, by nie być w odpowiedzi dłużny:
Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz próżny."
(z I.Krasickiego)

meggi 2

 
Posty: 8732
Od: Sob lip 07, 2007 21:16
Lokalizacja: Warszawa-Wola

Post » Pon gru 09, 2013 11:32 Re: Pilnie potrzebny Ornipural

lekarze weterynarii powinni probowac zamowic bezposrednio w zagranicznej hurtowni
http://www.grovet.com/?page=shop_step1&itemId=58016

nikt inny tam zamowienia niestety nie wysle

eurydyka

 
Posty: 4809
Od: Śro paź 13, 2004 15:05
Lokalizacja: warszawa/szwajcaria

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], JedrzejGra, Majestic-12 [Bot], Zeeni i 534 gości